Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Monkey D. Garp'ın Savaşta Yaptıkları

Garp'ın Duruşu

• Kullanılan toplam oy
    138
Suçu Yoktur

Karaktersizliktir

Bildiğimiz gibi MF savaşında çocukların baba figürü Monkey D.Garp, Ace'in kurtulması için pek bir girişimde bulunamamıştı.

Duruşunda haklı mıydı, suçlu muydu bunun için bir konu açayım dedim :good:

Ne gerek vardı buna Kadir yoldaş. :(
Zaten forumun münferit konularında sıklıkla tartışılan ve artık gına getiren bir mesele bu.

Uzun uzun yazmak isterdim, lakin nafile olacaktır. İki hafta önceki manga bölüm yorumlarında da fark ettiğim üzere, forum karakter psikolojisini anlamakta başarısız. Empati yeteneğinden yoksun. Oda Garp'ın iç çekişmesini çok güzel anlatmıştı. Garp'ın suçu yoktur.

Yapması gerekeni tamamen yapmadı, Ace'i kurtarmalarına hiç izin vermemeliydi. Adam Ace ve Luffy denizci olsun diye her şeyi yaptı ama dinlemediler. Kendisinin de söylediği gibi bu onların seçimi. Fedakarlık yapmak zorunda değil.

Uzun uzun yazmak isterdim, lakin nafile olacaktır. İki hafta önceki manga bölüm yorumlarında da fark ettiğim üzere, forum karakter psikolojisini anlamakta başarısız. Empati yeteneğinden yoksun. Oda Garp'ın iç çekişmesini çok güzel anlatmıştı. Garp'ın suçu yoktur.
Katılıyorum +1.

Arada vatan haini gibi gözükse de MF'de genel olarak tarafını belli etti. Masum insanlar için canını feda edebilecek bir kahraman şimdilik. İleride yanlış yollara sapabilir yine.

Bunu görmek istemiyorlar dostum yoksa adam bunu daha açık nasıl çizerdi bilemiyorum. Garp'ın suçu yoktur. Suç hayta olan Luffy ve Ace de.

Bunu konuşmanın amacı ne ? Aradan yıllar geçmiş,karakterlerin önemi kalmamış.Dof görünümlü ace fanlarını gaza getirip saldırtmak mı?

O zaman Ace'yi kurtarmasını ne kadar istediysem de doğru olanı yapmıştır.Zaten asıl Ace'yi kurtarsaydı karaktersizlik yapmış olurdu.Marco'ya geçit vermeyerek denizcilere,Luffy'e izin vererek korsanlara yapabileceği yardımı yaptı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık