Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tartışmanın alemi yok bence, ne kadar güçsüz olursa olsun farketmez, ama her halükarda kolunu balığa kaptıran bir korsan çakmasından daha güçlü olacağı kesin.

''Düellolar bittikten sonra şemks kendini geliştirip yonkou oldu, babuncuk shichibukai olup hükümete köle oldu.'' veya ''şemks o düellolarda haki kullanmadı, haki kullansa babuncuğu şiş kebap yapar'' gibi saçma yorumlarınız yüzünden Shanks gibi bir karakterden nefret etmeye başladım teşekkür ederim, bu arada şemks gorosei köpeğidir hadi eyw.
Sen yorum görmemişin, zamanında Shanks fanı olup da sırf bu gibi yorumlar sebebiyle Mihawk taraftarı olan, şenksi gömen nice üye var. Mesela ben Mihawk'ı kibirli gördüğüm için fazla haz etmezdim, şimdilerde fanıyım demekle gurur duyar oldum :D

Buraya da atayım. Im-Sama ile Mihawk tek karede:

Özel bir kabile yoksa kan bağı kesin gözümde.
Sen atınca fark etrim; Mihawk'ın gözündeki iç halkanın iç kısmı koyu. Daha farklı gibi yani.

Edit: Koyuluk yokmuş. Telefondan öyle görmüşüm. Birebir aynı göz.

Oda, tüm kabileleri Sbs'de açıklamamış mıydı?

Son düzenleme:
Şaka bir yana arkadaşlar bu karakterin en azından bir amiral seviyesi olması gerekir. Çünki luffyden sonra 2.kaptan zoro ve dünyanın en iyi kılıç ustası olmak isteyen biri ve aynı zaman da o seviyede olan birinden 2 senedir ders alıyorsa daha azı beklenemez. Mantıken umarım oda balon çıkarmaz. Zaten şuan zoro bir shiki. Seviyesi eder

Dünyanın en güçlü adamıdır şuan. Gorosei'ye diz çöktürüp el pençe yaptırmış adam yani İm , çok büyük adam Mihawk.

Son düzenleme:
Sen atınca fark etrim; Mihawk'ın gözündeki iç halkanın iç kısmı koyu. Daha farklı gibi yani.

Edit: Koyuluk yokmuş. Telefondan öyle görmüşüm. Birebir aynı göz.

Oda, tüm kabileleri Sbs'de açıklamamış mıydı?
Koyuluk taramadan olabilir belki ama bu resimlerdeki tek fark içteki ilk beyaz boşluk. Mihawk'ın ilk boşluğu daha ince.

Chapter 234'e baktım. Oradaki gözüyle Im-sama'nın gözü tamamen aynı. Beyaz boşluklar da benzer.

Kabile olayını bilmiyorum.

Koyuluk taramadan olabilir belki ama bu resimlerdeki tek fark içteki ilk beyaz boşluk. Mihawk'ın ilk boşluğu daha ince.

Chapter 234'e baktım. Oradaki gözüyle Im-sama'nın gözü tamamen aynı. Beyaz boşluklar da benzer.

Kabile olayını bilmiyorum.
Koyuluk yokmuş. Yaklaştırınca fark ettim. Aynı çizim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık