Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk ile Shanks En Son Ne Zaman Dövüşmüştür?

Mihawk, tek kollu Shanks ile dövüştü mü?

• Kullanılan toplam oy
    111
Bir evlilik yaptıracakmış, ve eğer o evlilik olsaydı ''Kaido, Shanks ve hatta WB'Yi bile ezerdim diyor'' diyor.
Kaido Wb'nin karşısına marineford zamanı çıkmaya cesaret edebiliyor. Aynı şekilde Shanks'te Kaido ile karşılaşıyor.

Shanks Wb'nin tek başına gemisine biniyor, haki show yapıyor Wb'nin sağ kolu ile dalga geçiyor. Gök yarılınca elemanlar acaba İhtiyara birşey mi oldu diye endişeleniyorlar.
Ayrıca Kaido'yu ilk gördüğümüzde diyordu ki Wb nasıl ölmeyi başardın.
Kendisiyle direk bir tutuyor Wb'yi.
Bunların üstüne Law'ın lafını da koyunca herşey oturuyor. O meşhur 4 korsan birbirlerine denkler.

BM'nin o lafı başka şeylere yorumlanabilir. Belki en güçlü tayfa Wb'dedir o yüzden de söylemiş olabilir.

Kaido Wb'nin karşısına marineford zamanı çıkmaya cesaret edebiliyor. Aynı şekilde Shanks'te Kaido ile karşılaşıyor.

Shanks Wb'nin tek başına gemisine biniyor, haki show yapıyor Wb'nin sağ kolu ile dalga geçiyor. Gök yarılınca elemanlar acaba İhtiyara birşey mi oldu diye endişeleniyorlar.
Ayrıca Kaido'yu ilk gördüğümüzde diyordu ki Wb nasıl ölmeyi başardın.
Kendisiyle direk bir tutuyor Wb'yi.
Bunların üstüne Law'ın lafını da koyunca herşey oturuyor. O meşhur 4 korsan birbirlerine denkler.

BM'nin o lafı başka şeylere yorumlanabilir. Belki en güçlü tayfa Wb'dedir o yüzden de söylemiş olabilir.
Çok şey çok şeye yorumlanıyor diye bu haldeyiz zaten, benim için o sözlerin anlamı açıktır başkasına karışamam ve konu burdan dağılıyor :a:
Mihawk bazılarına göre Amiral dengidir bana göre en az Amiral dengidir yani üstü görüyorum :D

Çok şey çok şeye yorumlanıyor diye bu haldeyiz zaten, benim için o sözlerin anlamı açıktır başkasına karışamam ve konu burdan dağılıyor :a:
Mihawk bazılarına göre Amiral dengidir bana göre en az Amiral dengidir yani üstü görüyorum :D
Benim denkleme ne diyorsun Mom = Mihawk olabilir demiştim bu inanca göre.

Mom en zayıf yonkou demişsin bunu kabul ediyorum ama benim denklemim şöyle.
WB>Kaido>Shanks=Mihawk>BB>Mom
Eşitlik bilemiyorum Shanks hiç eşitiymiş gibi davranmıyor.Düelloya geldiysen ifadeni alayım gibi bir hava hissettim.Yonko gücü bile olsa Shanks daha güçlüdür bence.

Teachi ise hiç katmadım en belirsizi o çünkü.Her yere eklenebilir sona da Wb kısmına bile.Kaido en deniliyor ama Bb 2 dehşet meyveyle herşeyi yapabilir.Yapamasa da sonra yapacak meyveyi deniyordur.

Bence ağırbaşlı en fazla 1 - 2 karakter görürüz.Bir Zoro yada Mihawk kolay kolay çıkmaz.Kinemon ve çizim yapan tipe bakarak söylüyorum bunları.Yine garip garip tipler göreceğiz bence Weevil gibi.Samuray diye yutturacak bize onları mangaka. :/
Dediğim gibi öyle olsa dahi kısa süre içerisinde gelsin Wano arc. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık