Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
........... ne zaman konuldu bu siteye yea ben niye görmedim ??
en sevdiğim karakterin açıklamasını şimdi okuyorum ühü .............. :D
eline ingilizcene sağlık smoker :good:

Akainu yu öldürmeye gittiği yerde beni mest etti resmen. Ciddi anlamda adamdır adamın dibidir tillahıdır Garp. Eline sağlık Smoker

Şamar oğlanı gibi gelen gidenden yiyor önce morgandan sonra marinefordda luffyden sonra ise dadandan bir ağılığı yok gibi ama şu an için OP taki en güçlü adamdır WB öldüğü için bence.

İyiki Sengoku durdurmuş,İyi bir dövüşten sonra Akaiunuyu fena benzetebilirdi,Ama daha öncede bir çokkez belirttiğim gibi hiçte kolay bir şekilde değil (!)

İyiki Sengoku durdurmuş,İyi bir dövüşten sonra Akaiunuyu fena benzetebilirdi,Ama daha öncede bir çokkez belirttiğim gibi hiçte kolay bir şekilde değil (!)
akainuda wb gibi yavaş biri.garp ise marcoyu kendi sahasında tek darbede indirdi.wb yi kizaru karşısında gördük,akainuda garp karşısında daha beter olurdu(bence tabi)

Yani o sence,Ama Wb'nin suratının yarısını almış bir adamdan her türlü korkulur ayrıca Wb'ye zarar verebilmiş teke tek'de (Normal marine askerlerini saymıyalım 500 kılıç 45 top vesaire) nadir kişilerden 1 de degil 2 kere. (sanırsam karnındaki iki yaradan birini bu yapmıştı)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık