Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MF'de tam her karakter üzerinde harika güç seviyesi çıkarımları yapabileceğin bir arctır zaten. Bak Dof'a misal, Dressrosa'da neyse orada da oydu. Mihawk en fazla Yonkou 4. komutanı.
İroni mi değil mi anlamadım ama o kadar da değildir yav sağ kol amiral arası geziyordur üstad.

Ama cidden kendime soruyorum bazen. Oda Crocodile gibi karakterlere sükse verirken neden mihawkı buz kesmek ile vistayla yetindi acaba. Hani savaşı korsanlar kazansa şey diyeceğim Oda mihawkı geri tuttu korsanlar kazansın diye derdim ama zaten denizciler kazanıyor ve kayıp da vermiyorlar.

Yonkou seviyesi kesin.
Şimdi fark ettim, sen cidden yonkoya oy atmışsın. Yakıştıramadım sana. Shanks'a, sana gelince ne ben Sezarım ne de sen Brütüs'sün, diyen adam net onun üstüdür. Shanks bir yonko ise Mihawk daha güçlü bir yonko olur en az ki bu da kk olması için yeter de artar. Yani kk seçeneği abartı değil aksine hakkı.

İroni mi değil mi anlamadım ama o kadar da değildir yav sağ kol amiral arası geziyordur üstad.

Ama cidden kendime soruyorum bazen. Oda Crocodile gibi karakterlere sükse verirken neden mihawkı buz kesmek ile vistayla yetindi acaba. Hani savaşı korsanlar kazansa şey diyeceğim Oda mihawkı geri tuttu korsanlar kazansın diye derdim ama zaten denizciler kazanıyor ve kayıp da vermiyorlar.
düşene bir tekmede sen vur :D

Mihawk kesinlikle MFdeki halinde çizilmeyecek. Sebep olarak da istekli değildi savaşmadı diyecek. Garp da savaşmadı, sengoku da Karasakal kısmını saymazsak WB korsanlarıyla savaşmadı. Zaten Marine yeteri kadarıyla güçlüydü.

MF'yi nereden tutsan elinde kalır. Hiç güç seviyesi belirlenecek bir arc değildi. Bana kalsa Amiralden aşağı çıkması mümkün değil.

En güçlü organizasyon Kocana'nınken, en güçsüz sağ kol da onun oluyor. Çık içinden çıkabilirsen :oleyo2: Sanırım Kocana 150 tane Usopp ile dünyanın en güçlü korsan organizasyonu olmuş.
Bakıyoruz Jozu > Kraker, Marco > Katakuri, üstüne zibilyon tane gemi ama sağ olsun Bobbin gibi arkadaşlar öne geçiriyor bu organizasyonu :hhh:
Jozu kraker için birşey diyemem lakin Marco > Katakuri benim için nettir. Marco Koca Ananın sağ kolu olsada bişe değişmezdi.

Ha Ayrıca En Güçlü Organizasyonun Koca Anada olduğuna söyleyebileceğimize dair birşey var mı ? Kaido'nun organizasyonunu ne kadar gördük ?

Konu dışına çıkmak istemiyorum istiyorsan bunu genel tartışmada veya özelden konuşabiliriz.

Şimdi fark ettim, sen cidden yonkoya oy atmışsın. Yakıştıramadım sana. Shanks'a, sana gelince ne ben Sezarım ne de sen Brütüs'sün, diyen adam net onun üstüdür. Shanks bir yonko ise Mihawk daha güçlü bir yonko olur en az ki bu da kk olması için yeter de artar. Yani kk seçeneği abartı değil aksine hakkı.
Hayır hayııır :D Ben kesin olan seviyesini söyledim. Daha üstü de olabilir. Zaten genelde yorumlarımda Mihawk>=Shanks derim ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık