Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Net et güçlü 5. korsan.Ama bu seviye (6. kabul ettiğim)Marconun 1 tık üstüde olabilir,BB veya Shanksin(Diğer iki Yonkouya göre zayıf gözüken 2linin) bir tık altıda olabilir.
Bekleyip göreceğiz.

Yonkoular korsanlar kralı olmak istiyor mu? İstiyor. Peki olabildiler mi ? Olamadılar. Öyleyse senin bile tam olarak yonkou seviyesi görmediğin biri nasıl istediği anda korsanlar kralı olabiliyor???
Mihawk istese tayfa toplar ve KK olur ama adamın amacı KK olmak değil. :)

Bu konuda Mihawkın altını biraz doldurmasi lazim mangakanın. Yani bu adamın bir amacı var mı, varsa ne, yoksa niye amaçsızca takılıyor tek başına, niye korsan olmuş veya kendine korsan mı diyor yoksa başka bir şey mi diyor vs. Özetle hakkında nerdeyse hicbir şey bilmiyoruz. Bildigimiz şey ise Yonkoyla düello edecek kadar veya daha fazla güçlü olduğu ve tek başına dolaştığı. Istersen kami gücünde ol (Kami için Bkz. Enel) tek başına KK olamazsın. :)

Korku morku kaçıyor mu kaçmıyor mu :artiz: Açıkta olan olayları bile çarpıtın bakalım, fanlığın nirvanaları :sapkali:
Luffy kadar dandirik bir başkarakter görmedim yav, fuzuli mürekkep israfı. Yani şu gereksizi çizeceğine Arlongun veya don kriegin grand line macerasını çizse daha iştahla okurduk yeminle. :(

Mihawk istese tayfa toplar ve KK olur ama adamın amacı KK olmak değil. :)

Bu konuda Mihawkın altını biraz doldurmasi lazim mangakanın. Yani bu adamın bir amacı var mı, varsa ne, yoksa niye amaçsızca takılıyor tek başına, niye korsan olmuş veya kendine korsan mı diyor yoksa başka bir şey mi diyor vs. Özetle hakkında nerdeyse hicbir şey bilmiyoruz. Bildigimiz şey ise Yonkoyla düello edecek kadar veya daha fazla güçlü olduğu ve tek başına dolaştığı. Istersen kami gücünde ol (Kami için Bkz. Enel) tek başına KK olamazsın. :)

Luffy kadar dandirik bir başkarakter görmedim yav, fuzuli mürekkep israfı. Yani şu gereksizi çizeceğine Arlongun veya don kriegin grand line macerasını çizse daha iştahla okurduk yeminle. :(
10 yıl önce attıkları düellodan hiç birşey çıkmaz fazla zorlamayın(o zaman yonkou olduğu bile belli değilken) Moria'da zamanında Kaido ile denk dövüşüyormuş ama zamanındaki Kaido ile gel görki şuan ki bize gösterilen Kaido 10 tane Moriayı üst üste koyar top misali fırlatır.

Güçlü kardeşimiz de Bigmomu alır diyen var o ilginç.

Bigmom Mihawk'ı öttürür, hemde fena şekilde.

10 yıl önce attıkları düellodan hiç birşey çıkmaz fazla zorlamayın(o zaman yonkou olduğu bile belli değilken) Moria'da zamanında Kaido ile denk dövüşüyormuş ama zamanındaki Kaido ile gel görki şuan ki bize gösterilen Kaido 10 tane Moriayı üst üste koyar top misali fırlatır.
Nasıl bir denk dövüşmeyse tüm tayfasını öldürüp onu sağ bırakmış :D Yarın öbür gün Buggy için Luffy ile denk dövüştü falan derler o mesele.

İşte bak benim demek istediğimde bu zamanında dövüştükleri ile şimdiki bir değil zamanında Luffy için Rob Lucci ile denk dövüştü denirdi şimdi Luffy'nin klasmanı farklı 10 yıl önce Shanks'ın Mihawk ile günlük düellolar yapması ikisi içinde bir güç ibraz etmez bence he Mihawk güçlümü güçlü itirazım yok ama seviyesi belirsiz diyip geçerim ben.
Bana da mantıklı gelmiyor zaten bilmem kaç yıl önceki şeyi baz almak. Ama foruma kalsa Mihawk şimdi gider Shanks'i alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık