Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366

Sabo'yu dövüş sanatlarında eğiten kişidir diye bir güncelleme yapılabilir. Artık Dragon'un gücünden şüphe duyulmaz sanıyorum.

Bu adam ve devrimciler için kasılan gizemden, belirsizlikten çok sıkıldım artık. Roger'i bile daha iyi biliyoruz ya. 20 yıl olmuş la; geçmiş, hazine, antik silahlar falan bize yetiyor. Karakter olarak da Vegapunk, Oden falan daha taze ve merak uyandırıcı kalıyor. Aman diyim Robin, Sabo falan tek kelime etmesin, 3 maymunu oynasınlar. Reverie'de de dişe dokunur bir şey görmezsem, yuhhhh diyeceğim.

Bu adam ve devrimciler için kasılan gizemden, belirsizlikten çok sıkıldım artık. Roger'i bile daha iyi biliyoruz ya. 20 yıl olmuş la; geçmiş, hazine, antik silahlar falan bize yetiyor. Karakter olarak da Vegapunk, Oden falan daha taze ve merak uyandırıcı kalıyor. Aman diyim Robin, Sabo falan tek kelime etmesin, 3 maymunu oynasınlar. Reverie'de de dişe dokunur bir şey görmezsem, yuhhhh diyeceğim.
Karakter fazlalığından oluyor sanırım.

Korsan olmadığı için korsan fanları tarafından Sengoku'ya yapılan gibi kendisine de fikir adamı denmektedir. Tatlı su solcusu gibi gözükse de Korsanlar Devri'ni bitirecek adaylarımdan bir tanesidir.

Senin yanında roger korsanları dağıldıktan sonra tayfadan sağlam bir adam görmek isterdim reis.Mümkünse 2. adamı çok iyi olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık