Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Kuzan

Aokiji vs Mihawk

• Aokiji takmaz bile.Direk buzdan heykele çevirir.

• Az biraz zorlandıktan sonra Aokiji paketler.

• Aşırı zorlanarakta olsa Aokiji alır.

• Beraberlik

• Mihawk zorlanarakta olsa alır.

• Az biraz zorlansada Mihawk bir daha birleşmemek üzere Aokijiyi onlarca parçaya ayırır.

• Mihawk hiç zorlanmaz.Tavşan avlama bıçağıyla bile alır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Az önce dikkatimi çekti forumda ezici bir üstünlükle Fuji vs Mihawk konusunun galibi Mihawk olmuş. Bende bir nebze daha güçlü biri ile karşılaştırayım dedim.Benim perspektifimde bu iki karakter birbirlerine cidden yakın güçteler,güzel bir vs olur diye düşünüyorum.

*Ender türden bir Logia meyvesi vardır,meyvesi hem alan saldırılarında hemde direk atak saldırılarında inanılmaz çok yönlüdür.
*WBye karşı koyabilecek kadar hakide uzmandır.
*Akainu gibi bir hayvanla 10 gün başa baş mücadele edebilmiştir.
*Marinefordda Jozuyu rahat bir şekilde devre dışı bırakmıştır.
*Adamın dibidir,delikanlıdır.

*Dünyanın en güçlü kılıç ustasıdır.
*Shanks gibi bir insan azmanı Yonko ile mücadeleri dilden dile dolaşır.
*Tek bir Slash darbesi ile koskoca bir dağı ekmek gibi kemiştir.
*Shichibukailer arasında sanki ayrı bir yeri var gibi lanse edildi.
*Biraz sinsidir,adam falan değildir.

İkisininde tam potansiyelini göremedik.Fakat gözüktüğü kadarıyla tahmini bir yorumlama istiyorum.Hadi kapıştırın bakalım :D. Benden bir oy Kuzana.

Mihawk alır zorlanarakta olsa "Aokiji zorlanarak alır" dışında Aokiji alır diyenler dalga geçiyor sanırım.

Verdiğin öncülere göre adamlıklarına göre vs attırıyoruz bunlara.

Kuzan'ın tam performansı Akainu ile olan vs'sidir. Mihawk'ın tam performansı hakkında bilgi yok.

Mihawk alır.

Mihawk adamdır.
O kısım trolldü :D.Mihawkta adamdır ama Kuzan daha bir adamdır. O konu ayrı :D

Sanji Winsmoke

Akainu gibi biriyle 10 gün dövüşebilmiş dövüştükleri adanın iklim yapısını değiştirmiş bir adam Aokiji. Mihawk halen tam bir kapalı kutu, bence kendi gibi olduğu tek sahne gücünü denemek için Beyazsakala yaptığı saldırıydı. Kendisi de zaten söyledi "Onunla aramdaki güç farkını görmek istiyorum". O sahneden sonra olanlar bence hikaye. Savaş onun için orada bitti ondan sonra yaptığının kendi tabiriyle "Zaman Öldürme" olduğunu düşünüyorum.

Oda tarafından Mihawk kasten sonlara bırakıldı, beklentim büyük ama gücünü henüz net göremediğim bir karakter olduğu için şu an Aokiji diyorum.

Aokiji nin güç seviyesini bile Akainu ya 10 gün direnip sonra yenilmesiyle ölçüyoruz Mihawk ın güç seviyesi Shanksla vs atacak düzeyde ünvanı dünyanın en iyi kılıç ustası.
Not: Mihawk fanı değilim Aokijiyi daha fazla severim Mihawktan ama gerçek bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık