Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 77.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.3%

• Kullanılan toplam oy
    363
teşekkürler. Bu adam Logia çıkıcak gibi bir his var içimde. Logia +haki falan hatta. dünyanın en çok aranan adamı olupda amireller tarafından yakalanamdan öylece dolaşıyorsa onlardan daha güçlü bir şey var içinde bence.
çok mantıklı tıpkı yonkuolar gibi bence amiraller ve marine yonkuolarada dokunmaya cesaret edemıyor...
Luffde aslında dragonun ne kadar guclu oldugunun bı yansıması deyılmı zaten sonucta onun oglu ve kral hakısı var...

saten su an yetenekleri acıklanmayan cok az kişi kaldı ama herkesin en çok merak ettikleri garp sengoku ve dragon cidden loguetowndaki degişik renkteki rüzgar ve yıldırım insanlar belli bir teori verdi ama kesin olmadan insan merak ediyor

havayı kontrol etsen logia olur çünkü hava element dünyanın dogasından bir varlık ama hava olayları ağır basıyor çünkü sanırm hicbiriniz gökten bir yıldırımın sans eseri luffynin öldürülcegi platforma düsütügüne inanmıyorsunuzdur mavi ates gibi bir yıldırım ve yeşil bir rüzgar sanırm hava olaylarını domine ediyor ama ben yinede logia olma olasılıgının parameciadan yüksek oldugunu düsnüyorum cünkü hava olaylarının her biride bir element:good:

Meyve olmuya bilir Dragon`un gücü nerden mi çıkardım bakınız yağmur yağdırma tozu Alabasta olayları.Dünya hükümeti yağmur tozunu sadece yağmur bulutu çektiği için mi yasakladı yoksa Devrimci ürünü olduğu için bu Yağmur tozu sadece bölüm teması için yapılmış birşey diyil bence Dragon`la ilgli birşey.
Hiç aklıma gelmemişti ama ilgimi çekti belki de bir alakası wardır...

tmm yagmur okeyde rüzgarla yıldırımı olusturandamı tozlar var hadi olusturdu diyelim dragon resmen kontrol etti rüzgar dikkat et denizcileri etkisz hale getirdi alvida ve bugyy dahil tüm korsanları kurtardı yıldırım buggy kül etti ama lasitk admaımız luffy meyvesi sayesinde yırttı bu kadar tesadüf olmaz olsa op bnm bildigim ve zevkle izledigm op olmaz oda sensei hiç bişeyi bos yere göstermedi şimdiye kadar:good:

Bircok Yerde hakkiniz var ama ben Dragon'un Logia turu meyve Hemde en Gucluler'den
Ruzgar (kaze kaze no mi ismini bile verdim xD ) meyvesini yedigini dusunuyorum
yememis'te olabilir :flaugh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık