Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Madara Zetsu Kaguya.
Madara mevzusu öyle aman aman buyutulcek bir şey değil.Bunun örneği olarak öne piece de im var.900 bölüm sonra adam çıkıyor ortaya.Bir diğeri ise xebeck.Tum yonkoular bu adamın adamıymış mesela.Cok belli sonradan eklendiği.Kaguya mevzusu ise başlangıçta Kaguya vardı bitişte de Kaguya olsun mantığı muhtemelen.İşleyisi düzgün yapamadığı için çöp oldu.

Madara mevzusu öyle aman aman buyutulcek bir şey değil.Bunun örneği olarak öne piece de im var.900 bölüm sonra adam çıkıyor ortaya.Bir diğeri ise xebeck.Tum yonkoular bu adamın adamıymış mesela.Cok belli sonradan eklendiği.Kaguya mevzusu ise başlangıçta Kaguya vardı bitişte de Kaguya olsun mantığı muhtemelen.İşleyisi düzgün yapamadığı için çöp oldu.
Evet Im ve Xebec 900 bölüm sonra ortaya çıktı ama Kaguya gibi seri final yapmadan 54 bölüm önce bomba gibi ortama düşmediler. İkisi de One Piecein içindeki diğer uzun süre gizemli kalmış kişiler gibi tanıtıldılar. Kaido ve Linlin de uzun süre bu şekilde kaldılar ve Oda onları fena kotarmadı. Bu nedenle Im, Xebec ve Ryokugyudan da ümitliyim.

Raftel veya son savaş arcında Im ve Xebecin adları geçse veya ortaya çıksalar One Piece için de tutarsız olduğunu söylerdim.

Evet Im ve Xebec 900 bölüm sonra ortaya çıktı ama Kaguya gibi seri final yapmadan 54 bölüm önce bomba gibi ortama düşmediler. İkisi de One Piecein içindeki diğer uzun süre gizemli kalmış kişiler gibi tanıtıldılar. Kaido ve Linlin de uzun süre bu şekilde kaldılar ve Oda onları fena kotarmadı. Bu nedenle Im, Xebec ve Ryokugyudan da ümitliyim.

Raftel veya son savaş arcında Im ve Xebecin adları geçse veya ortaya çıksalar One Piece için de tutarsız olduğunu söylerdim.
Madaradan sürekli bahsediliyordu ki seride.Okumadin mi seriyi ?

Kaguya'yı da Juubi'ye bağladı zaten. Juubi dediğimiz şey Kaguya ve tanrı ağacın bir nevi birleşmesi gibi bir şeydi. Xebec'ten falan daha tutarlı diyebiliriz, sadece ucuz bir yazarlıktı.
Benim hoşuma gitmişti Kaguya.Yani başlangıçta kaguya ile çakra kavramı geliyor.Onunla bitmesi gayet hoştu.Mevzu ise işleme konusunda sıvaması.Kalkamadı altından veya kalkmak istemedi.Kolay değil 15 senedir nerdeyse her hafta manga çizmek.

Madaradan sürekli bahsediliyordu ki seride.Okumadin mi seriyi ?
Ben Kaguyadan bahsetmiştim son 54 bölüm gözüktü diyerek. Bunu da senin Im ve Xebec seriye sonradan girdi demen üzerine belirtmiştim.

Kaguya'yı da Juubi'ye bağladı zaten. Juubi dediğimiz şey Kaguya ve Tanrı Ağacın bir nevi birleşmesi gibi bir şeydi. Xebec'ten falan daha tutarlı diyebiliriz, sadece ucuz bir yazarlıktı.
Xebec veya Im daha işlenmediği için Kaguya mı Xebec/Im mi seri içinde daha tutarlı şekilde yer edecek kararını vermek güç. Ancak ne Im ne de Xebec seriye sokulmakta Kaguya kadar geç kalmadı.

Kaguya'yı da Juubi'ye bağladı zaten. Juubi dediğimiz şey Kaguya ve Tanrı Ağacın bir nevi birleşmesi gibi bir şeydi. Xebec'ten falan daha tutarlı diyebiliriz, sadece ucuz bir yazarlıktı.
Xebec'ten nasıl daha tutarlı oluyor yahu? Xebec gösterilene kadar Roger'dan önce Roger kadar olmasa da birilerinin tozu dumana katmamış olma ihtimali olduğunu düşünen yoktur sanırım. Özellikle Wb gibi bir adamın ''kaptan'' diyeceği birinin varlığı daha Mf'de gösterilmişti. Ve Xebec şuan bulunduğu yerden neredeyse hiç sırıtmıyor.

Ben Kaguyadan bahsetmiştim son 54 bölüm gözüktü diyerek. Bunu da senin Im ve Xebec seriye sonradan girdi demen üzerine belirtmiştim.

Xebec veya Im daha işlenmediği için Kaguya mı Xebec/Im mi seri içinde daha tutarlı şekilde yer edecek kararını vermek güç. Ancak ne Im ne de Xebec seriye sokulmakta Kaguya kadar geç kalmadı.
Sonradan girdikleri gerçeğini değiştirmiyor ki bu.

Xebec'ten nasıl daha tutarlı oluyor yahu? Xebec gösterilene kadar Roger'dan önce Roger kadar olmasa da birilerinin tozu dumana katmamış olma ihtimali olduğunu düşünen yoktur sanırım. Özellikle Wb gibi bir adamın ''kaptan'' diyeceği birinin varlığı daha Mf'de gösterilmişti. Ve Xebec şuan bulunduğu yerden neredeyse hiç sırıtmıyor.
Xebec'in varlığı tutarsız değil, ancak seri içinde Roger'ın en büyük rakibi olarak Wb gösterildi. Sonradan bir baktık ki Xebec onun en büyük rakibiymiş. Böyle ufak tutarsızlık var. Hani bunlara tutarsızlık değil dersek Naruto'da da Sharingan'ın, Byakugan'dan geldiği söylendi hemde serinin daha başlarında. Sonradan cidden öyle çıktı. Bu bilgiyi de Kaguya üzerinden öğrendik.

Evet, bakacağız. Ben ileride Kaguya gibi kötü işleneceğini sanmıyorum.

Op batırmadan bitsin o vakit Naruto ile kıyas edersiniz ama her ark sonunu bile batıran bir Oda'dan hikaye sonu için pek umudum yok. Bence Kubo reyizin namına bile gölge düşürecek Odaçi.

Bu anlamsız sidik yarışı bir kenara sizlere eski neslin yeni zamandaki rütbelerini vereyim. Saske tam yerinde ama Çouji jounin olsaydı iyiydi. Gerisi iyi olmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık