Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mobil Oyunlar

Telefonumuzda hangi oyunlar var bunları paylaşmak ve arayışta olanlara uygun tavsiyelerde bulunmak için konuyu açtım.

Bende şu an yüklü olan uygulamalar,
Among Us, forumda da konusunu bulabileceğiniz mentalite olarak bilenler için arkadaşlar arası oynanan vampir köylü kafasına sahip bir oyun. Online oynanıyor.
Batak Club, uzun süredir oynadığım online batak oyun platformu.
Dream Piano, can sıkıntısı atmak için geçenlerde indirdiğim müzik oyunu. Oyun içi klasik müzikler genelinde gidilsede coin biriktirip Op,Naruto gibi anime müziklerini alıp çalabiliyorsunuz.
Cooking Madness, zaman zaman kaldırıp kaldırıp geri yüklediğim bir oyun. Yemek yapıyorsunuz müşterilere, bölümler var restaurant değişiyor falan fistan.
Arada poker, candy crush indirip kaldırıyorum. Keyifli ve saran oyun tavsiyelerine açığım.

Bu konuyu genel telefon konusu yapsak nasıl olur ? Telefon tavsiye, uygulama , oyun tavsiye ,destek vs.

Şuan hiçbir oyun oynamıyorum ama mobil oyunlarla fazla vakit geçirmiş biri olarak tavsiye vermek isterim:

1.Brohter In Arms

Savaş oyunu. Belirli bir görevler var ve ona göre hareket ediliyor.(Bir nevi call of duty yan sanayi)Grafikler olarak iyi ama iyi bir telefonunuz yoksa bazen kasmalara yol açabilir. Online da arkadaşlarla oynanabiliyor diye hatırlıyorum.

2.Mortal Kombat

Ps'da ki havayı veriyor diyebilirim. Benim mobil kotu oldugu icin fena kasiyordu ama iyi bir mobile sahip olan kisi rahatlikla ve grafiklerin tadina vararak oynayabilir. Hatirladigim kadariyla hikayesi de var.

3.European War 6 : 1804

Pc'de ki karsiligi eu4 veya hoi4. Egitim modu da mevcut. Sadece senaryolar az ama yine de guzel bir oyundur. Buyuk ihtimalle paralidir ama apk indirebilirsiniz. Ben oynamakta zorlaniyorum ama boyle strateji oyunlardan zevk aliyorum. Strateji seven varsa kesinlikle oynamali. Bu oyun 19yy savaslarini iceriyor eger 20yy savaslarini oynamak isterseniz 1914'une bakin.

4.Dead Trigger

Klasik Walking Dead tarzi zombi oldurme oyunu. Belirli gorevler tarzinda ilerliyor. Bu biraz sıkıcıdır cunku gorevlerin cogu ayni tarz ama Dead Trigger 2'yi inceleyince 2'nin havasının daha farkli ve iyi oldugunu dusunuyorum.

5.Age Of Civilazation 2

Ayni sekilde European Wars tarzi ama fazla detaya girmemisler. Burda ki senaryolar fazla ama daha da senaryo ekleme sansiniz var. Hatta senaryoyu istediginiz gibi sekillendirebilirsiniz. Yani atiyorum 1915 yilina geldiginde x ulkesi y ulkesini sizin isteginiz dogrultusunda savas acabilir veya ultimatom gonderebilir. Eksi yonu ise kolay olmasi.

6.PPSSPP Emulator.

Telefonunuz cok iyiyse Pc ve ps oyunlarini android uzerinden oynayabiliyorsunuz bu emulator sayesinde. Ben secenekleri low'da anca oynayabiliyorum ama God Of War'i bile oynadim hatta bitirdim. Naruto Shipuden veya One Piece gibi oyunlarinin iso dosyasini bulursaniz onlari da indirir oynayabilirsiniz. Naruto'yu da oynadim.

Oyunlara bakmak icin:

7.Plague İnc

Virüsü yayma oyunu. Hali hazırda elinize bir virüs veriliyor ve bu virüsü tüm dünyaya yaymanız isteniyor. Tabi ki geliştirmeler mevcut ama geliştirmeleri tüm dünyaya yayacak ve aşı geliştirilemeyecek derecede geliştirmek gerekiyor. Tabi bazı yönleriyle paralıya kaçıyor ama oyun size free üzerinden oyunu biterebilme şansı tanıyor.

Son düzenleme:
The Simpsons Tapped Out, uzun süre oynadığım bir oyun mobilde. SimCity oyununu Simpsons evrenine getirmişler, sürekli güncellenenen bir oyun. Sadece şehir dizayn etmekten de ibaret değil aynı dizideki gibi komik espiriler, diyaloglar dönüyor görevleri yaptıkça. Belli karakter koleksiyonları var onları tamamlamaya çalışıyorsunuz, örn; Simpsons ailesi. Tüm bunların dışında bana en çok keyif veren sanırım çevreyi ağaçlarla, ot ve çiçeklerle, bank ve çöp kutuları gibi küçük şeylerle süslemek. Çeşitlilik de bol olduğundan güzel şeyler çıkıyor ortaya. Zaman zaman sıkılıp tüm kasabayı baştan dizayn ettiğim de oluyor.

Emülatörler, hemen hemen her Nintendo oyununu artık telefonunuzda oynayabiliyorsunuz. Eğer iyi bir telefonunuz varsa yakın zamanda citra emülatör de mobile geldi, 3ds oyunlarını da oynayabilirsiniz artık. Hatırladığım kadarıyla PS oyunları için emülatör de var ama onda oynanabilen oyunların hepsinin romu yok internette, sanırım GoW un birkaç oyunun vardı.

İlk çıktığı zamanlar çok sık Hearthstone oynuyordum, çok sonradan yeni gelen autochess de bayağı zevkliydi ama sıkıldım bir süre sonra yine de 5 sene boyunca ara ara hep oynadım. Wow kart oyunu. Yılda 2-3 kez güncellenir yeni kartlar, sistemler gelir ama eski tadı yok bence.

Genshin Impact ve Call of Duty Mobile yüklü. PS4 kolunu falan cihaza bağlayınca baya sarıyor CoD mobile. Onun dışında bi ara Mobile Legends oynuyordum o da fena değildi. Guilty Pleasure'ım var bir de, baya oynardım eskiden. BanG Dream! Girls Band Party :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık