Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence ilk shicler arasında ki seviyeyi bilmek lazım.Mihawk,dof,boa,kuma,moria,jinbei,croco,BB yapmadı sayılır geç onu.Eklersek moria nın lafına göre lucci,yeni olan law eklenir.Bunlar eşit değil ki mihawk yonkou ve amirallere eşit olsun.Shichibukai leri kendi arasında sıralamaya sokup,sonra amirallik ve yonkou luğa eşit mi,daha yolu var mı,bu adam ne ayak onu belirlememiz lazım bence.

1. sayfada bir arkadaşın dediği gibi, Shaks'ı Akainu'dan daha fazla zorlar ama Akainu'yu yenemez(şuan hakisi yok diye düşünerek söylüyorum). Ama gidipte bu adamı yerin dibine sokmanın manası yok. Adam gelecekteki KK'nın tayfasının en güçlü 2. adamının rakibi olcak biri. Gidipte en ezik Schi diyemeyiz buna, yoksa Zoro'nun hayalinin bi manası kalmaz. Bence bu adam Logia'lar haricinde diğer rakiplere karşı çok avantajlıdır. Herhangi bir Zoan veya Paramecia ya da meyvesiz birine yenilmesini çok zor buluyorum. Oda bu adamı başta güçlü gösterdi ama MF'de yerin dibine soktu diyebiliriz. Neyse fazla uzatmadan diceğim o ki, ShinSekai'de karşılaşıcaklar eninde sonunda. Gücü tam olarak gösterilmeyen karakterlerden biridir diyebilirim. Ama bu adamda haki çıkarsada Amiral-Yonkou arasıdır diyebilirim. Ama asla Yonkou seviyesinde göremem.

WB harici Yonkou = Amiral diye düşünerek mantık kuruyorum.

Zoro Mihawk'ı geçip en iyi kılıç ustası olacak. Buda serinin sonlarında olacak bir olay olduğu için Luffy'nin Kral olacağı dönemde gerçekleşecek bir olay. Luffy Korsan Kral olursa Zoro'da Amiral-Yonkou seviyesine ulaşmış olacaktır mantıken. Bu mantığa göre Mihawk bu seviyenin altında olmalıdır çünkü bu seviyenin üstü korsan kral seviyesi oluyor. Bu seviyenin altıda Shichibukai'dir ve bence en güçlü Shic. olması kuvvetli muhtemeldir.

Eğerki haki biliyorsa ve bunu ustaca kullanıyorsa rahat yonkou gücünde derim.Şuan için en güçlü shic olduğunu bende kabul ediyorum.Marineford'daki mihawk'ı hiç dikkate almıyorum bile.Vista ile kapışırken hiç oralı olmadı,aklı başka yerdeydi.Wb'ye yolladığı kılıç darbesinin en güçlü saldırısı olduğunu da hiç sanmıyorum.Adam hiç zorlanmadan hedefine tam odaklanmadan pat diye gönderdi.İnsan en güçlü saldırısını yaparken biraz zorlanmalı.Zoro bile her arc en güçlü saldırısında çok zorlanıyordu.O kadar basit olmamalı.
ODA bu adamı sır gibi saklıyor bence.İleride tam olarak gücünü gösterecek ve bizde şaşıracağız.
Zaten en güçlü kılıç ünvanına sahip olarak bir kademe atladığını gösterir üstüne bir de haki konusunda tecrübesi varsa yonkou gücünde diyebilirim.Benim anlamadığım her yonkou wb gibi olacak diye bir kaido yok veyahut shanks gibi.Bana göre yonkou'lar arasında da güç farkı var.Aynı shic'ler gibi.Yani illa wb'nin ya da shanks'ın yaptıklarını mihawk yapacak diye bir kaide yok.Ama dediğim gibi bu adam zaten kılıç konusunda herkesten çok daha üstün birde haki'de tecrübesi varsa yonkou gücünde neden olmasın.

Eğerki haki biliyorsa ve bunu ustaca kullanıyorsa rahat yonkou gücünde derim.Şuan için en güçlü shic olduğunu bende kabul ediyorum.Marineford'daki mihawk'ı hiç dikkate almıyorum bile.Vista ile kapışırken hiç oralı olmadı,aklı başka yerdeydi.Wb'ye yolladığı kılıç darbesinin en güçlü saldırısı olduğunu da hiç sanmıyorum.Adam hiç zorlanmadan hedefine tam odaklanmadan pat diye gönderdi.İnsan en güçlü saldırısını yaparken biraz zorlanmalı.Zoro bile her arc en güçlü saldırısında çok zorlanıyordu.O kadar basit olmamalı.
ODA bu adamı sır gibi saklıyor bence.İleride tam olarak gücünü gösterecek ve bizde şaşıracağız.
Zaten en güçlü kılıç ünvanına sahip olarak bir kademe atladığını gösterir üstüne bir de haki konusunda tecrübesi varsa yonkou gücünde diyebilirim.Benim anlamadığım her yonkou wb gibi olacak diye bir kaido yok veyahut shanks gibi.Bana göre yonkou'lar arasında da güç farkı var.Aynı shic'ler gibi.Yani illa wb'nin ya da shanks'ın yaptıklarını mihawk yapacak diye bir kaide yok.Ama dediğim gibi bu adam zaten kılıç konusunda herkesten çok daha üstün birde haki'de tecrübesi varsa yonkou gücünde neden olmasın.
Yonkou konusu hariç, tam olarak düşündüklerimi yazmışsın.
Güzel yazı:good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık