Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dof ne diyor sende buraya benim gibi eglenmeyemi geldin diyor scilerin cogu savaşı umursamadı bile
shanks savaşı durdurdu diyorsunuz adamdan korkmadılarki istediklerini aldıgı icin savaşı bitirdi sengoku eger sengoku yerinde akainu olsa durdurabiliyormuydu savaşı o zaman görürdük diceksiniz bb niye savaşmadı akainu ilede savaşmadı bi planı var gibi kendini pek tehlikeye atmak istemiyor heralde
adamdan korkmadılarki,eger sengoku yerinde akainu olsa durdurabiliyormuydu demişsin

Shankstan mı korkmuyor denizciler yonkoların gücünü birbirine yakın düşünürsek 2 yonko denizcilere saldırsa orda denizciler diye birşey kalmaz.Akainu olsa durduramazdı demişsin Shanks Akainu yu Beyazsakal gibi yamulturdu

adamdan korkmadılarki,eger sengoku yerinde akainu olsa durdurabiliyormuydu demişsin

Shankstan mı korkmuyor denizciler yonkoların gücünü birbirine yakın düşünürsek 2 yonko denizcilere saldırsa orda denizciler diye birşey kalmaz.Akainu olsa durduramazdı demişsin Shanks Akainu yu Beyazsakal gibi yamulturdu
O durumda korkmaları gereksizdi. Garp Sengoku doğru düzgün savaşa dahil bile olmamıştı. Kaldıki amirallerdende sadece Akainu çok hasarlıydı ki Kizaru nun Beckman ı takmamasıda güzel bir örnek

O durumda korkmaları gereksizdi. Garp Sengoku doğru düzgün savaşa dahil bile olmamıştı. Kaldıki amirallerdende sadece Akainu çok hasarlıydı ki Kizaru nun Beckman ı takmamasıda güzel bir örnek
Garpın animenin aşağı yukarı 410. bölümlerinde söylediği bir söz var yanlış hatırlamıyorsam söz şu şekilde denizciler 2 efsaneyle baş edemezler(Beyazsakal ve Rayling) diye

Garpın animenin aşağı yukarı 410. bölümlerinde söylediği bir söz var yanlış hatırlamıyorsam söz şu şekilde denizciler 2 efsaneyle baş edemezler(Beyazsakal ve Rayling) diye
Ray-san ı övmek için söylenmiş bir söz. Rayleigh savaşın başından beri savaşta olsaydı pek birşey değişirmiydi ? Hayır

karolla @

alıntı yapıcam diye bir sayfa işgal etmişsin :D sana şöyle söyleyeyim farkettiysen en kötü şık olarak mihawka en güçlü shic koydum.yani baştan taraflı davrandım.ama orda gösterdigim seyler op wikiadan alıntıdır ve aynen o şekilde gösterilmiştir ve öyle olmustur yani tarafsızdır.crocodileda,vistada mihawkı durdurmustur.mihawk bencede ikisndende güclü ama sonucta durdurmustur.bellamy gibi atarlansalar ve tek yeseler neyse:D cidden mihawk bayagı ugrasıcagı için ikisindede, birinde durdu.(crocodile)digerinde kılıcını direk yerine soktu(jozu),öbüründede dövüsümüzü erteleyelim dedi.(vista)yani vistadan cok üstün bir gücü olsa ezer gecerdi.wb,shanks,kaidou yada big momun vistayı kaale alma durumu bence yok.akainu vista dahil 10 tümen komutanı artı,crocodile,ivankov,inazuma ve jinbeiye tek basına kafa tuttu.sen sadece vistaya dövüsümüzü erteleyelim diyorsan ben bu adama yonkou seviyesinde demem.diyemem benim mantıgım kabul etmez.amiral ayarında olur verirsin busoshokuyu cidden amiral ayarında olur ama o zamana kadar bnm kanaatim shicbukailerin en güclüsüdür.aslında kumanın aklı olsa bence oda neyse:rolleyes:

dipnot;o alıntı yaptıgın yeri sil sadece ismimi yaz sayfa rahatlasın bari:flaugh:birde amirallerin meyve gücünden diyorsun ondan oldu diyorsun da,meyve gücü adamın gücü degilmi?wbde yeri gögü meyve gücüyle sallıyor o zamn oda wbnin gücü degil senin bu önermene bakarsak.ve entei ayarında bir saldırı busoshoku zırhı olmayan bir kılıcustası tarafından bence durdurulamaz.teach orda resmen karanlıgın gücüyle sov yaptı.o yüzden o örnegi verdim.ordakiler yonko ve amirallere dair gösterilen güçler.mihawkın bilmedigim birseyi varsa über söyle onu koyayım.

Beyazsakal'a attığı saldırının tam güçte olmadığını söyleyenler çoğunlukta. Ben aynı şeyi düşünmüyorum. Bir adamla arandaki güç farkını görmek istiyorsan, ona yapabileceğinin en iyisini göstermen gerekir.

herkesin kafasını kurcalayan şey mihawka dünyanın en iyi kılıç ustası denmesi ve mihawkın yaptığı şeylerle bu ünvanın pek örtüşmemesi sonuçta buggyi kesememiş crocodan atar yemiş bi adam..
bence bu dünyanın en iyi kılıç ustası olma olayında büyükbaşlardan kimsenin gözü yok rayleightın gözü yok mesela olsa bence rahat bi şekilde alırdı mihawkın elinden bu ünvanı hadi onuda geçtim koskoca shanks var yahu.Biri bugyi kesemiyor biri bugyi getir götür işlerinde kullanıyor.

Mihawk bence Doffy gücünde bi shichi. Ben hakisi olduğunu düşünmüyorum bu bile onun yonkou olmamasını sağlayan bi etken. Hakinin gücünden bahsetmeye gerek yok.Benzer bi kılıç ustasını yonkou yapan bi güç. MF de düştüğü duruma yonkou düşse koltuğu sallantıdaydı. :D

Çoğu kişi Mihawk tek elle saldırı yaptı, pozisyon almadı falan diyor.Mangaya baktım öyle bişey yok animede öyle sadece. Gösterirmemiş onla ilgili bişey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık