Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tartışma] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir ?

'One Piece Manga Genel' forumunda kadir †. tarafından 25 Tem 2017 tarihinde açılan konu

?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

1. Kaido

10.0%
  2. Kızıl Saç Shanks

16.3%
  3. Marshall D.Teach

21.1%
  4. Charlotte Linlin

13.9%
  5. Akainu

28.2%
  6. Kizaru

39.2%
  7. Fujitora

49.8%
  8. Anka Marco

59.8%
  9. Charlotte Katakuri

62.7%
  10. Shiryuu

71.8%
  11. Yonkoular pestil eder

32.1%
  12. Amiraller pestil eder

30.6%
  13. Komutanlar pestil eder

17.7%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Shakan Shanks=Wb>KK

Shakan (Shanks=Wb>KK)
    Mesaj Sayısı 3,650
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Bence de boş konuşmaz. Bak Wb'ye aramızdaki farkı görmek istiyorum diyip bütün gücünü kullandı, gördük seviyesini. KK olmak beni geçmekten zor da dedi. Bunun yanında Shanks'tan özür dileyip Luffy'e tam gücüyle de saldırdı. Ne de olsa Mihawk'ın sözleri hiç şaşmaz.

MF'ye bakarsak -ki başka veri de yok aslında elimizde- 5. Tümen komutanının az üstü, beklentime göre amiral seviyesi. Amiral alsa da alamasa da şaşırmam.

2. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 14,049
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Artık ne düşünülüyor bu konuda fikirler baya değişmiştir sanırım. :D Eski yonkou anketi açık olsa keşke bu konudan devam edilmiş sonra.

3. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın?

Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
    Mesaj Sayısı 3,359
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Kaido hariç alayını seçmişim. Databook'u ben yazdım galiba. :a:

4. Starrk Üye

Starrk (Üye)
    Mesaj Sayısı 713
    Üyelik Tarihi12 Eki 2017
    Sadece yonkouları yenemez demişim. Eskiden yonkou’lar orta zorlukta kazanır diye düşünüyordum ama artık ölüm döşeğine getireceğini düşünüyorum.

Shanks mihawk’ı yenmeyi başaramamış anladığımız kadarıyla. biri diğerinden üstün değil. Ama ölümüne 10 gün falan dövüşürlerse shanks yener derim yine de.

Teach’in kurouzu gücü sadece meyvelilere işleyen bişeyse bu adamı shanks yenecektir bence. Herkes shanks’ın ölmesini beklediği için güzel bi twist olur. O yüzden mihawk da yenebilir diyorum.

Kaidou’yu alamaz ama linlin’den emin değilim. İlerde luffy’le mihawk karşılaşırsa ve mihawk kong gun’ı bloklarsa mihawk linlin’i alabilir derim.

5. Quench Üye

Quench (Üye)
    Mesaj Sayısı 114
    Üyelik Tarihi2 Şub 2018
    Komutanları kesin alır diye düşünüyorum. Amirallerden de Fuji ile Kizaru'yu alabilir. Onun dışındakiler Mihawk'ı yer bence.

6. Mesaj Sayısı 9,589
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Kaido hariç hepicüğü. Yonkoular arasında en kolay yeneceği rakip ya Teach ya da BM olur.

7. roy mastangu (Kuzan)
    Mesaj Sayısı 39
    Üyelik Tarihi5 Şub 2017
    mihawk herkesi yenebilir

8. Dr. Hiluluk Kono sekai, ovara seru va.

Dr. Hiluluk (Kono sekai, ovara seru va.)
    Mesaj Sayısı 1,863
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Mihawk buradaki kimseye ne pestil olur, ne pestil eder. Kendi güç listemde Akainu ile eşit tuttum.

9. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Historia (Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.)
    Mesaj Sayısı 6,508
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Daz bones’i yenebilir buz dağını yenebilir ve belki vista onu da ünvanı yüzünden dedim yoksa vista mihawk ile denk birisi.

10. Victarion Greyjoy Demir Kaptan

Victarion Greyjoy (Demir Kaptan)
    Mesaj Sayısı 261
    Üyelik Tarihi3 Ara 2018
    Kizaru, Fuji, Kata, Marco, Shiryuu.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık