Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Montblanc Noland

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 79 80.6%
  • Sevmem.

Kullanılan: 19 19.4%

• Kullanılan toplam oy
    98
Süper bir adam Calgara'yı da keşke yeni dünya da görseydik o yüzü Yeni dünya da çok güçlü bir karakterin yüzünde görmek fena olmazdı :D
Ellerine sağlık Smoker...

Katliam yapılacağını biliyordu derken yani şimdi siz bu adamın altın şehrinin olduğunu krallığına söylerken krallığının masum kalacağını mı düşünüyordu diyordunuz?
Altından şehir yapacak kudretteki kabileye saldıracaklardı bizim saflar ha?

Bizim yerlilere de altın atalarından kalma değil mi zaten?
Bu amcamız alıyor paranın kokusunu krallığa haber verip misler gibi yaşamak istiyor bu kadar basit. Ha belki de yerlileri kendi ülkesine taşıma hayali vardır ama onun da gerçekleşmeyeceğini bilmesi gerekir. Kralın onları yaşatmayacağını bilmesi gerekir.

Yanlış anlaşılmasın saygı duyduğum ve sevdiğim bir karakterdir ama biraz düşününce aklıma gelenler bunlar.
Dostum sadece yazı üstünden teoriye gitsek tamam, ama adamın saflığı ve karakteri anime de ortada. Varsayımlara gerek yok, bende varsayım yaptım yukarıda sana karşı o konuda özür dilerim... En orta yol budur, ve doğru bir önermedir.

Sevdiğim bir karakter (gördüklerimiz kadar) Luffy nin nolandlar için yaptığı şeye değer bi adam burda böyle özel bölümü olmasi çok güzel eline sağlık hocam:alkis:

Bizim yerlilere de altın atalarından kalma değil mi zaten?
Bu amcamız alıyor paranın kokusunu krallığa haber verip misler gibi yaşamak istiyor bu kadar basit. Ha belki de yerlileri kendi ülkesine taşıma hayali vardır ama onun da gerçekleşmeyeceğini bilmesi gerekir. Kralın onları yaşatmayacağını bilmesi gerekir.

Yanlış anlaşılmasın saygı duyduğum ve sevdiğim bir karakterdir ama biraz düşününce aklıma gelenler bunlar.
Paranın kokusunu aldığını söylediğin adam, kendisine bizzat kabile tarafından verilen bir gemi dolusu altından bir parça bile almıyor. Gemiye yüklenmiş altınların hepsini sahile geri indiriyor. Bunu da adamların kutsal ağaçlarını kestiği için yapıyor. Böyle bir duruma bu tepkiyi koymuş birisi için, geri dönüp katliam yapacağını iddia etmek çok gülünç olmuş.

Noland'ın devrinde krallıkta ondan daha güçlü bir adam yoktur bana göre. Zira denizcilikten hiç anlamayan adamlarla yola çıktığı halde, bir şekilde gemilerden birini Kuzey Mavi'den ta Jaya'ya kadar tek başına getiriyor zaten. Orada kral ters bir hareket yapsa, araya girerdi mutlaka. Bak daha Calgara'yı saymadım bile dövüş hususunda.

Güncellenmiştir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık