Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    112
WB istese geçirirdi fakat BB için aynısı geçerli mi?Birisinde güçle alakalı bir durum olduğu ortada ace durumunda ergenlik ve baba ilişkisi var.
Hadi bunuda geçtim madem BM en güçsüz yonko 1 delil istiyorum sadece.Herkes bu kadar emin merak ediyorum.
Marco babalık istisna yapacak dese de bunu kabul edemem deyip Wbnin önünde kalkıp gitti.Gayet de sözünü dinlemedi.Söz dinletmek için sadece güç gerekmez.

Shanks : Berabere
Teach: Son görünen halini alır.
Akainu: Teach ve diger amirallerden zor alır.
Kizaru: Alır.
Fujitora: Kizaru'dan daha zor alır.
Sağ kolları geçiniz.
Beklentim bu.

Marco babalık istisna yapacak dese de bunu kabul edemem deyip Wbnin önünde kalkıp gitti.Gayet de sözünü dinlemedi.Söz dinletmek için sadece güç gerekmez.
Hayır dediğimi anlamamışsın.
BBnin durumu güçle bariz alakalı.Çünkü tüm tayfasının aksi ve söz dinlemez olduğu gösterildi. Fakat söz dinlemeyen 2 kişinin Aokiji ve Shiryu olduğunun üstünde duruldu.Burada Shiryu,Aokiji kadar bağımsız bir güç diye işlendi.
Acenin mevzusu ise Acenin ergenliği ve Wbnin baba duygularıyla ilgili.Yoksa çok rahat bir şekilde bayıltır dövüşe gitmesini engellerdi.Fakat WB bir baba gibi davrandı ve Acenin tercihine karışmadı.
İkisi arasında bariz fark var.Ace çok güçlü olduğu için WB söz diretemiyor değil.Fakat BBnin durumunda bu var.

Hayır dediğimi anlamamışsın.
BBnin durumu güçle bariz alakalı.Çünkü tüm tayfasının aksi ve söz dinlemez olduğu gösterildi. Fakat söz dinlemeyen 2 kişinin Aokiji ve Shiryu olduğunun üstünde duruldu.Burada Shiryu,Aokiji kadar bağımsız bir güç diye işlendi.
Acenin mevzusu ise Acenin ergenliği ve Wbnin baba duygularıyla ilgili.Yoksa çok rahat bir şekilde bayıltır dövüşe gitmesini engellerdi.Fakat WB bir baba gibi davrandı ve Acenin tercihine karışmadı.
İkisi arasında bariz fark var.
Şiryu ve Aokiji söz dinlemez olarak mı gösterildi ki mangada.Burgessin mevzusunu diyorsan eski hükümet çalışanı olduğundan güvenmiyordu diye hatırlıyorum.

Şiryu ve Aokiji söz dinlemez olarak mı gösterildi ki mangada.Burgessin mevzusunu diyorsan eski hükümet çalışanı olduğundan güvenmiyordu diye hatırlıyorum.
Hayır o mevzu tam olarak öyle değil.Güvenilmez deniyordu mangada fakat ikisininde bağımsız birer güç olduğu konusu vurgulanıyordu.Yoksa Shiryuyu hangi hükümet kabul etsin daha.

Kaçırmışım orayı.Şiryu komutan iken Aokiji ortak,iş birlikçi gibi bir şey olarak deniyordu.
Orası zaten öyle.Aokiji biraz Shanksin Mihawkı konumunda.Shiryu ise Ben Beckmanı. Fakat ikiside kendi başlarına güçler.Bunu Shiryunun karakterinede bağlayabilirsin aslında bilemiyorum.Fakat bence kıyaslarsak BMnin yanında her türlü yancı gibi dururdu ikiside.

Serideki yonkoular ve dragon hariç güçlü bildiğimiz herkezi yenme yüzdesi %55 -%60 arasıdır.Yonkoluara gelincede %30 %40 civarıdır bana göre.Kimsenin karşısında ezici bir mağlubiyet yaşamaz vs attığı herkezi iyi bir çizebilir böyle bir adam Mihawk

Hiç birini alamaz. En iyi Kılıç ustası olması en güçlü olduğu manasına gelmiyor. Linlinde de kılıç var. Ama bunu pestil eder.
Daha iyi kılıç kullanabilir bu ayrı bir durum. Yarın biri çıkar en iyi yumruk ataN ünvanı ile gelse en güçlü adamı yeneceği anlamına gelmiyor.

Bu adam en iyi kılıç ustası. O kadar. Geldiği mevki ise schibukayi.

Amiral seviyesinde olan bir kotsan yeni dünyada schi unvanı olmadan dolaşabilir tek başına.
Ayrıca eğitimde Zoro nun bunu yenmiş olma olasılığı yüksek.
Linlinin Mihawki alabileceğinin bir belgesi varmı ? Hayir yok bunu işaret eden bir durumda yok
Olduğun mevkinin güçle bir alakası yok bu seride bak Garpa adam Kk seviyesi ama amiral bile değil.Mihawk shicbukai o yüzden ezik diye birşeyde denemez çünkü amacını bilmiyoruz.Bak karasakala hemen hemen amiral seviyesi bir adamdi mf zamanları ama hedefleri var o yüzden Shichi oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık