Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

MMORPG Önerileri

Öncelikle selamlar 3 arakdaş her gece 3-4 saat oyuna giriyoruz başlayacak mmorpg oyun arıyoruz

öğrenmesi çok zor olmasın ( çok karışık olmasın)
free2play olsun

bu tarz kafa dağıtmalık girilebilecek oyun varmı bildiğiniz.

Lol oynayın bence. Yada Steam daki oyunlara göz atın . twitch tv den yada Youtube dan bakın beğendiğiniz oyunlara. Bulduğunuz oyunu söyleyin bende belki bakarım.

Legend Online oynamışlığım var. Eğlenceli oyundur, oynaması zor değil ama inceliklerini öğrenmek için biraz oynamak lazım.

+ Genel olarak 4 kişilik görevler var, bu yüzden 3 kişi olarak beraber oynamanız sizin için büyük avantaj olur. Yeterince güçlendiğinizde dördüncü adama ihtiyacınız kalmaz zaten. (Günlük hız testi yapacağınız zaman dördüncü elemanı mutlaka alın, ekstra ödül verir.)

- Etkinlikler genelde gün içinde oluyor, gece girerseniz etkinliklerin çoğunu kaçırırsınız. Ama etkinlikler her şey demek değil, günlük ve haftalık görevleri yaparak yeterince gelişebilirsiniz.

- Oyunda çocuk çok, dünya/birlik sohbetinde sürekli saçma sapan küfürleşmeler görürsünüz. Özellikle yaza girdiğimiz için daha çok çocuk oynar.

* En güçlü birliğe katılın, gurur yapıp kendi birliğinizi kurmayın :) getirisi çok olur.
* Her sınıf karakterden birer tane seçin (savaşçı, yaycı, büyücü). Üçüne de ihtiyacınız olur.
* Grubunuza geçici olarak da olsa oyunu bilen birilerini alın, bu şekilde oyunun inceliklerini daha çabuk öğrenirsiniz.

** Belli başlı günlük/haftalık görevleri aksatmayın. Görev listesini SS halinde buraya atarsan nelere öncelik vermeniz gerektiğini söylerim.

Yıllardır oyun oynarım , çok sayıda mmorpg denedim, ve şuan hali hazırda yıllardır path of exile oynuyorum muhteşem oyun ama, senin standarlarına uymuyor sanırım oyun mmorpg'den daha çok arpg ve pekte kolay değil kafa patlatman lazım epeyce. Onun dışında mmorpg oyunu bende arıyorum ama, şuan maalesef uzun vadede keyif verecek kalitede mmorpg yok hepsinin eksik yanları var ve free to play oyunlar yüzde 90 oranında Pay to win olduğu için oyundan aldığın keyif en yüksek levele gelene kadardır end game asıl oyuna geldikten sonra oyundan aldığın keyif kayda değer bir oranda düşer ve birçok yönde kısıtlamalar keyif kaçırmaya başlar. Free to play geçtim, Buy to Play oyunlar içinde bile şuan pek güzel mmorpg yok, multiplayer oynanan survival oyunları keyif verebilir günlük 3-4 saat zaman ayırarak 1 ay falan beraber oynayabileceğin en klasiklerinden The forest var. Arpg çeşitleri var Titan Quest, Grim Dawn, Torchlight II bunları multiplayer oynayabilirsin ama arpg oyunlarında belli bir seviye kafa yorman lazım kendin build yaparsan. Mobaları zaten duymuşsundur dota, lol, smite bu oyunlar heroları tanıyana kadar epey zaman harcamanı gerektirir ve full takım değilsen her zaman boşluklara bir gerizekalı denk düşme ihtimali var 5k+ saat sonunda dotayı sildim aptallara dayanamıyorsan amaç keyif almak ise mobalar'dan uzak dur( kendi 5 kişilik takımın yok ise). CS -Pubg gibi populer FPS oyunları , bilgisayar performans'tan tutta ,ping değerleri, ekran kare sayısı gibi önemsiz görünen ama oyun kaliteni bayağı artıran şeyler tadını kaçırabilir, bu tarz oyunlar pekte Casual 3-4 saat için ideal değil. Çok iyi mmorpg çıkarsa yazarım ama şuan yok maalesef. Buy to play, multiplayer survival oyunlarını incelene hoşunuza gidenlerden tercih edebilirsiniz.

Öncelikle selamlar 3 arakdaş her gece 3-4 saat oyuna giriyoruz başlayacak mmorpg oyun arıyoruz

öğrenmesi çok zor olmasın ( çok karışık olmasın)
free2play olsun

bu tarz kafa dağıtmalık girilebilecek oyun varmı bildiğiniz.
Çok rpg bilmem ama bir ara baya oynamak istiyordum araştırıyordum. Yeni çıkmış rpg neredeyse yok hep paralı çoğu da oyun içi pay2win aklımda newerwinter var baya iyi diyorlardı .Tabi oyun içi dinamiklerini bilmiyorum pvp sini falan bakmak istersen bakabilirsin.

Rpg ler güzelde ne bilim çok zaman harcamak gerekiyor be çarı fullemek için. Darkorbit oynadığım zamanlar geldi vega alıp full lf3 dizsem mavi sıkarım diye hayal ediyordum günlerce kasıyordum ah ah :D Zor abi rpg de bir de leveli ayrı itemi ayrı skilleri ayrı baya uğraş istiyor o yüzden korkuyorum girişmeye

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık