Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Üye silindi 1004

Naruto benim için her zaman Mangatürk'ün admini olarak kalacak. Tobi=Obito diyen herkese istisnasız kim olduğuna bakmadan ban atan bir yiğit bir adam bir erkek bir alpha.

Naruto benim için her zaman Mangatürk'ün admini olarak kalacak. Tobi=Obito diyen herkese istisnasız kim olduğuna bakmadan ban atan bir yiğit bir adam bir erkek bir alpha.
Şu Zaraki avatarı kullanan değişik nickli elemanı mı diyorsun? Nasıl tartışmalar dönüyormuş diye ziyaretçi olarak takılmıştım bir ara da ondan sorayım dedim.

Hiç hatırlamıyorum ama adam ağır ban atıyordu tobi obitodur diyenlere :D
İmlaya çok takılan bir forum olduğunu hatırlıyorum açıkçası. Ama Tobi=Obito diyenlere yaptırım biraz ağırmış :D
Şimdi hazır yakalamışken iznin olursa ufak bir soru sormak isterim :) Naruto serisindeki öldürme hissiyatını nasıl buluyorsun Ninja temasına göre?

Üye silindi 1004

İmlaya çok takılan bir forum olduğunu hatırlıyorum açıkçası. Ama Tobi=Obito diyenlere yaptırım biraz ağırmış :D
Şimdi hazır yakalamışken iznin olursa ufak bir soru sormak isterim :) Naruto serisindeki öldürme hissiyatını nasıl buluyorsun Ninja temasına göre?
Biraz mesaiyi sistemi gibi geliyor Naruto o açıdan. Amacını dolduran flashbackini gördüğümüz karakteri çat çat öldürüyorlar. Gerçi diriltme ve ölmüşe ulaşma çok kolay olduğu için ölümünde pek bir önemi kalmıyor. Fakat ölüm sahneleri açısından hep doyurucuydu.

O zaman Ashura veya İndra'nın varisi olmanın anlamı ne ? Ashura ve İndra köken olsa da her Uchiha ve Senju'da onların çakraları bulunuyor mu ? Bulunuyorsa RS'nin bu konuşması ve Ashura ve İndra'nın sürekli birilerinin içinde bulunmasının çok anlamı kalmıyor bence.
Mantık olarak hepsinin akraba olması gerekiyor. Neticede ilk olarak onlar vardı ve evlenip çocuk sahibi oldular ve onların çocukları diye devam ediyor. Ademle Havva gibi. Klan olmak da akraba olmakla alakalı zaten. Onların içinde bulunması ise tamamen reankarne olayı. Direk Naruto’nun içinde Ashura var aynı şey Sasuke için de geçerli.

Pain arc, Naruto Tsunade Level değildi o_O Naruto yenildi zaten Pain'e o_O Gerçekten bu cümlelerini okuduktan sonra hiç cevap veresim gelmedi.

Kyuubi, Naruto'nun kendi gücü değil de benim mi haberim yok? Tsunade dediğin en güçsüz sannin. Jiraiya'yı yenen Pain'i "yenen" Naruto nereye Tsunade gücüne değildi? Yav gerçekten kusura bakma da Tsunade > Naruto iddiası o kadar mantıksız ki başka örnekler arayıp bulmaya bile gerek duymuyorum.

Verdiğim örnekler arasında bir arc başı ve arc sonu gibi örnekler de var. İşine geldiğini görme sadece. Ve mantıklı olup olmadığını değerlendirmiyoruz burada.

Bir daha cevap vereceksen de şu dalga geçen üslubundan vazgeç, o üslup ile Tsunade > Naruto falan yazınca çok komik oluyor çünkü.
Sahiden neyin ne olduğunu bilmeden konuşuyorsunuz ya bu şekilde, hayranım size.

Tsunade en güçsüz Sannin ama Gokage içindeki en güçlü kişi de, ne diyelim şimdi? Bu bir kanıt mı?

Sahiden neyin ne olduğunu bilmeden konuşuyorsunuz ya bu şekilde, hayranım size.

Tsunade en güçsüz Sannin ama Gokage içindeki en güçlü kişi de, ne diyelim şimdi? Bu bir kanıt mı?
Gokage içindeki en güçlü mü kişi :/

Ayrıca Gokage içindeki en güçlü kişi olsa ne yazar? Naruto veya Pain'in tam olarak ne olduğunu anlayamamışsın sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık