Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Monkey D. Garp'ın Savaşta Yaptıkları

Garp'ın Duruşu

• Kullanılan toplam oy
    138
Garp egoist ve riyakar bir karakter, daha doğrusu karaktersizin önde gideni.

Adamın denizcilikle, adaletle, kahramanlıkla bir alakası yok. Zaten bunların bilincinde de değil. Bugüne kadar kafasına göre yaşamış, üstleri de güçlü diye ses çıkarmamışlar. Adamın hayatı güçlü rakip kovalamakla geçmiş. Sadece ününü duyduğu için Çinjaoya meydan okumuş, 8 dağ parçalayıp antrenman yapmış, Çinjaoyu yenince de orada bırakıp gitmiş, niye, adamın derdi korsanları yakalayayim değil, tamamen ego tatmini. Aynı olay Roger kovalamacası için de geçerli, zira Roger kendinden güçlü, maksat KKyı indireyim değil.

Yine Garp riyakar bir karakter, bir yanda denizci kahramanı olarak adı anılırken diğer yanda KKnın oğlunu denizcilerden saklıyor, savaşta Marcoya yumruk atıp ben burdayım derken Luffyden yumruk yeyip ben aslında yokum diyor, Acein kafası uçurulacakken koltukta oturuyor, Akainu delik açınca üstüne yürüyor.

Yine Luffy ve Ace icin denizci olmanızı istedim diyor kalkıp çocukları dağ haydutlarının bakımına bırakıp yılda bir uğruyor, yani Acee kim oldugunu söylemeyip onu Luffy ile birlikte denizcilerin okuluna bırakabilecek durumdayken siz kendi yolunuzu çizdiniz ne demektir? Çocuk la bunlar başlarında kimse yok, birine sen şeytanın oğlusun deyip hayatını karartmışsın, diğerini de başıboş bırakıp korsanlığa itmişsin.

Sırf kendi egoistliği yüzunden oģlu bir yerde torunu bir yerde hayatta hiçbir istedigi olmamış, pişmanlık içinde bir adam Garp. Ne aile hayatında ne iş hayatında iyi. Her şeyi eline yüzüne bulaştıran oksijen israfı bir adam.

Ya delikanlı gibi görevini yapacaktı orada ya da hiç gelmeyecekti oraya.Ace ile konuşmanı İmpel downda yaptın zaten niye bile bile oraya gelirsin ki.

Acei kurtarmasını bekleyenleri ise hiç anlamıyorum.Adamın lakabı Denizci Kahramanı yahu.Marco attığı tek yumruk ile tüm denizcileri gaza getiriyor adam.Üzerindeki sorumluluğu az anlamaya çalışın.Bırak Acei Luffye aynı şey olsa veya oğlu Dragona,bu adam yine aynı şeyi yapmak zorunda.

@Master of Puppets

Ace idamında asıl mevzu Wbyi üstlerine çekip indirmekti.Bildiğin yem olarak kullandılar la adamı.
Sana yakın birisi idam edilecekse ve senin de elinden bi şey gelmiyorsa en azından orada bulunmak istemez misin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık