Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mugen no Juunin (Blade of the Immortal)

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda Smoker tarafından 29 Haz 2014 tarihinde açılan konu

1. Siyah Ateş (KING)
    Mesaj Sayısı 3,834
    Üyelik Tarihi23 Nis 2013
    Dövüş odaklı okursan hayal kırıklığına uğratabilir. Alışık olduğumuz ana karakterin uber güçlü olduğu, her kese üstünlük sağladığı bir serii değil bu. Zaten bi noktadan sonra sadece Manji'nin hikayesini okumafığını fark edersin ki seriideki en büyük güzelliklerden biri de budur.

2. enerjimasuko (Üye)
    Mesaj Sayısı 473
    Üyelik Tarihi7 Mar 2019
    Yok ya sadece dövüş için okusaydım takip ettiğim serilerin yarısını bırakmak zorunda kalırdım. Üstte de yazdım bu adamın dövüşlerde ki olayı sadece ölümsüzlük ise cidden can sıkar. İlk 15 bölüm ile edindiğim intiba bu tabi biraz daha şans vereceğim seriye.

3. Tilqi_Gin Tai'shar Malkier!

Tilqi_Gin (Tai'shar Malkier!)
    Mesaj Sayısı 2,958
    Üyelik Tarihi21 Eki 2016
    Dövüş, kılıç teknikleri falan daha çok ilgini çekiyorsa Shigurui'ye de bir bakabilirsin istersen. Biraz vahşi, kanlı ve rahatsız edici bir çizimi vardır, hikaye bazı yerlerde uzatılmış gibi gelse de dövüşleri bana çok ilgi çekici gelir.

4. Siyah Ateş (KING)
    Mesaj Sayısı 3,834
    Üyelik Tarihi23 Nis 2013
    O adamın olayı sadece ölümsüzlük değil, okumaya devam et, ilerledikçe ölümsüzlüğün küçük bir ayrıntı haline geldiğini göreceksin. Hani genel olarak hikayenin odak noktası bu değil bi kere, sadece ortalara doğru ölümsüzlüğün üzerine çok düşülüyor o da farklı bir yolla.

5. hdbfresh Co Admin Site Yetkilisi

hdbfresh (Co Admin)
    Mesaj Sayısı 4,608
    Üyelik Tarihi1 May 2013
    Yeni anime LidenFilms tarafından yapılıyor ve ilk bölüm 10 Ekim'de Amazon Prime Video'da yayınlanacak.
    Yönetmen: Hiroshi Hamasaki (Steins;Gate)
    Senaryo: Makoto Fukami (Berserk (2016-2017), Psycho-Pass)
    Karakter Tasarım: Shingo Ogiso (Arslan Senki)
    Beste: Eiko Ishibashi

Karakter seslendirmenleri:
    Manji: Kenjiro Tsuda (Vinsmoke Yonji (One Piece), Atomic Samurai (One Punch Man))
    Asano Rin: Ayane Sakura (Ochako Uraraka (My Hero Academia))
    [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

6. Lantis Üye

Lantis (Üye)
    Mesaj Sayısı 467
    Üyelik Tarihi26 May 2016
    Üstat keşke Azumi'nin mangasına da el atsanız .Mükemmel bir seri ve kendine özgü çizimleri harika... Serisinden şu ana kadar 2 filmi çıktı ama konu itibari ile 10 film rahat çıkar.Mangası düzenli bir şekilde devam ediyor.Keşke çeviri yapılabilse

Son düzenleme: 8 Ağu 2019
  7. Baryshx Barış D. Baryshx

Baryshx (Barış D. Baryshx)
    Mesaj Sayısı 2,831
    Üyelik Tarihi29 Haz 2014
    Berserk gibi boktan 3DCG gelebilir, çünkü aynı animasyon şirketi:confused:
    Değilmiş gibi, fragmana baktım, Arslan Senki'ye benziyor daha çok, onu da bu şirket yaptıydı:good:

8. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 19,560
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Elimdeki seriler bir bitsin de.

9. hdbfresh Co Admin Site Yetkilisi

hdbfresh (Co Admin)
    Mesaj Sayısı 4,608
    Üyelik Tarihi1 May 2013

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık