Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Naruto (Spoiler)

'Naruto' forumunda Gümüş tarafından 13 Tem 2014 tarihinde açılan konu

1. CoolAnd1 Etc.

CoolAnd1 (Etc.)
    Mesaj Sayısı 1,293
    Üyelik Tarihi21 Oca 2012

2. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 2,887
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Forumda sağlam Narutocu var mıdır? Özledim seriyi tekrar başladım :D Zamanında güncel iken gelebilsem güzel olurdu...

3. Yubashiri-sama Yıkık Şanşi

Yubashiri-sama (Yıkık Şanşi)
    Mesaj Sayısı 1,208
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
    Naruto benim için her zaman Mangatürk'ün admini olarak kalacak. Tobi=Obito diyen herkese istisnasız kim olduğuna bakmadan ban atan bir yiğit bir adam bir erkek bir alpha.

4. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 2,887
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Şu Zaraki avatarı kullanan değişik nickli elemanı mı diyorsun? Nasıl tartışmalar dönüyormuş diye ziyaretçi olarak takılmıştım bir ara da ondan sorayım dedim.

5. Yubashiri-sama Yıkık Şanşi

Mesaj Sayısı 1,208
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
    Hiç hatırlamıyorum ama adam ağır ban atıyordu tobi obitodur diyenlere :D

6. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 2,887
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    İmlaya çok takılan bir forum olduğunu hatırlıyorum açıkçası. Ama Tobi=Obito diyenlere yaptırım biraz ağırmış :D
    Şimdi hazır yakalamışken iznin olursa ufak bir soru sormak isterim :) Naruto serisindeki öldürme hissiyatını nasıl buluyorsun Ninja temasına göre?

7. Yubashiri-sama Yıkık Şanşi

Mesaj Sayısı 1,208
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
    Biraz mesaiyi sistemi gibi geliyor Naruto o açıdan. Amacını dolduran flashbackini gördüğümüz karakteri çat çat öldürüyorlar. Gerçi diriltme ve ölmüşe ulaşma çok kolay olduğu için ölümünde pek bir önemi kalmıyor. Fakat ölüm sahneleri açısından hep doyurucuydu.

8. CoolAnd1 Etc.

CoolAnd1 (Etc.)
    Mesaj Sayısı 1,293
    Üyelik Tarihi21 Oca 2012
    Mantık olarak hepsinin akraba olması gerekiyor. Neticede ilk olarak onlar vardı ve evlenip çocuk sahibi oldular ve onların çocukları diye devam ediyor. Ademle Havva gibi. Klan olmak da akraba olmakla alakalı zaten. Onların içinde bulunması ise tamamen reankarne olayı. Direk Naruto’nun içinde Ashura var aynı şey Sasuke için de geçerli.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık