Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte bak doğru yere bastın avantaj ve dezavantaj önemlidir dövüşlerde yani mihawk her amirali yenemez hepsine karşı avantajlı olsa biraz saçma olmazmıydı. Bak dikkat ettiysen mihawk güçsüz demiyorum adamın ünvanı var bu ünvan öylesine verilmedi herhalde. Bu arada amiraller aynı güçte olduğunu sanmıyorum amiralliğe ulaşmak için belirli bir güç ve zeka gerekir bu aşamaya gelince amiral olunur. Amiral olduktan sonra kendini istediğin kadar geliştir yine amiral kalırsın çünkü daha yüksek mertebe yok. Filo amiralini de 5 gorousein seçtiğini düşüniyorum.
Amiralle içinde Kaido gibi bir adam yok ki Mihawk fiziksel güçte geri kalır diyelim. Mihawk yavaş bir karakter değil ki Kizaru buna tur bindirir diyelim. Kısacası amiralle içinde meyvesiyle ya da bahsettiğim özellikleriyle Mihawk'a ters gelen biri yok ki. Bu nedenle hiçbir amirale karşı dezavantajlı konumda gözükmüyor şu an için.

Kuzan-Saka denkti. Kizaru çoğu kişiye göre en az bu ikisi kadar güçlü. Aşağı kalır yanı yok yani. Birbirlerine karşı avantajları vardır sonuçta biri kazanır ama Sakazuki Kuzan'ı yendi Kizaru'yu da yener, Kizaru Kuzan'ı yener öyleyse Green Bull'u da yener gibi bir şey söyleyemeyiz. Yine de kişisel görüştür birbirlerinden net farklarla ayrıldığını düşünebilirsin elbet.

Filo amirali işi dediğin gibi olabilir :bilmem:

Amiralle içinde Kaido gibi bir adam yok ki Mihawk fiziksel güçte geri kalır diyelim. Mihawk yavaş bir karakter değil ki Kizaru buna tur bindirir diyelim. Kısacası amiralle içinde meyvesiyle ya da bahsettiğim özellikleriyle Mihawk'a ters gelen biri yok ki. Bu nedenle hiçbir amirale karşı dezavantajlı konumda gözükmüyor şu an için.

Kuzan-Saka denkti. Kizaru çoğu kişiye göre en az bu ikisi kadar güçlü. Aşağı kalır yanı yok yani. Birbirlerine karşı avantajları vardır sonuçta biri kazanır ama Sakazuki Kuzan'ı yendi Kizaru'yu da yener, Kizaru Kuzan'ı yener öyleyse Green Bull'u da yener gibi bir şey söyleyemeyiz. Yine de kişisel görüştür birbirlerinden net farklarla ayrıldığını düşünebilirsin elbet.

Filo amirali işi dediğin gibi olabilir :bilmem:
Bencede saka ve kuzan hemen hemen aynı güçtedirler 10 gün süren bir savaşta bi zahmet bir sonuç çıksın :) E.oda da oyunu akainuya kullandı. Mihawkın mf deki tavrı beni çok sinir etti vistaya takılmasına mı yanarsın veya shanks gelince gitmesine mi. Shanks gelince mihawkın kardeşim sen hayırdır demesini beklerdim.

Tartışmak istemiyorum.

Ama gitmişler kıçı kırık Mihawk'ı Luffy ile bir tutmuşlar. Gulemedim bile aksine üzüldüm.:(

Bencede saka ve kuzan hemen hemen aynı güçtedirler 10 gün süren bir savaşta bi zahmet bir sonuç çıksın :) E.oda da oyunu akainuya kullandı. Mihawkın mf deki tavrı beni çok sinir etti vistaya takılmasına mı yanarsın veya shanks gelince gitmesine mi. Shanks gelince mihawkın kardeşim sen hayırdır demesini beklerdim.
Neden desin ? Kankası gelmiş adamın. Gördüğü yerde dövüşecek mi illa ki ? :)

Gerekli bala sahip değilse neden istese yonkou olur deniyor ? Bal gerekli dememiş miydin, gerekli bal yoksa istese de olmazmış demek ki. Ben de bundan gerekli bala sahip diyorum, istese yonkou olabilecekse olması gerek yani.
Tövbeler olsun. Anasının karnından çıkan yonkou olmak zorunda mı ? :) Wb neden korsan kral olmak istemedi demek gibi bir şey bu. Adam zaten dalında en iyi olmuş. Biriyle dövüşmek zorunda değil, birileri onunla dövüşmek zorunda. Ünvan onda, kendini ispatlaması gereken kişiler onun karşısında. Keyfine göre takılıyor adam :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık