Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tartışma] Mugiwara Tayfasının Seri Sonunda Geleceği Seviye

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Waka Sama tarafından 4 Mar 2017 tarihinde açılan konu

1. Mesaj Sayısı 1,396
    Üyelik Tarihi30 Nis 2012
    Koramirallerle falan kıyaslayın.Davul bile dengi dengine :D

2. Mesaj Sayısı 4,395
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Zoro fanları üşüşmesin şimdi :D Ellerinden alamayız :D

3. Mercury Ölüyorum anlasanıza :(

Mercury (Ölüyorum anlasanıza :()
    Mesaj Sayısı 2,310
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Zoro Yonkou seviyesine gelir için kendimce bir açıklama yapayım.

Mihawk Shanks ile dövüşebiliyormuş. Ve bu dövüşler Beyazsakalın kulağına kadar gitmiş. Yani herhangi biri net bir üstünlük kuramamış. Shanks Kolunu kaybettikten sonra Mihawk Shanks ile dövüşmeyi bırakmış. Yani uzun süredir dövüşmüyorlar. Benim fikrime göre o arada Shanks farkı açtı. Yada şöyle sayısal değerler ile anlatayım.

İki kollu Shanks: 100
    Genç mihawk: 98.5 (Bu değerler biraz az olabilir)

Güncel Shanks: 105
    Mihawk: 101

Zoro'nun en güçlü kılıç ustası olacağı kesin. Ama bu yolda mihawk ile dövüşmeyecektir. Yani mihawk bir başkasına yenilecek. Mihawkı yenecek kişi X olsun.

Mihawk: 101
    X:103

Daha sonra Zoro da X'i yenecek ki em iyi kılıç ustası olsun.

X:103
    Zoro: 105

Benim düşüncem bu şekilde. Bunlar da ekstra :D

Akainu: 95
    Seri sonu sanji:95,5
    Genç Ray=103
    Big Mom:104
    Zoro=Shanks: 105
    Kaidou= Genç Garp= 106
    Genç Beyazsakal=107
    Seri sonu Teach= 110
    Roger=110,5
    Seri sonu Luffy= 111,5

4. Eserovic Zoro ve Guts vs all

Eserovic (Zoro ve Guts vs all)
    Mesaj Sayısı 1,817
    Üyelik Tarihi1 Mar 2013
    WB farklı ringin adamı. Roger'la eşitler, Garp'ıda eklersek daha da denkleri yok bunların. Rayleigh bi alt kategorinin adamı. Yonkou seviyesi denilebilir.
    Zoro geçebilirde geçemeyebilir de. Haklı olabilirsin çok genç yaşta zirve olacaklar. Ama karşılaştıkları adamlar vs devamlı güçlenmelerini sağlıyor. Seri sonunda zirvede olmaları bana çok mantıksız gelmiyor.

5. Mesaj Sayısı 5,869
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Bir zaman atlamasının daha gelmeyeceğinin garantisi yok. Şu anki durumda bizimkilerin zirve güç olabilmesi için her arc absürd güç atlamaları alması gerek. Mangaka bunu absürd ve göze batacak şekilde yapmak istemezse bir zaman atlaması daha koyar. O zaman tüm taşlar yerine oturur. Ki bana kalırsa bizimkilerin zirve güç olabilmesi için 40'lı yaşları görmelerine gerek yok. 30 yaşında çivi gibi olur monster trio.

Not: Zoro en az yonkou gücünde olmazsa seriyi bırakırım :artiz:

6. Eustass Captain Kidd -Bana gülen herkesi katlettim.

Eustass Captain Kidd (-Bana gülen herkesi katlettim.)
    Mesaj Sayısı 3,325
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Neymiş Sanji=Zoro fanlikmış.Luffy=Zoronun ne olduğunu da sana bırakayim o zaman.

Mangaka bile aralarına sadece 20 Doruki fark biçmişken kalkip da bu şekilde hiç bir destegi olmadan tabiri caizse işkembeden sallayanları pek kaale almamak lazim.

Adam birini Mihawkin yanina diğerini ise gitmiş Sanjinin biraz zorlasa alacağı Ivankovun yanina göndermiş.Neden denklik bozulmasin diye.

@Densetsu no Samurai

Sen şimdiden bırak :artiz:

7. Mesaj Sayısı 4,395
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Mecburen bırakacaksın zaten. Seri sonu diyor :/

8. Mesaj Sayısı 5,869
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Kinaye yapmıştım :)

9. Mesaj Sayısı 5,869
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    @Eustass Captain Kidd

Çok yanlış sulardasın bıradır. Fena yamulacaksın ileride. Bu gidişle seni de alacam kara listeye haberin olsun :gamyon:

10. Mesaj Sayısı 4,395
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Peki :/ Bu aralar da herkes seriyi bırakıyor. X olmazsa seriyi bırakırım falan :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık