Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Gokage içindeki en güçlü mü kişi :/

Ayrıca Gokage içindeki en güçlü kişi olsa ne yazar? Naruto veya Pain'in tam olarak ne olduğunu anlayamamışsın sanırım.
Pain'in ne olduğunu biliyorum. Tsunade'den güçlü ancak PA Naruto bu seviyede değil. Kyuubi ile olan savaşına kadar da hiç olmadı.

Ve evet, Tsunade Gokage içindeki en güçlü kage.

Bu kadın ortadan ikiye bölünmüş iken kendini iyileştirmeye bile uğraşmadan, saatler boyunca beş kageyi hayatta tutup aynı zamanda da Katsuyu'yu çağıracak kadar çakra biriktiriyor. Katsuyu gelince ise beni boşver bana bir şey olmaz onları iyileştir diyebiliyor.

Tsuchikage ve Raikage balon yani:p
Tsuchikage en güçlü ikinci gördüğümüz kadarıyla ancak evet, Raikage balonun allahı. Mei bile Tsunade'nin boostuyla da olsa kilometre alanı lav ile kaplıyor iken bu adam neden abartılır hiç anlamam. Hiç bir yerde hiç bir varlık gösterememiş birisi.

Son düzenleme:
Naruto benim için her zaman Mangatürk'ün admini olarak kalacak. Tobi=Obito diyen herkese istisnasız kim olduğuna bakmadan ban atan bir yiğit bir adam bir erkek bir alpha.
benim en sevdiğim teori kanıtlama çabasına sahipti bu.
"arkadaşlar tespit yaptım. Peşpeşe hızlı hızlı tobi derseniz fark etmeden obito demeye başlıyorsunuz."

Pain'in ne olduğunu biliyorum. Tsunade'den güçlü ancak PA Naruto bu seviyede değil. Kyuubi ile olan savaşına kadar da hiç olmadı.

Bu kadın ortadan ikiye bölünmüş iken kendini iyileştirmeye bile uğraşmadan, beş kageyi hayatta tutup aynı zamanda da Katsuyu'yu çağıracak kadar çakra biriktiriyor. Katsuyu gelince ise beni boşver ölmeyeceğim onları iyileştir diyebiliyor.

Tsuchikage en güçlü ikinci gördüğümüz kadarıyla ancak evet, Raikage balonun allahı. Mei bile Tsunade'nin boostuyla da olsa kilometre alanı lav ile kaplıyor iken bu adam neden abartılır hiç anlamam.
İyileştirme gücünden bahsediliyorsun, kadının özelliği o zaten ama sonsuz da değil, sonunda tırtladığınıda gördük. Ayrıca savunma gücü olarakta Gaara'yı da gördük, bunlar özellik.

Saldırı gücünün önemini küçümsüyorsun. Yokedici ve yıkıcı gücü

@Mercury @Baryshx

Hasan üslubu dolayısıyla biraz ters bir anlatım işine girişmiş, ancak ben dahil olayım;

Tsunade Gokage içindeki en güçlü kişi mi? Tartışılır, bana göre Gaara ya da Tsunade'dir, ama beden sorunları ve kondisyon eksikliği ile kesinlikle Onoki, ya da tek yönlü 4. Raikage değildir.

Ve Tsunade'nin göstergeleri, diğer iki sannin'den yani Orochimaru ve Jiraiya'dan daha üstte.

Bu kadın Madara savaşında hiçbir Gokage üyesinin yapamadığını yapıp Madara'nın susanoo'sunu patlatıyor, üstüne üstlük 2 susanoo klonunu hacamat ediyor. Bunun da üstüne, Onoki'nin Jinton'unu bustlayıp tüm Susanoo klonlarını yok ediyorlar.

Tsunade serideki en iyi destek elemanı ve Sannin'ler arasındaki en parlak isimdir.

http://sosyal.kahramanbaykus.com/index.php?thread/89-5-hokage-ve-sannin-tsunade-ne-kadar-güçlü/

Tsunade hakkında yapılmış şu incelemeyi okursanız belki fikir birliğine varabiliriz.

MT'den Anka024 arkadaş. Aynı zamanda aylar önce bana bu hesabı veren kişi de odur, onun adına sizlerden özür dilerim.

Naruto Pain'i yendi mi :( Pain'den arta kalanları bile yenemedi.

Bitmiş haldeki Pain canlı yakalamaya çalıştığı için defalarca öldürme şansı olduğu halde öldürmedi Naruto'yu. O haldeyken bile rahat tokatladı yani. En son sıkıldı al tamam tamam sen kazan dedi. Pain arktan sonra Naruto>Pain olmadı. Yaklaşmadı bile o seviyeye.

O ark Tsunade'nin Naruto'dan daha güçlü olması normaldir.

Bu kadın ortadan ikiye bölünmüş iken kendini iyileştirmeye bile uğraşmadan, saatler boyunca beş kageyi hayatta tutup aynı zamanda da Katsuyu'yu çağıracak kadar çakra biriktiriyor. Katsuyu gelince ise beni boşver bana bir şey olmaz onları iyileştir diyebiliyor.

Tsuchikage en güçlü ikinci gördüğümüz kadarıyla ancak evet, Raikage balonun allahı. Mei bile Tsunade'nin boostuyla da olsa kilometre alanı lav ile kaplıyor iken bu adam neden abartılır hiç anlamam. Hiç bir yerde hiç bir varlık gösterememiş birisi.
Ya kadının iyileştirme gücünden bana ne? Saldırı gücü vs. falan olmayınca dövüşünde düşmanı iyileştirir artık.

Bak tekrar söyleyeyim. Naruto, Pain'i yendi. Yendi. Tekrar yazıyorum. Yendi. Yendi. Yendi. Pain'i yendi. Bir kere daha yazayım. Naruto, Pain'i yendi. Son kez yazıyorum. Naruto, Pain'i yendi.

Kyuubi'yi saymasak bile, ki bu Itachi'nin Mangekui Sharingan'ını saymamak gibi bir şey. Tsunade'den daha güçlü olan Jiraiya'dan daha çok hasar verdi. Tsunade, Pain'e git buradan yoksa beş kage ile beraber dalarız derken, Naruto Tsunade'yi koruyup, bir tanesini tekliyordu. Ki iddia ediyorum. Sağlam Tsunade ona aynı hasarı veremezdi.

Saldırı gücünün önemini küçümsüyorsun. Yokedici ve yıkıcı gücü
?

Raikage bu konuda da Tsunade'nin önünde değil ki?

Madara Tsunade'nin yumrukları için Raikage'den çok daha güçlü diyor.

İkisi birden V3 Susanoo'ya farklı taraftan vurunca ne oluyor görelim

Raikage'nin vurduğu yerde en ufak hasar yokken Tsunade paramparça edip Raikage ile birlikte geriye fırlatıyor Susanoo'yu.

Ya kadının iyileştirme gücünden bana ne? Saldırı gücü vs. falan olmayınca dövüşünde düşmanı iyileştirir artık.
Ehuehuehu üstte attığıma ne diyebilirsin merak ediyorum. :sapkali:

Mobil internet ile girdim elektrik gittiği için.

Son düzenleme:
?

Raikage bu konuda da Tsunade'nin önünde değil ki?

Madara Tsunade'nin yumrukları için Raikage'den çok daha güçlü diyor.

İkisi birden V3 Susanoo'ya farklı taraftan vurunca ne oluyor görelim

Raikage'nin vurduğu yerde en ufak hasar yokken Tsunade paramparça edip Raikage ile birlikte geriye fırlatıyor Susanoo'yu.

Ehuehuehu sahiden bilmeden konuşuyorsunuz.
Seriyi biliyor olmak Tsunade en güçlü kage veya en güçlü sannin demek ise ben bilmesem de olur.

Ya da az söylüyorsun dur. Tsunade gelmiş geçmiş en güçlü hokage, Sakura da Naruto ve Sasuke' den güçlüdür. Ehuehuehu. :artiz:

Seriyi biliyor olmak Tsunade en güçlü kage veya en güçlü sannin demek ise ben bilmesem de olur.

Ya da az söylüyorsun dur. Tsunade gelmiş geçmiş en güçlü hokage, Sakura da Naruto ve Sasuke' den güçlüdür. Ehuehuehu. :artiz:
Kendi kendini batırıyorsun böyle yaparak. En güçlü Sannin gibi bir şey asla söylemedim.

Hem atak gücü,hem dayanıklılık hem de heal gücü olarak tüm Gokage'nin önünde gösterildi Tsunade.

Raikage'ye aptal, Gaara ve Mee'ye tecrübesiz ukalalar diyen kavgacı olarak bilinen yaşlı Oonoki bile Tsunade'yi gördüğü an saygı ile prenses diye hitap ediyor

Normalde pek güçlü olmayan Mei Tsunade'nin çakrasını alınca kilometre alanı lav ile kaplıyor. (Kaplıyor derken dolduruyor değil zemini kaplıyor)

Katsuyu denen canavarımsı faktöre daha hiç girmedim.

Tsunade iyileştirdikten sonra tekrar sahaya çıkan Gokage'nin çaresiz kaldığı tanrı ağacına karşı Tsunade Katsuyu'nun sadece %10'unu çağırıyor ve sayısı neredeyse yüz bini bulan çakrası çekildiği için ölmekte olan kişilere tanrı ağacının çekme gücünden hızlı ve fazla çakra aktarıp hepsini kurtarıyor.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 4)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık