Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Naruto Evreni Hakkında Ekstra Bilgi

Obito sağlam karakterdi. Bana göre amacı da doğruydu. İnsanlardan adam olmayacağını anlamıştı. Yapacaktı genjutsuyu sonsuz barış. Naruto manyak gibi yok öyle barış olmaz falan. Şimdi Boruto'da görüyoruz Obito'nun haklı olduğunu. Reis son anda talk no jutsuya kurban gitmeseydi tarihin en büyük devrimini yapacaktı. Madara ise güce takıntılı bir herif. Hashirama'ya yenilip durduğu için adam takıntı yapmış. Edo tenseiden çıktığı zaman bu çok belli oluyor. Genjutsu yapmak yerine millette karşı güç deniyordu. Hani onun amacıda Obito ile aynıydı ama Madara çok güçlenince amacını unuttu. Yine de çok iyi bir villaindi.

Ben daha çok sakura’nın itachi’yi geçmesine şaşırdım:D bu arada jiraiya falan ve bir sürü karakter var aslında ama sadece ilk 10 u ekledim yoksa çok fazla olurdu ama dediğin gibi ilk 10 da olmalıydı jiraiya:/[/QUOTE]
Japonlar zekiler falan da karakterden anlamıyorlar. Rock Lee nasıl Sakura'dan az sevilir yahu. Güzel desen değil, güçlü desen değil, karizma desen hiç değil. Sebepleri neydi acaba.

Obito sağlam karakterdi. Bana göre amacı da doğruydu. İnsanlardan adam olmayacağını anlamıştı. Yapacaktı genjutsuyu sonsuz barış. Naruto manyak gibi yok öyle barış olmaz falan. Şimdi Boruto'da görüyoruz Obito'nun haklı olduğunu. Reis son anda talk no jutsuya kurban gitmeseydi tarihin en büyük devrimini yapacaktı. Madara ise güce takıntılı bir herif. Hashirama'ya yenilip durduğu için adam takıntı yapmış. Edo tenseiden çıktığı zaman bu çok belli oluyor. Genjutsu yapmak yerine millette karşı güç deniyordu. Hani onun amacıda Obito ile aynıydı ama Madara çok güçlenince amacını unuttu. Yine de çok iyi bir villaindi.
Ben de destekliyordum Tsuki no Me planını.

Ben daha çok sakura’nın itachi’yi geçmesine şaşırdım:D bu arada jiraiya falan ve bir sürü karakter var aslında ama sadece ilk 10 u ekledim yoksa çok fazla olurdu ama dediğin gibi ilk 10 da olmalıydı jiraiya:/Japonlar zekiler falan da karakterden anlamıyorlar. Rock Lee nasıl Sakura'dan az sevilir yahu. Güzel desen değil, güçlü desen değil, karizma desen hiç değil. Sebepleri neydi acaba.
Rock Lee Naruto'nun en sevilesi ve sempatik karakteri. Adamın tek bir kötü yanı yok ve çalışkanlığı, cesurluğu, temiz kalbi ile mükemmel bir karakter.

Ben de destekliyordum Tsuki no Me planını.

Rock Lee Naruto'nun en sevilesi ve sempatik karakteri. Adamın tek bir kötü yanı yok ve çalışkanlığı, cesurluğu, temiz kalbi ile mükemmel bir karakter.
Adamın hiçbir aile gücü veya sonradan eklenilen gücü olmamasına rağmen seri sonu tanrı seviyeli adamlardan sonra geliyor.Hatta ölümü göze alırsa onlara rakip bile olabilir. Keşke hak ettiği değer verilseydi adama.Kishi çok boşlamıştı sonlara doğru.

planı işe yarasa bile o ağaçlar yaşam enerjisi emiyor. Bunu ne obito ne Madara biliyordu bilselerdi farklı bir plan yaparlardı.

Sakura sen kimsin ki o listeye girmişsin yahu? Platonik aşk yaşayan bütün Japon kızlarının oyu buna gitmiş belli.

Madara gibi biri nasıl o listede olmaz misal. Karizmatik kötü anlayışı 0 heriflerin. Hashirama ya da ? Bu Japonlar harbi mal.

Şu genin, chunin olaylarındaki yaş abartısı da nedir yav? Tamam shounen'sin eyvallah da utanmasan 3 yaşında dövüştür bebeleri :artiz: Te Allahım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık