Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 866 Türkçe İndir
    Duyuruyu Kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Monkey d dragon ve büyük savaş

'Manga' forumunda Dgvrn tarafından 26 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Dgvrn Üye

Dgvrn (Üye)
    Mesaj Sayısı 1
    Üyelik Tarihi20 Ekim 2016
    arkadaşlar one piece de dikkatimi ceken olay var luffy logetownda kendi infazını görüyor sonra enees lobbyde robini infazdan kurtarıyor ondan sonra marinforda ace idam ediliyor yani oda uctan uca savaş icin luffy ye dokunmaya başladı benim fikrim one piece de büyük şavaşa sebeb olucak kişi luffnin babası monkey d dragondur biraz kenardan bakarsan dragon bir cok ülkeyi devirmiş ve one piece aranan en büyük sucludur burdan biraz teorim oldu roger teslip olup idamına kendi gittigi gibi büyük bir cagın başlangıcını yaptı dragonda hatırladıgım bir sahnese luffy seslenip dünyayı sorgula karşılaşacagımız zaman gelecek diye söylemişti burdan yola cıkarsak monkey d dragon büyük şavaş icin bicilmiş kaftan idamıda dünyada en cok aranan suclusu bana göre one piece dünyasını gözde ülkesi mariejo da olur .....
    zaman su soru doguyor luffy kral olduktan sonramı yoksa olur olmadanmı olur burayı bilemedim :)

2. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 9,548
    Üyelik Tarihi29 Nisan 2015
    Nokta falan koysaydın, nefesim kesildi.

3. kadir †. Gnothi seauton Site Yetkilisi

kadir †. (Gnothi seauton)
    Mesaj Sayısı 6,042
    Üyelik Tarihi4 Temmuz 2012
    Konuları Daha Özenli Açalım

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş