Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mike Tyson vs Roy Jones Jr. Tahminler

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    18
İyiki izlememişim . kazanan olmayacak , nakavt olmayacak, maç sonucu dövüşçüleri record’larına yazılmayacak falan böyle saçma iş mi olur.

Tyson güzel başlamış, duruşuyla yumruklarını savuruşuyla bile o eski gerçek boksör havasını tekrar verdi. Ama öte taraftan Roy'a bakıyoruz. Bu ne lan? Duruş desen yok, yumruk desen bi' garip atıyor.. Eski neslin gözünü seveyim, yeni nesil çöp.

Tyson güzel başlamış, duruşuyla yumruklarını savuruşuyla bile o eski gerçek boksör havasını tekrar verdi. Ama öte taraftan Roy'a bakıyoruz. Bu ne lan? Duruş desen yok, yumruk desen bi' garip atıyor.. Eski neslin gözünü seveyim, yeni nesil çöp.
Ben Roy jones alır demiştim ama daha sonra yorumlara falan baktım, birçok boks yorumcusu Roy Jones Jr’ın maç içinde ölme ihtimalinden falan bile bahsetmişti. Peki bunun en önemli sebebi ne, Mike Tyson bütün kariyeri boyunca ağırsiklette dövüşmüş biri doğal kilosu ağırsiklete daha çok yatkın ve fiziki olarak roy’dan daha üstün biri. Zaten maçta da gördük bunu. Roy jones mike’la aynı dönemler dövüştü ikiside aynı neslin adamı ayrıca.

Ben pek takip etmiyorum da Mike Tyson'ın binbir emekle kazandığı kemerlere çöp dediği bir video görmüştüm bu adam boxtan soğumamış mıydı?
Mike Tyson’a bir keresinde sordular ilerde ne yapmak istersin diye.
Mike’da genç çocuklara dövüş stilimi öğretmek isterim dedi.
Senin gibi zor şartlar altında yaşayan çocuklara mı öğreteceksin diye sordular.
Mike’da hayır sadece karşısındakini cidden parçalamak isteyen insanlara ihtiyacım var dedi.

Yani Mike öyle sevecen veya insancıl yorum yapabilen bir insan değil.
Ali ve kendisinden ayıran en büyük özelliklerden biri de bu.
Mike Tyson bu 8 roundluk maçtan en az 13m dolar kazandı üstüne bir de kanallardan gelecek parayı eklersek kim bilir kaç milyon dolar kazanmıştır. Yani kemerlere istediği kadar sövsün bu maça boks’un iyiliği için falan çıktığını düşünmüyorum. Bildiğin beleş para.

Şov maçı olacağını söylemiştim.
Bu önceden çok belliydi ya:/
Sadece millet izlesin diye fazla duyurmadılar.
Ko’nun yasak olduğunu belirtmişlerdi ama önceden.

Mike’ın o ünlü aparkatını atabileceği o kadar an vardı ki kafayı yersin. Bildiğin atmamak için kıvrandı. Adam beyin kanaması geçirir diye vurmadı bildiğin. Gitti vücuduna falan vurdu aparkat atmamak için.

Şunu son kez görmek isterdim

Ben Roy jones alır demiştim ama daha sonra yorumlara falan baktım, birçok boks yorumcusu Roy Jones Jr’ın maç içinde ölme ihtimalinden falan bile bahsetmişti. Peki bunun en önemli sebebi ne, Mike Tyson bütün kariyeri boyunca ağırsiklette dövüşmüş biri doğal kilosu ağırsiklete daha çok yatkın ve fiziki olarak roy’dan daha üstün biri. Zaten maçta da gördük bunu. Roy jones mike’la aynı dönemler dövüştü ikiside aynı neslin adamı ayrıca.
Roy çöp

Bu önceden çok belliydi ya:/
Sadece millet izlesin diye fazla duyurmadılar.
Ko’nun yasak olduğunu belirtmişlerdi ama önceden.

Mike’ın o ünlü aparkatını atabileceği o kadar an vardı ki kafayı yersin. Bildiğin atmamak için kıvrandı. Adam beyin kanaması geçirir diye vurmadı bildiğin. Gitti vücuduna falan vurdu aparkat atmamak için.

Şunu son kez görmek isterdim

Saçmalıktan başka bir şey değil. Tek atımlık bir kurşun oldu bu, bundan sonra bir sefer daha böyle bir maç yapmak istese eminim talep olmayacak. Ha olursa da insanlar aptallıkta sınır tanımıyor demektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık