Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Naruto Part 2'deki En Etkileyici Dövüş?

Naruto Part 2'deki En Etkileyici Dövüş?

• Kullanılan toplam oy
    80
Kesinlikle ilk sıraya yazacağım vs Madara'nın herkese karşı tek girdiği sahnedir. Başından sonuna kadar efsaneydi. Hatta bir amv de var sık sık açar izlerim o sahneyi.:sapkali:
Bundan sonra naruto vs sasuke ve madara vs gai gelir.

Pain'nin olduğu her dövüş süperdi vallaya.Bide Madaranın şov yaptığı sahne unutulmaz.

srideki en sevdiğim iki dövüş bu prttaymış :D tabiki naruto vs pain ve jiraiya vs pain 3. olarak da hidan-kakuzu dövüşünü seçtim ama aklım madara vs gai de kaldı. keşke 4 hakkım olsaydı.

Millet Sasuke'nin Deidara'yı yenmesine laf söylüyor ama Naruto'ya gelince kıvırmaya çalışıyorlar :D Kuyruklu da olsa Narutonun seviyesi yetmezdi o anki haliyle bence
Evet Naruto vs Pain tartışmaya açık bence de.Üzerinden uzun zaman geçtiğinden her olayı hatırlamıyorum da tamamen eşit şartlarda kapışmamışlardı sanki.En güçlü path köyü yok eden shinrayı attığından uzun bir zaman gücünü kullanamamıştı diye hatırlıyorum.Doğal olarak deva path bir süre oyun dışı kaldı+o shinradan dolayı çakra harcamış oldu.Bir de painin amacı Naruto'yu canlı yakalamaktı.Öldürmek için saldırmak ve canlı yakalamak için saldırmak arasında fark vardır.Bir de kyuubinin yine Naruto'nun g.tünü kurtarması gibi bir durum var.Yoksa o chibakudan çıkabileceği meçhul.

Dezavantajlı olan taraf Pain'di bence.Ona rağmen zar zor yenildi.

Evet Naruto vs Pain tartışmaya açık bence de.Üzerinden uzun zaman geçtiğinden her olayı hatırlamıyorum da tamamen eşit şartlarda kapışmamışlardı sanki.En güçlü path köyü yok eden shinrayı attığından uzun bir zaman gücünü kullanamamıştı diye hatırlıyorum.Doğal olarak deva path bir süre oyun dışı kaldı+o shinradan dolayı çakra harcamış oldu.Bir de painin amacı Naruto'yu canlı yakalamaktı.Öldürmek için saldırmak ve canlı yakalamak için saldırmak arasında fark vardır.Bir de kyuubinin yine Naruto'nun g.tünü kurtarması gibi bir durum var.Yoksa o chibakudan çıkabileceği meçhul.

Dezavantajlı olan taraf Pain'di bence.Ona rağmen zar zor yenildi.
Peki İtachi vs Pain, Rinnegan Sasuke vs Pain karşılaşması ne olur sence?

En çok etkilendiğim dövüş naruto ve pain aynı zamanda naruto yu naruto yapan felsefenin en çok aktarıldığı dövüş, naruto'nun ana power up nı aldığı dövüş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık