Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1-) Aksini söylemek de sadece iddiadan ibarettir. Zaman atlamasından sonra kapışmadılar sonuçta.
2-) Sadece büyük gorillerle arkadaşlık kurabilecek kadar asosyal olmak suç mu? Zaten istese olur diyoruz. Birazcık sosyalleşebilse olur yani. Kendisinde o güç var; ama insanlardan çekiniyor.
3-) En azından arkasına mangaka torpili almadan yaşıyor. Luffy'nin o adadan nasıl sağ çıktığını hepimiz biliyoruz. Daha 5 hafta önce hep beraber okuyorduk bunları.
1- E tamam? :D Ben de onu diyorum. İddia ederiz bol bol.
2- İsteyen her insanın Luffy gibi arkadaşlar bulabileceğini nereden çıkardın ki? Mihawk'da o kişilik yok, istese meselesi değil bu.
3- Benim vurgulamak istediğim yürek meselesiydi, tabii sen topu o yola sürmek istersen 90'a çakmak için Cr stili depar atabilirim.

Mihawk tahttaki adam çıkmaz gibi çıkarsa büyük olay olur.Ancak her olasılıkta arada bir kan bağı olduğu ortada.Bu da onu çok güçlü kılar.Güçlü olduğunu zaten biliyorduk ama şimdi onaylanır gibi oldu bir sürpriz çıkmazsa.Kandan gelen gücün önemini bir kez daha hatırlatacak mangaka.

Zaten bu kutsallar bu kadar embesil olmalarına rağmen tanrı olarak görülmelerinin nedeni olmalı.Bunu da kan bağına soya bağlıyor seri.Yani arada çok çürük elmalar çıksa bile bu adamların kanı üstündür o yüzden kutsal ilan ettik demeye getiriyor.

1- E tamam? :D Ben de onu diyorum. İddia ederiz bol bol.
2- İsteyen her insanın Luffy gibi arkadaşlar bulabileceğini nereden çıkardın ki? Mihawk'da o kişilik yok, istese meselesi değil bu.
3- Benim vurgulamak istediğim yürek meselesiydi, tabii sen topu o yola sürmek istersen 90'a çakmak için Cr stili depar atabilirim.
O yola süresim gelmedi şimdi çok iddialı konuşunca; lakin çok da merak ettim şimdi ne yazacağınızı. Arada kaldım şu an. :(

Mihawk tahttaki adam çıkmaz gibi çıkarsa büyük olay olur.Ancak her olasılıkta arada bir kan bağı olduğu ortada.Bu da onu çok güçlü kılar.Güçlü olduğunu zaten biliyorduk ama şimdi onaylanır gibi oldu bir sürpriz çıkmazsa.Kandan gelen gücün önemini bir kez daha hatırlatacak mangaka.

Zaten bu kutsallar bu kadar embesil olmalarına rağmen tanrı olarak görülmelerinin nedeni olmalı.Bunu da kan bağına soya bağlıyor seri.Yani arada çok çürük elmalar çıksa bile bu adamların kanı üstündür o yüzden kutsal ilan ettik demeye getiriyor.
Aceölmesekkolurdu.jpeg

Seride kaç tane örnek varken bu konu tartışmaya açık değil.Kişisel olarak farklı değerlendirilir ama soy olarak üstünlük barizdir.Milyonluk ihtimaller arka arkaya aynı soyda görülmez.
Kocana ailesinde bütün aile korsanlar çevresinde büyümüş, çocukluktan itibaren sağlam meyve yedirilmiş, hiçbiri Kocana'nın gençliğini andırmıyor, en çok yaklaşan Katakuri altın çağında olmasına rağmen.
Doğu Mavi'den loser Coby Kocana ailesinden kendi yaşı aralığındaki herkesi paket eder, meyvesiz.

Vahşi şahin gözü ile rakibinin kalbinden geçenleri görebiliyor. Bu sayede rakibine göre şerbet verebiliyor!
Shanks ile aralarındaki dövüşün sebebinin, "Raftel'in gardiyanı kim olacak?" şeklinde olduğu rivayetler arasında :bilmem:
Gardiyan mı? Mihawk babayı bir gardiyanla bir mi tutuyorsun, baba Rafteli eli geçirmek ve KK olmak için Gardiyan Şenks ile düello ediyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık