Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen öyle. BM kılıç ustası. Aksini kanıtlayamazsın. Ben sana son bölümü atar kanıtlarım.

Sen önce bana Mihawk'ın korsan olup olmadığını söyle sonra en güçlü korsanlardan güçlü olup olmaması mümkün mü değil mi tartışırız.

Sürekli muammalar üzerinden vurmaya çalışıyorsunuz da sebebini siz de bilniyorsunuz. Bu adam neden lord oldu, cevabı var mı? Yok.
Mihawk'ın korsan olup olmadığını söyleyeyim. Tamam abi.

Çok yormayın kendinizi beyler adam Mihawk korsan değil diyor. Tartıştığınız zihniyet bu.

Mihawk'ın korsan olup olmadığını söyleyeyim. Tamam abi.

Çok yormayın kendinizi beyler adam Mihawk korsan değil diyor. Tartıştığınız zihniyet bu.
Sen de kendini çok yorma. BM kılıç ustası değil, içine cin kaçmış, o yaptı tekniği.

Soruma cevap veremiyorsan alıntılamana gerek yok. Genele yazarak dalga geçebilirsin, aklınca.

Sen de kendini çok yorma. BM kılıç ustası değil, içine cin kaçmış, o yaptı tekniği.

Soruma cevap veremiyorsan alıntılamana gerek yok. Genele yazarak dalga geçebilirsin, aklınca.
Sen daha ne konuşuyorsun. Mihawk korsan değil dedin az önce. Mihawk korsan değil. Aklın mantığın alıyor mu bu dediğini.

Aynen kardeş Bm kılıç ustası. Meyvesi falan hep kılıcı güçlendirmek için. He bir de yıldırım ve ateş ustası. Şapka ustası da olabilir tabi.

Eline her kılıç alıp savuran kılıç ustası oluyor güzelliğe bak be.

Sen daha ne konuşuyorsun. Mihawk korsan değil dedin az önce. Mihawk korsan değil. Aklın mantığın alıyor mu bu dediğini.

Aynen kardeş Bm kılıç ustası. Meyvesi falan hep kılıcı güçlendirmek için. He bir de yıldırım ve ateş ustası. Şapka ustası da olabilir tabi.

Eline her kılıç alıp savuran kılıç ustası oluyor güzelliğe bak be.
Mihawk korsan mı değil mi, sana soruyorum. Korsan değil demedim. Sorgulayıp, mangadan araştırıp buraya koyman için sordum. Mihawk'ın korsan olduğunu gösteren bir şey var mı? Varsa reddedecek değilim.

Meyve kullanan kılıç ustası olamaz. Kılıcı eline aldığında kılıç yok olur. Zaten meyve kullanıp kılıç ustası olan görmedik daha önce. Bir de kılıç ustaları haki kullanmıyor. Bunu unutmuşsun. Kılıç tekniği yapmak için de kılıç ustası olmaya falan gerek yok. Herkes yapabiliyor. :D Luffy de eline kılıç aldı. Kim kılıç ustası dedi? Aklımızla alay etmeyin, tekrar söylüyorum.

Unvana göre Bigmom sadece kılıcıyla dövüşürse Mihawk'ı yenemez. Yalnız biliyoruz ki Bigmom'ın bir elinde Enel, diğerinde Ace, şapka niyetine kafasında da Mihawk var xd

Şaka bir yana ciddi değilsiniz şu mevzuda değil mi?

Ünvana göre Bigmom sadece kılıcıyla dövüşürse Mihawk'ı yenemez. Yalnız biliyoruz ki Bigmom'ın bir elinde Enel, diğerinde Ace, şapka niyetine kafasında da Mihawk var xd

Daha evvel de dediğim gibi Linlin kılıcı daha aktif ve etkin bir şekilde kullanırsa ya da kılıç ustalığıyla ilgili bir ifade kullanırsa kılıç ustasıdır derim. O yüzden bir süre daha beklemedeyim :)

Kimse Mihawk'a çakı kullandığı için kılıç ustası demiyor, kılıcından dolayı diyor. Bu bir.

O çakı dediğin küçük bir kılıç türü olarak geçiyor Japon kültüründe. Adını unuttum. Bu iki.

Sanji'nin kılıç eğitimi alması babasını kılıç ustası yapmıyor. Bu üç.

İnsanların aklıyla alay etmeyin. Kılıç kullanmayan biri kılıç ustası olamaz. Kılıç olmayan bir silah kılıç sayılamaz.
Çakı kullamak da yetenek istiyor, Zoro'nun açığını bulup çakı ile durdurdu mu? Bitti.

Bildiğin meyve bıçağı la. Küçük bıçaklar var ama bunun hiçbir özelliği yok.

Adam kılıç kullanmayı öğrettim diyor yahu ama biz işimize geldiği gibi o değil bu değil diyebilelim negzel.

Kılıç bilip kılıç yerine başka aletler kullanılanıyorlar diye dekategorize mi edek adamları napak. Başkası Mihawk eli kılıç tutan herkesi yener deyip ve bunu o kişinin gücünden, mevkisinden, unvanından değil de sadece kılıç kullanmasından yürüttüğü mantıkla söylüyor. Sonra biz milletin aklıyla oynuyoruz.

cCc Mihawk Alır cCc

Unvana göre Bigmom sadece kılıcıyla dövüşürse Mihawk'ı yenemez. Yalnız biliyoruz ki Bigmom'ın bir elinde Enel, diğerinde Ace, şapka niyetine kafasında da Mihawk var xd

Bunu neye dayanarak söylüyorsun? Hadi söylemeni geçtim, neye dayanarak bunu kesin görüyorsun ve aksini savunanların şaka yaptığını düşünüyorsun dostum?
Mangada meyve kullanan kılıç ustaları görmedik mi? Peki, mangada ne bir karakterin ağzından, ne de Oda'nın bir panel açarak bu tarz bir ayrım yaptığını gördük mü? Zamanında kılıç ustaları haki kullanmıyor diyenler vardı. Şimdi Mihawk kılıç ustası değil mi?

Ashura bir kılıç tekniği mi? Kılıç ustalığıyla mı alakalı? Zoro kılıç ustası olmaktan çıktı mı?

Daha evvel de dediğim gibi Linlin kılıcı daha aktif ve etkin bir şekilde kullanırsa ya da kılıç ustalığıyla ilgili bir ifade kullanırsa kılıç ustasıdır derim. O yüzden bir süre daha beklemedeyim :)
Bigmom'ın üstü Kaido oluyor zaten. O da azıcık bir farkla. Ben Shanks için bile Bigmom'dan güçlüdür diyemem. Kimse diyemez.

Kaldı ki bu olay bir zamanlar tartıştığımız konunun aynısı. Gördük ki kılıç kullanmak Bigmom'ın meziyetlerinden birisi sadece. 5 elinde 5 marifet var.

@F.M. Dostoyevski
O ünvanın olayı belli. Kılıç dövüşünde kimse Mihawk'ı yenemez. Bigmom ise don değiştirir gibi dövüş stilini değiştiriyor. Buradan yürümeye çalışman hiç olmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık