Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

Luffy Kaido seviyesi ama ondan biraz daha güçlü bir karakter olur.
Zoro amiral seviyelerinde bir şey olur akainu hariç her amirale karşı zorlanarak şansı olabilir.
Sanji zoro ile aynı seviyelerde olurlar ama zorodan biraz daha güçsüz olduğundan amirallere karşı kazanması zoroya göre daha olur ama alabilir akainu hariç amiralleri :)
jinbe amiral seviyesi olabilir.

geriside kalbur üstü adamlar olsa yeterliler.
Brook,Franky Cracker gibi olsalar yeterli olur.

Zoro Kaido gücünde ya da daha güçlü olur deniyor ya sözler kifayetsiz kalıyor orda.

Luffynin bile bu adamı nasıl yenecegini yazar kara kara düşünürken Zoro Korsanfanda çoktan yerini almış. E.oda'a yazık ...

Sanjinin de Amiral üstü olacağını gidişata bakarsak karanlık görüyorum şahsen.

Mangasını bilemem ama animesinde Kaido ile olan savaşa atıf yapılan bir sahne var. G4 ile dövüşüyor Kaido sama ile. Tam yeri 1:57'de başlıyor.

Zoro Kaido gücünde ya da daha güçlü olur deniyor ya sözler kifayetsiz kalıyor orda.

Luffynin bile bu adamı nasıl yenecegini yazar kara kara düşünürken Zoro Korsanfanda çoktan yerini almış. E.oda'a yazık ...

Sanjinin de Amiral üstü olacağını gidişata bakarsak karanlık görüyorum şahsen.
Aynı güçte olabilir, daha da üstün olabilir. Önemli olan Kaido'nun diğer yonkuolarla arasında güç açısından ne kadar fark olduğu. Eğer diğer yonkuolarla dövüşleri Akainu vs Aokiji gibi günlerce sürüp anca kazanıyorsa bence geçer. Shanks, Raleigh, Zoro konusunda baya bir kişi Zoro'yu Shanks'ın önünde görmüş benim gibi. Önünde olabilir eğer diğerleriyle arasında ciddi fark yoksa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık