Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu çok iyiydi bak :)

Hiç yanılma ihtimalimizin olmaması için seriiyi bizim yazıyor olmamız gerekir. Kendimden hayli emiinim diyeyim :)
Bu konu çok tartışıldı ama ben net verilerle şundan şundan dolayı bu kadar güçlüdür diyeni görmedim. Mihawk beklenti adamı biraz.:D Ben göründüğü kadarıyla bir Amiral kadar güçlü olduğunu da düşünmüyorum. Ama Amiral gücünde olması gibi bir beklentim var. Tabi bir Akainu değil.:D Sorun seviyesinin Yonkou kadar olmasının manga gerçeğiymiş gibi yansıtılmasında bence.

@Alpamis valla hocam biliyorum bu 250 sayfada bunlar defalarca yazıldı ama bir daha yazayım shanks'la yıllarca eşit vs atan, shanks'ın tek kollu haliyle vs atmayla bile ilgilenmeyen, serideki bütün kılıç ustalarının geçmek istediği dünyanın en büyük kılıç ustası bu adam, amiralin en kralı bile gelse (akainu olarak farz ediyorum) shanks'a ilgimi çekmiyorsun diyebilirmi, yapacağı en fazla zorlayıp kaybetmek olur, yani diyorumki (kolsuz) shanks yonkou olabiliyorsa, mihawk'ın olmamasının tek sebebi, elini ayağını bu işlerden çekmiş, ya da öyleymiş gibi görünmek istiyor olması, ciddi ciddi yorumlarda shichibukai işte yazan gördüm, ne yani korsan adamı gelip filo amirali yapsınlar bare :D korsandan devşirme denizci shichibukai olacak ne olacaktı başka
soruna gelirsem oda bu kadar kalitesiz bir yazar değil bu kadar şeyi okuyucusunun gözüne sokupta sonra öyle bir saçmalık yapmaz :D

@Caesar :D ilgilenmiyordu bile vistayla, dalgasındaydı mihawk orda, ayrıca ünvanı belli yeri belli isteyen gider düello yapar ünvanı alır, bi yere kaçtığı yok mihawk'ın nasıl yonkoular'ı gidip yenecek adam yonkou olacaksa mihawk içinde aynısı geçerli, kimse gelmiyorsa mağlubiyeti bileceği için gelemiyordur

Bu konu çok tartışıldı ama ben net verilerle şundan şundan dolayı bu kadar güçlüdür diyeni görmedim. Mihawk beklenti adamı biraz.:D Ben göründüğü kadarıyla bir Amiral kadar güçlü olduğunu da düşünmüyorum. Ama Amiral gücünde olması gibi bir beklentim var. Tabi bir Akainu değil.:D Sorun seviyesinin Yonkou kadar olmasının manga gerçeğiymiş gibi yansıtılmasında bence.
Amiral gücünde olmasını beklerken Akainu değil nasıl diyebiliyorsun ? Kuzan'a eş bir adam o ve bence Kizaru her ikisinden de önde bir adam dolayısı ile hiç birine denk olamamış oluyor Akainuya denk değilse. (Ayrıca kılıcı olmayan tek amiral de o muhtemelen yenebilirse bir tek onu yenebilir çünkü her kılıç darbesini hakili vucudu ile savurması gerekir.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık