Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Moderatör Alımı

'Korsanfan' forumunda Acacia tarafından 24 Nis 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Acacia Li Xin Site Yetkilisi

Acacia (Li Xin)
    Mesaj Sayısı 2,276
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Site ile uğraşabilecek, vakit ayırabilecek 2 arkadaşa moderatörlük görevi verilecek. Gece 12'ye kadar başvuran arkadaşlar arasından moderatör seçilecek. Yeni-eski herkes başvurabilir. Başvururken şu 4 hususa cevap vermeniz yeterli olur.

Site hakkında düşünceleriniz: ??
    Siteye ne kadar zaman ayırabilirsiniz: ??
    Çalışıyor musunuz, öğrenci misiniz: ??
    Forumumuzda daha önce başka bir nickle üye miydin: ??

[İKAZ]Not: Moderatör alımı ile ilgili olarak gerekli, gereksiz muhabete girmeyin. Genel sohbete gidin. Sadece başvuru mesajı yazın ve sorulara cevap verin. Başkaca yoruma girmeyin.[/İKAZ]

Başvuranlar:
    Taisho
    Integrale
    alpos37
    xSume
    Antoyex
    xCrowLey
    Mystogan
    Voodoo
    Visums
    Kenpachi
    Wuma
    ak1
    Monkey D. Dragon
    eyelips
    Akagami Shanks
    The-Hound
    Monkey D. Luffy

2. Taisho İllede Canısı!

Taisho (İllede Canısı!)
    Mesaj Sayısı 2,958
    Üyelik Tarihi7 Oca 2015
    1. Siteden memnunum One Piece hakkında kendimi ifade edebildiğim ender bir platform.
    2. Günde en az 3-4 saat takılıyorum burada o yüzden en az o kadar zaman ayırabilirim.
    3. Öğrenciyim.
    4. Yok ilk kez üye oldum.

3. Integrale Mamba Mentality

Integrale (Mamba Mentality)
    Mesaj Sayısı 2,530
    Üyelik Tarihi28 Oca 2011
    1. Seviyeli, herkesin birbirini tanıdığı samimi bir ortam. Tek takıldığım forum.
    2. Haftaiçi 3-4, haftasonu belirli aralıklarla tüm gün.
    3. Öğrenciyim.
    4. Tek hesabım bu.

4. alpos37 Üye

alpos37 (Üye)
    Mesaj Sayısı 292
    Üyelik Tarihi18 Oca 2012
    1. her konuda konuşup danışabilecegimiz seviyeli bir forum.
    2.Her gün 1 er saat aralıklarla girebilirim.
    3. Öğrenciyim.
    4. Başka hesabım yok. Ilk üyeliğim bu.

5. xSume Muhammed Burak ♥ Ayaz

xSume (Muhammed Burak ♥ Ayaz)
    Mesaj Sayısı 164
    Üyelik Tarihi15 Eki 2014
    Site hakkında düşünceleriniz: En iyi one piece fan sitesidir gerek teoriler'de gerek sohbette.
    Siteye ne kadar zaman ayırabilirsiniz: 10 Saat.
    Çalışıyor musunuz, öğrenci misiniz: Çalışıyorum.
    Forumumuzda daha önce başka bir nickle üye miydin: Tek hesabım.

6. Mesaj Sayısı 481
    Üyelik Tarihi28 Mar 2015
    1: Yeni üye olsam da ortamı çok sevdim. İnsanların tartışma olarak seviyeli tartismalarini gördükçe daha da bağlıyorum.
    2:Telefondan girdiğim için hemen her saat girebilirim.
    3: Ögrenciyim.
    4:İlk üyeliğim.

7. Crowley Üye

Crowley (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,381
    Üyelik Tarihi14 Eki 2012
    İyi arkadaşlar edinmeme vesile oldu.
    Okuldan, derslerden vakit buldukca gün içerisinde her zaman sitede olabiliyorum.
    Okuyorum.
    Değildim.

8. Mystogan Alter

Mystogan (Alter)
    Mesaj Sayısı 981
    Üyelik Tarihi10 Kas 2011
    Forumları pek sevmememe rağmen sadeliğinden midir bilmiyorum girdiğim tek forum. Nice kötü zamanlarını ve nice iyi zamanlarını gördüm sitenin. Cıvığı çıkmadığı, seviyeli bir şekilde de tartışıldığı vakit iyi de bir site. Sanalda tanıştığım insanlarla gerçekte de görüşme imkanım oldu. Hiçbirinden de pişmanlığım olmadı.
    Üniversiteki ders saatlerime göre değişir. Öğleden önceleri için sıfır, sonraları için haftaiçi 3-5, haftasonu 5-7 olarak değişir.
    Öğrenciyim.
    Hayır.

9. -Uzun süredir forumu takip ediyordum. Sonunda can sıkıntımı gidermek için üye olmaya karar verdim.
    -Kafam estikçe bazen tüm gün girerim bazen üç dört saat girerim; bazen hiç girmem.
    -Öğrenciyim ama çalışıyorum. Bu aralar seçimlerin yaklaşması ve doların yükselmesi nedeniyle işler durgunlaştı. Dolayısıyla işsiz kaldım.
    -İlk hesabım bu. Sadece nick değiştirdim, önceki nickim Saian.

Edit: Mod olursam keyfi ban atarım, diyeceklerim bu kadar. Arkadaşlara başarılar. :a:

10. Unknown Üye

Unknown (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,846
    Üyelik Tarihi13 Haz 2013
    Başlarda sadece One piece manga yorumları ve teorileri yüzünden forumda takılıyordum. Ortama alıştıkça gerek ciddi tartışmalarda gerekse troll tartışmalardan gayet keyif alır hale geldim. Farklı ve bazen uçuk görüşlerin, ağır fanların, sadece trollerin, OP anti fanlarının ve güzel detay yakalayanların bulunduğu zaman zaman sinir olarak zaman zaman ise gülüp eğlenilecek güzel bir forum.. Ayrıca forum sayesinde çok güzel avatar arşivi yaptım. Gerek Luffy olsun gerek Meruem olsun yetenekli ps kullanıcıları sayesinde ve benim güzel kaynak yakalamam sayesinde 300 ü geçkin avatarım oldu. Sanırım bu kadar yeterli. :/

Uyku saatleri dışında genelde bir şekilde internette yada forumda oluyorum. Net bir sayı yok.

Öğrenciyim.

Evet başka bir nickle üyeydim.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık