Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Mugen no Juunin (Blade of the Immortal)

Animasyon iyi geldi bana, animasyon stili, çekimler ve sesler aynı Shigurui...ne de olsa yönetmeni aynı

Kısaca çok beğendim, zaten eski 13 bölümlük versiyonuda izlemiştim. Eski versiyon dandikti

Evet, şimdi MAL'de gezinirken gördüm eski versiyonu da varmış. Ona hiç bakmayayım o zaman. Bu takip edilir diyorsanız buradan gideyim, yoksa direk manga geçeyim.

Evet, şimdi MAL'de gezinirken gördüm eski versiyonu da varmış. Ona hiç bakmayayım o zaman. Bu takip edilir diyorsanız buradan gideyim, yoksa direk manga geçeyim.
Mangası ve çizimleri çok iyiymiş diyola bilemiyorum, okumadım.

Ama animesi mangasının hepsini kapsayacak deniliyor. 24 bölüm bunun için yeter mi bilemeyecem, devamı da gelebilir duruma göre

Mangası ve çizimleri çok iyiymiş diyola bilemiyorum, okumadım.

Ama animesi mangasının hepsini kapsayacak deniliyor. 24 bölüm bunun için yeter mi bilemeyecem, devamı da gelebilir duruma göre
Birkaç kısım kısa tutulur ise, 24 bölüm yeterli olur tüm hikaye için. Zaten sürekli aynı şeylerin olduğu deney kısımları serinin dörtte birinden fazla yer kaplıyor.

Birkaç kısım kısa tutulur ise, 24 bölüm yeterli olur tüm hikaye için. Zaten sürekli aynı şeylerin olduğu deney kısımları serinin dörtte birinden fazla yer kaplıyor.
Tam da yabancı forumda anime ile ilgili yorumlara bakıyordum, orada da senin dediğine benzer şeyler diyorlar. Yanı 24 bölüme sığarmış tüm manga:sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık