Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk ile Shanks En Son Ne Zaman Dövüşmüştür?

Mihawk, tek kollu Shanks ile dövüştü mü?

• Kullanılan toplam oy
    111
Bunu yazalı bir sene olmuş düşüncen hala aynı mı?

Wikipedia böyle diyor çünkü :hoo:
Tüm shiciler korsan diye mihawkın da korsan olduğu düşünülüyor. Fakat Mihawktan korsan olduğuna dair bir veri almadık. Eskiden kovalanıyormuş. Ama kimin kovaladığı belli değil. Tayfası ve korsan bayrağı da yok bildiğimiz kadarıyla. Demem o ki mihawk korsan çıkmayabilir.

Ben de bugün bunu düşünüyordum. Mihawk, Shanks'ın karşısına gelir. O artık bir yonkoudur. Kıyıların efendisine kol verdiği günler geride kalmıştır.
Shanks buna bakar, herhangi bir çekincesi yok, sülalesi raad.
"Kapışmaya mı geldin?" diye sorar.
Uzun zamandır görmediği adamdaki coolluktan çok güçlendiğini fark eden Mihawk dövüşü ulaşılamaz bir zamana ERTELEMEK :D için bir bahane arar ve karizmayı çizdirmeyecek olanı anında bulur.
"Elin çolağıyla da dövüşecek değilim."

Kısacası Shanks'ın kıyıların efendisine kol verdiği zamanların birinde dövüşmüşlerdir en son. Ondan sonrası erteleme stayla.

Bence dövüșmüșdür, mf de tek kollu biri ile savașmam demesi niçin geri çekildiğinin gerekcesi gibi birșey. Zaten shickilerin kendi istemedikleri șeyleri yapmak istemediğini çoğu kez gördük, mihawkın mf de bulunmasının tek sebebi shicki olmasının getirdigi zorunluluktur.

Göstermelik orada adam. Yoksa șunu acıklayamayız. Mihawk biliyoruz ki kendisini geçmek isteyen birini bile eğiten bir adam, kendisine meydan okunması ve kendisine rakip olacak kișilerle duello yapmak en büyük arzusu gibi birșey. Shanks ise MF'ye geldiğinde direk akainun o tüm wb komutanlarını püskürten yumruğunu kılıç darbesiyle durduruyor. Mihawkın "tek kollu biri ile dövüșmem" demesi ișin tiyatro kısmı bașka açıklaması olamaz. Mihawk, shanks geldiginde onunla duello etmemek için kendini zor tutmuștur bence.

Bu konuya şöyle bir bakış açısından bakayım dedim.Shanks ölümüne dövüşüyorsa tam güçtedir düello atarken ise gücünün dörtte üçünü kullanıyordur yine.Mihawk işte bu haliyle berabere kalıp durmuş o yüzden Shanks’ten güçlü kılıç ustası bekliyor düello atabileceği.Shanks’in aksine tüm gücünü düelloya adayacak olan biri.Yani Zoro.Bu mantıkla gidersek Shanks 4 milyarken Mihawk 3 milyar eder gücünü de hesaplayın işte.Klasik Oda taktiği ne onu ezdirecek ne öbürünü.Buna benzer bir tablo bekliyorum.

Bu konuya şöyle bir bakış açısından bakayım dedim.Shanks ölümüne dövüşüyorsa tam güçtedir düello atarken ise gücünün dörtte üçünü kullanıyordur yine.Mihawk işte bu haliyle berabere kalıp durmuş o yüzden Shanks’ten güçlü kılıç ustası bekliyor düello atabileceği.Shanks’in aksine tüm gücünü düelloya adayacak olan biri.Yani Zoro.Bu mantıkla gidersek Shanks 4 milyarken Mihawk 3 milyar eder gücünü de hesaplayın işte.Klasik Oda taktiği ne onu ezdirecek ne öbürünü.Buna benzer bir tablo bekliyorum.
Bu gidişle Mihawk 2.5m zor gorecdk gibime geliyor.

Shanks'la dovusme konusuna gelince...

Hakaret sayarım :artiz::mincika:

Bu gidişle Mihawk 2.5m zor gorecdk gibime geliyor.

Shanks'la dovusme konusuna gelince...

Hakaret sayarım :artiz::mincika:
Görürse imparator olurmuş zaten.
Shanks kafa atıyor birde tekmeci onların farkıyla döver. :D

Şaka bir yana Oda Shanks nasıl dövüşüyor acaba bilmem ki gibisinden konuşmuştu.Bir pislik çıkacak yani Shanks'i Mihawk'tan daha güçlü yapar ama seviyeler ne olur onu bilemem.

Görürse imparator olurmuş zaten.
Shanks kafa atıyor birde tekmeci onların farkıyla döver. :D

Şaka bir yana Oda Shanks nasıl dövüşüyor acaba bilmem ki gibisinden konuşmuştu.Bir pislik çıkacak yani Shanks'i Mihawk'tan daha güçlü yapar ama seviyeler ne olur onu bilemem.
Adamın 1 kolu var o koluna da kılıç vermişler nasıl dövüşecek la bu adam ? Lama gibi tükürecek, bel altına yönelik hareketler mi yapacak ? Deseniz ki Shanks kendine hakiden kol yapıyor tamam derim daha mantıklı gelir :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık