Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] Mihawk İddiaları

'Manga Geyik' forumunda Smoker tarafından 2 Tem 2018 tarihinde açılan konu

?

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

1. Gidip şeklini yapmıştır.

80.0%
  2. Mihawk, Wano'nun yerini bilmez.

20.0%
  1. Tilqi_Gin Tai'shar Malkier!

Tilqi_Gin (Tai'shar Malkier!)
    Mesaj Sayısı 2,489
    Üyelik Tarihi21 Eki 2016
    @Smoker ayrıntısını yazmamış ilk mesaja ama iddiaya girerken parantez içini hater tarafından bir kişiye adamışım yani şansına küs:ehe:. Aynı zamanda iddiayı da eksik yazmış, ben parantez içi 2 ay 2 ay olacak şekilde dedim, yani toplam 4 ay olacaktı. Yani avatarları değiştirirken parantez içlerini de değiştirecektim, mantık oydu.
    Hater tarafından 2 kişi 2'şer aylık parantez içi için talip olabilir, hazır fırsat gelmişken gene duyurayım.

2. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 13,618
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Tamam şu şekilde yapalım. Yalnız iddia sadece gittiyse geçerli olacak.Gitmediyse iddia iptal.Gittiyse ve en güçlüye yenildiyse ben kaybederim sen kazanırsın.Gittiyse ve en güçlüyü yendiyse ben kazanırım sen kaybedersin.Diğer ihtimallerde kazanan kaybeden yok.Bu şekilde iyi duruyor.2 yada 3 haftalık birşey olabilir çünkü başka iddiaya da giriyorum. :)

3. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,625
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    İddia şartları konuda Smoker tarafından belirlendi zaten, bence ona uyun yoksa karışır.

4. Erkan12 Pirate King

Erkan12 (Pirate King)
    Mesaj Sayısı 4,165
    Üyelik Tarihi4 Nis 2010
    Ben diyorum ki oraya gitmiş ve ezikleri yenmiş, en fazla en güçlü ile bir iki hareket yarıştırıp geri dönmüştür. Kesin kez yenmemiştir. Wano'nun en güçlüsünü yenmediyse ben kazanırım. En güçlüyü yenmişse kaybederim.

5. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 13,618
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Ben de farklı birşey demedim sadece beraberliği çıkardım en güçlüye kaybetmesi ve kazanmasına göre değişiyor.Yenişememek gibi bir seçenek olduğunu düşünmüyorum o yüzden eklemedim ama bu da olabilir farketmez.

6. BlackMask (...)
    Mesaj Sayısı 268
    Üyelik Tarihi14 May 2018
    İddiaya girmek isterdim ama nedense bu konuda bir fikrim bile yok .

7. Rintarou Okabe No Blood,No Bone, No Ash!

Rintarou Okabe (No Blood,No Bone, No Ash!)
    Mesaj Sayısı 130
    Üyelik Tarihi19 Eki 2016
    Gitmiştir diyorum.Cezayı herhangi bir yetkili karar verebilir.

8. Dofi121 Üye

Dofi121 (Üye)
    Mesaj Sayısı 4
    Üyelik Tarihi10 Tem 2018
    Bence de gitmiştir Mihawk gibi bilgili,zeki ve kendini bilen bir karakterin ,öyle bir ünvanı ,wano gibi kılıc ustalarının memleketi olan bir yere gitmeden , oradaki kılıc ustalarını merak edip meydan okumadan taşıması hiç mantıklı gelmiyor ki bu karakterin kayıp yüzyıl ve hükümetin gizlediği bir cok şeyi bildiğine de eminim. Eger ki gitmeden bu ünvanı elde ettiyse kendisi niteliksizdir gözümde

9. Chaos Bringer Warchief Vol'jin

Chaos Bringer (Warchief Vol'jin)
    Mesaj Sayısı 1,455
    Üyelik Tarihi29 Kas 2016
    ‘’Dr. Hiluluk: 1 ay boyunca Uchiha Itachi fanı olacak.’’

@Dr. Hiluluk Ceza mı bu, çektiğim çile mi, yıllardır tuttuğum nöbet bitmeyecek mi...

10. Dr. Hiluluk (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,441
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Şimdi olay şu, Itachi uslanmaz bir kekodur.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık