Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 77.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.3%

• Kullanılan toplam oy
    363
Dragon'un hava kontrol yeteneğinin Nami gibi olabileceğini düşünen bir tek ben mi varım merak etmeye başladım.Yoksa bu teoriyi mantıklı bulan arkadaşlarda var mı?
Tabi hava meyvesi yemesi bazen daha yakın geliyor.Özellikle bir anda Sabo olayında ve Luffy olayında yanlarında bitmesinden sonra.

Dragon'un hava kontrol yeteneğinin Nami gibi olabileceğini düşünen bir tek ben mi varım merak etmeye başladım.Yoksa bu teoriyi mantıklı bulan arkadaşlarda var mı?
Tabi hava meyvesi yemesi bazen daha yakın geliyor.Özellikle bir anda Sabo olayında ve Luffy olayında yanlarında bitmesinden sonra.
Tam yerine, tam zamanında inen şimşeği, şiddetli yağmuru ve yeşil bir rüzgarı Nami'nin yeteneğine benzetmen ilginç...

Hava logiası denince benim aklıma ilk Smoker'ın gücü gibi sadece hava geliyor. Şimşeği falan açıklamıyor. Olsa olsa (ki meyve yediyse) hava paramecia yemiştir. X-Men'deki Storm'un gücü gibi

Manga takip etmeyen arkadaşlar okumayınız.
Nami'nin yeteneğinin ne şekilde geliştiği bilmiyoruz şu an.Biliyoruz ki Kuma herkesi bişeyler öğrenebileceği ve kendini geliştirebileceği yerlere yolladı.Weatheria'da neler öğrendi bir bilgimiz yok.Ayrıca orada weather ball diye bir çalışmadan söz edildi yanlış hatırlamıyorsam.Weather ball neye yarar yada nasıl çalışır bir bilgimizde yok siz ne dersiniz bilmiyorum

Ya bir şey sormak istiyorum.Zaten hava meyvesi önceden gösterilme mişmiydi?Kama kama diye.Hatta tayfadakiler okama(eşcinsel) zannedip gülmüşlerdi.Adamın ismini hatırlamıyorum ama tayfa grand line a girdikten sonraki ilk bölümlerde ortaya çıkmıştı.Bence büyük bir olasılık iklim meyvesi.Şeytan meyvesi yemeden nasıl kontrol edebilir ki yıldırımı havayı?Gösterildiği kadarıyla Nami gibi bir alette kullanmıyor.

Ejder zoanı ilginç bir teoriye benziyor.Açıklar mısın acaba ?

ya adamın ismi dragon diye hemen ejderi yapıştırmışsınız ne biliyorsunuz başındada monkey var belki maymun zoanı dır:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık