Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Naruto (Spoiler)

'Naruto' forumunda Gümüş tarafından 13 Tem 2014 tarihinde açılan konu

 1. Millennium Wizard King of Dressrosa

  Millennium Wizard (King of Dressrosa)
  Mesaj Sayısı 16,404
  Üyelik Tarihi21 Tem 2009
  Klan katledilirken neredeymiş peki bu Atatürk ? :bilmem: Hiruzen güçlü olabilir ama iyi bir hokage olduğunu sanmıyorum yetersiz kalmış basbaya.İyi bir liderin bunları öngörüp önlem alması gerekir irade sevdirmekle bitmez.
   
 2. Dr. Hiluluk Evet, yalnızca Cat

  Dr. Hiluluk (Evet, yalnızca Cat)
  Mesaj Sayısı 5,230
  Üyelik Tarihi8 Ara 2015
  Klan katlinde en az suçu olan adam Hiruzen'dir. Ama işte insanlar bellemiş.
   
 3. Aiden Sahiden

  Aiden (Sahiden)
  Mesaj Sayısı 5,742
  Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
  Filler mi emin değilim ama Minato'nun ben Hokage olmuş olsam o dönem Uchiha olayını cozerdim gibisinden lafı bana yetiyor da artıyor. Revive sırasında
   
 4. Riful Nishi no Rifuru

  Riful (Nishi no Rifuru)
  Mesaj Sayısı 3,238
  Üyelik Tarihi22 Nis 2015
  Ama Kabuto'nun güçleri ona ailesinden klanından kalmadı, doğuştan kazanmıyor bu güçleri ya da bir başkası Kabuto'ya vermiyor bunları. Kabuto kendi çabaları ile bu güçleri ele geçiriyor. Tüm yaptıkları kendi başarısı.

  Yoksa örneğin Madara Haşirama'dan hücre çaldı ve bu haksızlık demek doğru değil bana göre. Adam hücreyi çaldı, kullanıyor ve de hakkı. Netice de bütün bunlar bireysel çabalar ve taktiklerin sonucudur. Bir dış elin sana sağladığı şeyler değildir.

  Sıfırdan olmayan nedir? Klan güçleridir, RS'dir, kuyruklılardır ....
   
 5. Dr. Hiluluk Evet, yalnızca Cat

  Dr. Hiluluk (Evet, yalnızca Cat)
  Mesaj Sayısı 5,230
  Üyelik Tarihi8 Ara 2015
  Seride geçen, aktarılan şeyi yazarsın. Sonra işine gelmiyor diye kalkıp bilmem ne fanı, bilmem ne düşmanı. Delirmişsiniz. Ha yani bunların gerçekten düşünülme ihtimali yok. İlla tapmak ya da sövmek durumundayız.

  Yahu akıl var mantık var, Hiruzen ne, dünya üzerinde kaç fanı var da ben fan boyluğunu yapayım. Seride aktarılanı söylüyorum ben.

  Seride aktarılana göre Hiruzen=Ateşin iradesini temsil eden, kahraman bir hokage. Yok klan katli. Klan katlinde adamın hiçbir suçu yok, elinden geldiğince önlemeye çalışıyor ama başaramıyor. Uchiha'lar darbe yapıp tüm kötü katletme niyetinde, Danzou olayları körüklüyor, arka planda maskeli adam dolaplar çeviriyor. Ama tek suçlu Hiruzen. Ok.

  Minato'nun söylediği söz ise...

  Minato karakterinde bir adam saygı duyduğu ve hocasını yetiştirmiş bir isme " sen beceremedin ben olsam çözerdim işi," minvalinde söylemde bulunur mu? Cidden bunu diyebilir mi yahu? Minato'nun dediği "Ben olsam belki çözebilirdim, erken öldüm."

  Bayılıyorsunuz insanları yaftalamaya. İyi hayırlı işler o zaman.
   
 6. İnari Söylesene neden ŞANJİ

  İnari (Söylesene neden ŞANJİ)
  Mesaj Sayısı 1,737
  Üyelik Tarihi9 Ara 2018
  Minato o zaman ölü değil miydi ya?
   
 7. FistofLove (Üye)
  Mesaj Sayısı 40
  Üyelik Tarihi9 Haz 2018
  Adam mezar kazıp, ceset topluyor. Birisinin ailesinden kalan güç bile daha çok emek gerektirir :D :D

  Çaldığın şey hakkın oluyorsa zaten ona denecek bir şey yok. Senin değer yargılarında bir sıkıntı var demek hocam. Ki gene Madara'yı anlarım Madara, Hashirama ile 24 saat dövüşerek o hücreyi ele geçirmek adına bir emek koymuş .. Kabuto da o da yok.

  "Aah Orochimaru-Sama ölmüş, dur şunu kendime alam" ÇD

  Tamam bunların hiç biri yok Hiruzen de, Minato da, Jiraiya da vs vs

  Öyle demiyor. O benim dönemimin sorunuydu ben olsam bir yardımım dokunurduya getirmeye çalışıyor adam.
   
 8. Riful Nishi no Rifuru

  Riful (Nishi no Rifuru)
  Mesaj Sayısı 3,238
  Üyelik Tarihi22 Nis 2015
  Madem güçlenmek bu kadar kolay açsınlar mezarları güçlensinler ama yapamıyorlar çünkü kendilerini kısıtlıyorlar, akılları ve vizyonları yetmiyor. Ama Kabuto yapıyor ve güçleniyor.

  Şimdi kullandığım bir kelime üzerinden edebiyat yaparak konuyu dağıtıyorsun ama buradaki olay haksız kazanç değil. Bir süreç sonrasında elde edilen kazanç söz konusu. Hak edilme eylemi var ortada. Sırf doğduğu için kazanmıyor bu güçleri. Herhangi biri bu kadar gücü kendinde toplayamaz, kontrolünü sağlayamaz. Ama Kabuto bunu planlayarak gücün sahibi olabiliyor. Büyük emek var ortada, Oroçi yapamadı bu kadarını.
   
 9. FistofLove (Üye)
  Mesaj Sayısı 40
  Üyelik Tarihi9 Haz 2018
  Ne Vizyonu :D Adamın cesedini görünce alıyor o kadar :D Ceset toplayıcılığı da vizyon olmuş :D Ben güçlenmek kolay demiyorum. Kabuto'nun yöntemi kolaydı, oradan buradan topladı, kendi gücü bile değildi.

  Güzel troll girişimi ya da sen bile ne dediğini bilmiyorsun. Adamın bir şey planladığı yok. Sasuke, Oroc'un beyaz yılan bedenini kestikten sonra Kabuto adamın odasına bir geliyor herifin beyaz yılan bedeni ölü :D Bunu özütüp kendi dolaşımına karıştırıyor :D Yolda denk geliyor resmen :D Onu da geçtim, evde oturduğu yerden planla güçlenme diye bir şey mi var ? Onu da geçtim, mangada hiç bir yerde Kabuto'nun böyle bir planı olduğu buna yıllarca çabaladığı ne badireler atlattığı falan belirtiliyor mu ? HAYIR !

  Adam sadece aklını kullanarak, kurnazca , bariz bir fırsattan istifade ediyor. Bunda da bir sorun yok :D Ama bu karakter sıfırdan emeği ile gelen bir tip falan değil.

  Orochi daha fazlasını yapmış :D Kabuto'nun kullandığı her şey Oroc hücreleri, Oroc'un yetiştirdiği kişilerin dnaları ve cesetleri vs vs :D Dedenden miras kalınca, o mirası mallarını sen mi almış, biriktirmiş oluyorsun ? Hayır, deden bunu yapan kişi oluyor sen üstüne konuyorsun. Kabuto'nun durumu da bu.

  Kabuto'nun üzerine koyduğu tek bir şey var o da sennin mode onu da karinden arakladığı uzumaki dnasına ve Oroc'un aksine gerçek bir bedene sahip olmasına borçlu zaten :D

  Emekle bir yere gelen adam Kabuto gibi sonradan görme gibi davranmaz ancak durduk yere birden bire çok güç elde eden biri "ne oldum ben" delisi olur. Adam kendi kendine "Ben rikudo sennin'e en yakın şeyim" diyordu. 2 Saniye sonra rinnegandan korktuğunu söylüyordu :D
   
 10. Riful Nishi no Rifuru

  Riful (Nishi no Rifuru)
  Mesaj Sayısı 3,238
  Üyelik Tarihi22 Nis 2015
  Benim sana dediğim en başından beri aynı. Sıfırdan güç kazanmada konu o gücü cebine koyup koymadıklarıdır. Kimse Kabuto'nun cebine güç koyup al kullan demiyor, Kabuto gidip o gücü kendi elde ediyor. Ancak sen her cümlenle Kabuto'dan, gücünün kaynağından ve gücü kazanma şeklinden doğan hoşnutsuzluğunu dile getiriyorsun. Başka şeylerden bahsediyoruz, ne diyeyim başka, hoşçakal.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık