Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    191
Shanks'de HH'nin gerçek güçlerini bekliyorum. Bu adam o hakiyle uzay-zamanı bile bükebilirmiş gibi geliyor. Ve yonkouluktan mütevellit fiziken daha güçlüdür.

Şahin ise gözde ve gözlemde önde gibi ve teknikte.

Ya berabere kalırlar ya da Shanks alır.:mincika:

Shanks, Beckmann'ı yollar kendi gelmez bu dövüşe. Nasıl Luffy, Zoro'yu yollayacaksa Shanks de Beckmann'ı yollar.:D

Şenks Kıralın Hakisi ile Mihawkı bayıltabilir. Ancak düelloda HH kullanmak yasaksa Mihawk Şenksin icinden geçer. :)

Şenks Kıralın Hakisi ile Mihawkı bayıltabilir. Ancak düelloda HH kullanmak yasaksa Mihawk Şenksin icinden geçer. :)
haha :D Allah razı olsun iş yerinde güldüm valla. :D
Konuya gelecek olursam Mihawk'ı yonko seviyesinde görüyorum. Bence kafa kafaya dövüşürler. Beraberlik diyebilirim ama genelde herkes Shanks reyize attığı için oyum Mihawka. :a:

Son düzenleme:
Mihawk'ın Shanks'ın antisi ya da ters yeteneği diyebileceğimiz bir gücü olduğunu düşünüyorum. Bu özellik muhtemelen serinin en iyi gözlem hakisinin Mihawk'ta olması ya da Şahin Göz'leri. Yenişememelerinin ana sebebi yıllar önce de buydu bence. Mihawk'ın' Shanks'ın yapacağı her hamleyi önceden, hem de baya bir önceden görebildiğini varsayıyorum. Çünkü Shanks'ın da gözlem hakisinin çok iyi düzeyde olduğunu düşünürsek o da bir parça da olsa geleceği görebilir. Mihawk ondan da ötesini gördüğü için avantajlı konumda.

Kısacası bu ikili arasında geçen dövüş bir satranç müsabakası gibi. Daha fazla hamle gören kişi avantajlı. Hem bu sebepten hem de Shanks'ın tek kollu olmasının verdiği dezavantajdan dolayı Mihawk alır diyorum ben.
İşine gelince mangadan sayfalarla yorum, işine gelince kafadan uydurma şeylerle yorum. :D

Kör ettin beeeee
Shanks, Beckmann'ı yollar kendi gelmez bu dövüşe. Nasıl Luffy, Zoro'yu yollayacaksa Shanks de Beckmann'ı yollar.:D
Gerçekte olacak şey bu. Hoş geldin.

İşine gelince mangadan sayfalarla yorum, işine gelince kafadan uydurma şeylerle yorum. :D

Kör ettin beeeee

Neresi kafadan uydurma ? Şahin Göz'le ilgili kısım mı yoksa bize seride gözlem hakisini göstermiş olan adamın gözlem hakisinin çok iyi düzeyde olabileceği tahmini mi ?

Yaptığım tahminler mangaya dayanan yorum ve çıkarımlar gibi geliyor bana. Bunun aksini iddia ediyorsan ya Şahin Göz diye bir şey yok ya da Mihawk'ın gözlem haki denen şeyden haberi yok. Hangisi sen karar ver :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık