Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Naruto (Spoiler)

'Naruto' forumunda Gümüş tarafından 13 Tem 2014 tarihinde açılan konu

 1. Mesaj Sayısı 10,905
  Üyelik Tarihi4 Tem 2016
  Tutarsız hikaye derken ?
   
 2. Rocks D. Xebec (Jenque)
  Mesaj Sayısı 2,650
  Üyelik Tarihi16 Şub 2013
  Madara Zetsu Kaguya.
   
 3. Mesaj Sayısı 10,905
  Üyelik Tarihi4 Tem 2016
  Madara mevzusu öyle aman aman buyutulcek bir şey değil.Bunun örneği olarak öne piece de im var.900 bölüm sonra adam çıkıyor ortaya.Bir diğeri ise xebeck.Tum yonkoular bu adamın adamıymış mesela.Cok belli sonradan eklendiği.Kaguya mevzusu ise başlangıçta Kaguya vardı bitişte de Kaguya olsun mantığı muhtemelen.İşleyisi düzgün yapamadığı için çöp oldu.
   
 4. Rocks D. Xebec (Jenque)
  Mesaj Sayısı 2,650
  Üyelik Tarihi16 Şub 2013
  Evet Im ve Xebec 900 bölüm sonra ortaya çıktı ama Kaguya gibi seri final yapmadan 54 bölüm önce bomba gibi ortama düşmediler. İkisi de One Piecein içindeki diğer uzun süre gizemli kalmış kişiler gibi tanıtıldılar. Kaido ve Linlin de uzun süre bu şekilde kaldılar ve Oda onları fena kotarmadı. Bu nedenle Im, Xebec ve Ryokugyudan da ümitliyim.

  Raftel veya son savaş arcında Im ve Xebecin adları geçse veya ortaya çıksalar One Piece için de tutarsız olduğunu söylerdim.
   
 5. Mesaj Sayısı 10,905
  Üyelik Tarihi4 Tem 2016
  Madaradan sürekli bahsediliyordu ki seride.Okumadin mi seriyi ?
   
 6. William cutting A-A-ANBIRIIBABURYAAAAAA

  William cutting (A-A-ANBIRIIBABURYAAAAAA)
  Mesaj Sayısı 5,781
  Üyelik Tarihi25 Ara 2018
  Kaguya'yı da Juubi'ye bağladı zaten. Juubi dediğimiz şey Kaguya ve Tanrı Ağacın bir nevi birleşmesi gibi bir şeydi. Xebec'ten falan daha tutarlı diyebiliriz, sadece ucuz bir yazarlıktı.
   
 7. Mesaj Sayısı 10,905
  Üyelik Tarihi4 Tem 2016
  Benim hoşuma gitmişti Kaguya.Yani başlangıçta kaguya ile çakra kavramı geliyor.Onunla bitmesi gayet hoştu.Mevzu ise işleme konusunda sıvaması.Kalkamadı altından veya kalkmak istemedi.Kolay değil 15 senedir nerdeyse her hafta manga çizmek.
   
 8. Rocks D. Xebec (Jenque)
  Mesaj Sayısı 2,650
  Üyelik Tarihi16 Şub 2013
  Ben Kaguyadan bahsetmiştim son 54 bölüm gözüktü diyerek. Bunu da senin Im ve Xebec seriye sonradan girdi demen üzerine belirtmiştim.

  Xebec veya Im daha işlenmediği için Kaguya mı Xebec/Im mi seri içinde daha tutarlı şekilde yer edecek kararını vermek güç. Ancak ne Im ne de Xebec seriye sokulmakta Kaguya kadar geç kalmadı.
   
 9. kekomancer (Üye)
  Mesaj Sayısı 2,804
  Üyelik Tarihi18 Ağu 2016
  Xebec'ten nasıl daha tutarlı oluyor yahu? Xebec gösterilene kadar Roger'dan önce Roger kadar olmasa da birilerinin tozu dumana katmamış olma ihtimali olduğunu düşünen yoktur sanırım. Özellikle Wb gibi bir adamın ''kaptan'' diyeceği birinin varlığı daha Mf'de gösterilmişti. Ve Xebec şuan bulunduğu yerden neredeyse hiç sırıtmıyor.
   
 10. Mesaj Sayısı 10,905
  Üyelik Tarihi4 Tem 2016
  Sonradan girdikleri gerçeğini değiştirmiyor ki bu.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık