Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    192
Aynısı haki ile de olabilir. Haki basmadan duello yaparsın sadece kılıç yeteneklerini konuşturursun ama haki işin içine girince denge değişebilir.
Kılıç ustaları için hakinin önemi bu kadar vurgulanmışken hakisiz kılıç düellosu saçma olur artık. Mihawk Zoro'ya hakini geliştirene kadar içki yok demiş mesela.

Kılıç ustaları için hakinin önemi bu kadar vurgulanmışken hakisiz kılıç düellosu saçma olur artık. Mihawk Zoro'ya hakini geliştirene kadar içki yok demiş mesela.
tabiki haki önemli ama biri kral hakisi kullanabiliyor iken diğerinin kullanamaması bu durumu etkiler mesela ama kral hakisinin kılıç ustalığıyla alakası yok bunu demeye çalışıyorum sadece :)

tabiki haki önemli ama biri kral hakisi kullanabiliyor iken diğerinin kullanamaması bu durumu etkiler mesela ama kral hakisinin kılıç ustalığıyla alakası yok bunu demeye çalışıyorum sadece :)
Ben zırhlanma hakisini kastediyorsun sandım hocam. Sıkıntı yok o halde. Kral hakisinin ne olduğunu tam olarak bilmiyoruz. Kılıç dövüşüne etkisi yoksa o da olabilir.

Alakası olabilir veya olmayabilir de bilemiyorum ilüzyon saldırısı diye biliyorum pek ilgi alanım değil.
Zoro'nun ruhuyla yaptığı bir şey. Ruh gücü yani. Aynı kral haki gibi ya da bir meyve gücü gibi.

Demek istediğim; One Piece'de sizin dediğiniz gibi bir ayrım yok. Kılıç ustaları haki de kullanıyor, meyve de. Bazılarında özel kılıç var, bazılarında yok vs.

Zoro'nun ruhuyla yaptığı bir şey. Ruh gücü yani. Aynı kral haki gibi ya da bir meyve gücü gibi.

Demek istediğim; One Piece'de sizin dediğiniz gibi bir ayrım yok. Kılıç ustaları haki de kullanıyor, meyve de. Bazılarında özel kılıç var, bazılarında yok vs.
Hacım peki kim daha iyi kılıç kullanıyor o nasıl belirlenecek :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık