Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk ile Shanks En Son Ne Zaman Dövüşmüştür?

Mihawk, tek kollu Shanks ile dövüştü mü?

• Kullanılan toplam oy
    111
@Alpamis Konuya ilgili manga sayfalarını attım. Mihawk, Shanks'a ''Küçük bir köyde yaşayan bir çocuktan bahsetmiştin'' diyor, yani Mihawk ve Shanks, Shanks'ın kolu koptuktan sonra kesinlikle karşılaşmış.

@Alpamis Konuya ilgili manga sayfalarını attım. Mihawk, Shanks'a ''Küçük bir köyde yaşayan bir çocuktan bahsetmiştin'' diyor, yani Mihawk ve Shanks, Shanks'ın kolu koptuktan sonra kesinlikle karşılaşmış.
Aynen belki buluşmuş olabilirler ama düello muhabbeti geçmemiş demek ki. Yoksa aralarındaki konuşma harbi saçma oluyor bence.

Aynen belki buluşmuş olabilirler ama düello muhabbeti geçmemiş demek ki. Yoksa aralarındaki konuşma harbi saçma oluyor bence.
Önceki karşılaşmalarında Mihawk Shanks'ı bi temiz dövmüştür, sonraki gelişinde de daha bi ezmek için ''tek kollu bir adamla dövüşmem'' demiştir, çok kafa yormaya gerek yok :D

Tek kollu iken savaştığına inansam düşünsem Mihawka rahat yonkou seviyesi diyebilirdim. Bana kalırsa bu savaşlar Shanks daha yonkou olmadan oldu.

Şanksın tek kolu ile düello yaptığını varsayarsak, Mihawk yıllar sonra gelip neden tek kolu bir adama karşı duello atmak istemez malmı bu adam, daha önce tek kollu adamla düello yaparken aklı nerdeydide yıllar sonra seni kolun yok diye gider yapiyor. Benim icin duellonun kolunu kaybetmeden önce oldugu kesin.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık