Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk ile Shanks En Son Ne Zaman Dövüşmüştür?

Mihawk, tek kollu Shanks ile dövüştü mü?

• Kullanılan toplam oy
    111
Kılıç becerilerini geliştirmek için yapılan düello/antrenman/dövüş(adını ne koyarsan koy) acımasız/sonuna kadar çetin bir mücadele içinde olamaz mı? Aha daha bugün Beşiktaşlı iki futbolcunun antrenmanda kavga ettiğini öğrendim. Adamlar acımasızca antrenman yapıyor bak. :D

Valla OP dünyasına baktığımızda kimin hakisi ile nam salmış olduğunu ikimiz de biliyoruz. Shanks'in açılışı bile haki ileylen Mihawk'ınki kılıç ile. Mihawk sözde gözlem haki kullanıcısı ama daha yonkou düzeyi ile kendi arasındaki farkı göremiyor :D Databook'a göre yol alırsak Shanks'im Mihawk'tan artısı kossssssskoca bir h.hakisi de var tabi :D

Yav zaten mangaka Shanks'i en güçlü dört korsandan biri yapmış. Mihawk istediği kadar çabalasın.:fool:
Şurada hatalısın. Mihawk rakibinin gücünü biliyor. Arasındaki güç farkını da biliyor. Ama bunu GÖZLERİ ile bizzat görmek istediği için saldırıyor. Sen olayı anlamamışsın yav.

Valla öyleyse şunlara bir bak derim:

Mihawk'ın kartı:

(Boa Hancok'un kardeşleri) Boa Sandersonia:

Boa Marigold:

Croco'nun elemanı Mr3:

Bana benzer gibi geldiler ama...:)
Arkadaş yanlış hatırlıyor. Rengi değil, logosunda korsanlık bir şey yok. Direkt denizci logosu var Mihawkta. Daha doğrusu dünya hükümeti logosu.

Bunlarda bahane hiçbir zaman bitmedi; bitmez de.

Önce Mihawk'ta haki yoktu, Dressrosa'da mort oldular.

Sonra Shanks kılıç ustası değil dediler; mangaka "Shanks üst düzey kılıç ustası ama Mihawk 1 numara" dedi mort oldular.

Daha sonra Shanks-Mihawk dövüşlerinde Shanks hakisini kapatmıştır dediler; mangaka dövüşleri acımasızca dedi mort oldular.

Şimdi Shanks'ta kral haki var diyorlar. Yarın Mihawk'ta da kral haki çıkınca yine mort olduklarını kabul etmeyip ne diyecekler söyliyim.

"Önemli olan ne seviyede kullandıkları" :)

Mihawk'ın silahlanma hakisi daha iyi çıksa yine kabul etmez ya da kral haki daha etkili derler. Derler de derler yani. Bunlarda bahane çooooook :fool: :oops: :artiz: :hıh:

Valla öyleyse şunlara bir bak derim:

Mihawk'ın kartı:

(Boa Hancok'un kardeşleri) Boa Sandersonia:

Boa Marigold:

Croco'nun elemanı Mr3:

Bana benzer gibi geldiler ama...:)
Bunları görmemiştim bak ilginç :D O zaman diğerleri neden farklı acaba. Ama logo da dünya hükümeti var diye söylüyorlardı bir de sanki. Mihawk’ın tek tabanca olması ve bir krallığı falan sömümemesi gibi bir çok şey var zaten. Onlarda yeter. Bende bunları yazdım sana :D

Şurada hatalısın. Mihawk rakibinin gücünü biliyor. Arasındaki güç farkını da biliyor. Ama bunu GÖZLERİ ile bizzat görmek istediği için saldırıyor. Sen olayı anlamamışsın yav.
Aradaki fark Jozu kadardı ama bunu hem görmek, hem de cümle aleme göstermek için yaptı diyorsun yani:D Neyse hacılar ben yatıyorum. Sonra konuşuruz.

Arkadaş yanlış hatırlıyor. Rengi değil, logosunda korsanlık bir şey yok. Direkt denizci logosu var Mihawkta.
Yav baştan söylesenize, biz de ona göre hazırlanıp tezlerinizi çürütürdük.:) Neyse başka bahara artık. Son zamanlardaki maksimum Mihawk zamanımı yaşadım. Bir daha ne zaman canım Mihawk araştırmak isterse bakarım.:D

Aradaki fark Jozu kadardı ama bunu hem görmek, hem de cümle aleme göstermek için yaptı diyorsun yani:D Neyse hacılar ben yatıyorum. Sonra konuşuruz.

Yav baştan söylesenize, biz de ona göre hazırlanıp tezlerinizi çürütürdük.:) Neyse başka bahara artık. Son zamanlardaki maksimum Mihawk zamanımı yaşadım. Bir daha ne zaman canım Mihawk araştırmak isterse bakarım.:D
Aradaki fark jozu kadar değil. Jozu o saldırıyı durdurdu diye Mihawkın limiti o değil. Mr1 de durdurdu ama sonra tek yedi. Ne yapacaktı Mihawk, jozuyu mu kovalayacaktı :D

Bunları görmemiştim bak ilginç :D O zaman diğerleri neden farklı acaba. Ama logo da dünya hükümeti var diye söylüyorlardı bir de sanki. Mihawk’ın tek tabanca olması ve bir krallığı falan sömümemesi gibi bir çok şey var zaten. Onlarda yeter. Bende bunları yazdım sana :D
Cancağızım biz sizin için en iyi şekilde hazırlanıyoruz, en azından ben. Rakibime her zaman saygı duyarım. Arada sırada unutkanlıklarımız olsa...:D Sebebine gelirsek; belki bölge sebebi olabilir ya da geçmişlerindeki durumlar olabilir ya da vardır bir şeyler.

Neyse ciddi ciddi Mihawk tartışasım yok aslında. Şu renk olayını atmak için girmiştim:D Ben yatıyorum. Konuşuruz sonra.:oleyo::sapkali:

Cancağızım biz sizin için en iyi şekilde hazırlanıyoruz, en azından ben. Rakibime her zaman saygı duyarım. Arada sırada unutkanlıklarımız olsa...:D Sebebine gelirsek; belki bölge sebebi olabilir ya da geçmişlerindeki durumlar olabilir ya da vardır bir şeyler.

Neyse ciddi ciddi Mihawk tartışasım yok aslında. Şu renk olayını atmak için girmiştim:D Ben yatıyorum. Konuşuruz sonra.:oleyo::sapkali:
Tamam canım iyi geceler :D:sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık