Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
Ben bu adamı asgari ücretli işçi çalıştıran patron olarak göreceğim iş yapana kadar. Herif işçileri sayesinde iş yapıyor gibi bir şey şu an.

Biraz daha aktif olmasını bekliyorum seri içinde. Halbuki seriye girişi çok iyiydi, Marineford'da adını duyan tövbe est çekiyordu. Şimdi neden bu kadar pasif kaldı anlamadım. Bence Kaido'dan Mom'dan çok daha ilgi çekici bir karakter.
Oda elindeki malzemeyi kullanmaya yeterince bilmiyor. En azından şimdilik durum bu. Yoksa sadece bu herif için 70-80 bölüm çizmeli ama herifin gözüktüğü sahneleri toplasan 1 bölüm çıkmaz.

Oda elindeki malzemeyi kullanmaya yeterince bilmiyor. En azından şimdilik durum bu. Yoksa sadece bu herif için 70-80 bölüm çizmeli ama herifin gözüktüğü sahneleri toplasan 1 bölüm çıkmaz.
One Piece kadar bol malzeme ve gizeme sahip seri yok zaten. Serinin her yerinden gizem fışkırıyor ama anlaşılan son arka saklıyor hepsini. Seri uzun da sürüyor, yaya yaya da işliyor ama çoğu merak uyandırıcı şeyi offpanel bırakıyor yine.

Misal Karasakal korsanları ile olan aksiyonu çizmemesi çok büyük ayıp bence okuyucuya. Tamam anladım gizemli bırakmak istiyorsun bu da bir anlatım tekniği, ama senin serinde gizemden bol ne var? Bir şeyleri de ver artık okuyucuya ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık