Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Minato Namikaze vs. Borsalino

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Merhaba foruma biraz hareketlilik gelsin istediğim için konuyu açmaya karar verdim.Herkes pokuman konuşuyor biraz canlanın. :D

İki tarafa da avantaj ve dezavantaj verdim.Şimdi kısaca tanıtıma geçelim.

MİNATO

Ana karakterin babası ve eski Hokage.Konoha'nın sarı şimşeği lakabına sahip.Sanırım fazla anlatmama gerek yok.Wiki bilgileri yeterli olur.

http://tr.naruto.wikia.com/wiki/Minato_Namikaze

KİZARU

Denizcilerin üç amiralinden birisi.Ve 2 yıllık aradan sonra hala amiral.En güçlü amiral olduğunu bile düşünenler vardı bir zamanlar.Onun da lakabı Sarı maymun.Onu da biliyorsunuz.Kütüphane bilgileri daha fazla bilgilendirme yapacaktır.

http://www.korsanfan.com/konu/borsalino.29/

Karşılaşma için geçerli olan kurallar ise şu şekilde.

1 - Minato haki kullanmayacak ama Kizaru'ya fiziksel temasta bulunabilecek.
2 - Minato kyuubiyi mühürlediği gibi rakiplerini mühürleyen teknikler kullanamayacak.

Sizce kim kazanır kararı siz verin.

Hmm. Minato'nun Kizaru'ya dokunabilmesi büyük avantaj ama ışınlanmak için mühür bırakmaması da sürpriz atakların çoğunu hiç ediyor. Minato daha hızlı ama Kizaru daha dayanıklı. Bilemiyorum.

İçimden geldi burdan bir kez daha Kishimoto'ya sesleniyorum. Allah belanı versin kardeş.

Hmm. Minato'nun Kizaru'ya dokunabilmesi büyük avantaj ama ışınlanmak için mühür bırakmaması da sürpriz atakların çoğunu hiç ediyor. Minato daha hızlı ama Kizaru daha dayanıklı. Bilemiyorum.

İçimden geldi burdan bir kez daha Kishimoto'ya sesleniyorum. Allah belanı versin kardeş.
O şekilde yapamıyor değil.Gayet açık yazdım.Mühürlerini başka bir iş için kullanabilir ama kyuubi gibi Sandaimenin orochimaruya yaptığı gibi rakibini mühürlemek için kullanmayacak.Sadece o kadar.

Minato'yu son savaşta hiç etmese fanları çok fazla vardı, Kizaru ile vs konusunu hakaret bile sayabilirlerdi ama şimdi koca bir hayal kırıklığı. Yıkıcı saldırı yok hemde kol gidince şu son savaşta 10 kere adını söylediği ama bir türlü yapamadığı teknik ne gösterir bilinmez. Tobirama reisin teknik işe yaramayınca saçma bir isim söylemişti.

Kyuubi'nin yarısı kendisinde varsa her türlü alır yalnız? @Millennium Wizard Yarım Kyuubi var mı?

Minato'yu son savaşta hiç etmese fanları çok fazla vardı, Kizaru ile vs konusunu hakaret bile sayabilirlerdi ama şimdi koca bir hayal kırıklığı. Yıkıcı saldırı yok hemde kol gidince şu son savaşta 10 kere adını söylediği ama bir türlü yapamadığı teknik ne gösterir bilinmez. Tobirama reisin teknik işe yaramayınca saçma bir isim söylemişti.

Kyuubi'nin yarısı kendisinde varsa her türlü alır yalnız? @Millennium Wizard Yarım Kyuubi var mı?
Yok.Modifiyeli halleri olursa pek adil olmaz.

Tobirama baya ezdi adamı sözde dahiydi ama ayar üstüne ayar yedi ondan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık