Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shiryuu ve aşma konusunda şu da olabilir.Zoro en iyi kılıç ustası olacağım diye luffy kk olduktan sonra Shanks ile düello atar ve kazanır.

Bunu duyan Mihawk koşa koşa gelir.Vaay koçum yeğenim benim.Ben onu hiç yenememiştim biliyor musun eğ bakayım kafanı der.Ve dünyanın en iyi kılıç ustası yazan madalyonu boynundan geçirir.:ehe:

Zoro sorar.Usta peki nasıl en iyi kılıç ustası olmuştun sen der.

Mihawk : Orasını karıştırma meslek sırrı.

Diyerek uzaklaşır.
Shiryuu klişesi yerine bu senaryoyu tercih ederim. :D

Shiryuu ve aşma konusunda şu da olabilir.Zoro en iyi kılıç ustası olacağım diye luffy kk olduktan sonra Shanks ile düello atar ve kazanır.

Bunu duyan Mihawk koşa koşa gelir.Vaay koçum yeğenim benim.Ben onu hiç yenememiştim biliyor musun eğ bakayım kafanı der.Ve dünyanın en iyi kılıç ustası yazan madalyonu boynundan geçirir.:ehe:

Zoro sorar.Usta peki nasıl en iyi kılıç ustası olmuştun sen der.

Mihawk : Orasını karıştırma meslek sırrı.

Diyerek uzaklaşır.
Mükemmel senaryo :D
Yahu Mihawk'tan unvanı almak için Mihawk'ı öldürmesine gerek yok ki, üstünlüğünü kabul ettirse yeterli.

Ahahahahah :D
O da doğru ama Mihawk'ın öleceğini düşünüyorum. İçgüdüsel biraz :D

Ben de ilk başlarda Zoro vs Mihawk olmaz diyordum öğretmenlik meselesinden dolayı. Ancak o sahneye tekrar baktığımda şunu fark ettim; Oda resmen bu mevzu haksızlık olarak görülmesin diye yolunu yapmış. Mihawk soruyor "Neden seni eğitmemi istiyorsun," diye. Zoro, "Seni yenmek için," diyor. Mihawk da, "Düşmanın olarak gördüğün birinden seni eğitmesini mi istiyorsun," diye karşılık veriyor ve sonucunda eğitmeyi kabul ediyor. Yani eğitmeni olsa dahi zamanı geldiğinde düşman olacaklarını ikisi de kabullenmiş vaziyette. Zoro hala Mihawk'ı yenebilmek adına kendini geliştirmenin peşinde. Yani olası bir Zoro vs Mihawk yanlış ya da şaşırtıcı olmayacaktır benim açımdan. Mihawk da "seni ben eğittim o sayede yendin," demeyecektir. Çünkü Zoro bunu baştan söyledi ve Mihawk kabul etti. Asıl Zoro vs Mihawk olmazsa bir şeyler eksik kalacak. İlk yaptıkları düellonun ikincisi olmazsa ben tatmin olmam.

Ben de ilk başlarda Zoro vs Mihawk olmaz diyordum öğretmenlik meselesinden dolayı. Ancak o sahneye tekrar baktığımda şunu fark ettim; Oda resmen bu mevzu haksızlık olarak görülmesin diye yolunu yapmış. Mihawk soruyor "Neden seni eğitmemi istiyorsun," diye. Zoro, "Seni yenmek için," diyor. Mihawk da, "Düşmanın olarak gördüğün birinden seni eğitmesini mi istiyorsun," diye karşılık veriyor ve sonucunda eğitmeyi kabul ediyor. Yani eğitmeni olsa dahi zamanı geldiğinde düşman olacaklarını ikisi de kabullenmiş vaziyette. Zoro hala Mihawk'ı yenebilmek adına kendini geliştirmenin peşinde. Yani olası bir Zoro vs Mihawk yanlış ya da şaşırtıcı olmayacaktır benim açımdan. Mihawk da "seni ben eğittim o sayede yendin," demeyecektir. Çünkü Zoro bunu baştan söyledi ve Mihawk kabul etti. Asıl Zoro vs Mihawk olmazsa bir şeyler eksik kalacak. İlk yaptıkları düellonun ikincisi olmazsa ben tatmin olmam.
Katılıyorum dediklerine. Bana da Shiryuu veya başkasındansa Zoro daha mantıklı geliyor. Üstelik dediğin şekilde düşününce daha da oturuyor. Zoro'nun Mihawk'ı öldürmesi veya sakat bırakması da gerekmiyor. Mihawk'a üstünlüğünü kabul ettirmesi yeterli.

Bu saatten sonra olması bir şeyi değiştirmez. Evet Mihawk kabul etti. Ama hocası olarak ona bildiği şeyleri öğretmesi aralarındaki rekabeti etkileyecek bir şeydir. Mihawk onu eğitmiş olduğu için eskisi gibi acımasız olamayacaktır Zoro'ya karşı bence. O yüzden Mihawk değil bir başkası olmalı dövüşmesi gereken kişi.

Bu saatten sonra olması bir şeyi değiştirmez. Evet Mihawk kabul etti. Ama hocası olarak ona bildiği şeyleri öğretmesi aralarındaki rekabeti etkileyecek bir şeydir. Mihawk onu eğitmiş olduğu için eskisi gibi acımasız olamayacaktır Zoro'ya karşı bence. O yüzden Mihawk değil bir başkası olmalı dövüşmesi gereken kişi.
Zoro ve Luffy alabastada birbirlerini öldüreceklerdi nerdeyse, yakın arkadaş olmalarına rağmen.
Bence olası bir dövüşte , birbirleriyle ölümüne dövüşürler.

Zoro ve Luffy alabastada birbirlerini öldüreceklerdi nerdeyse, yakın arkadaş olmalarına rağmen.
Bence olası bir dövüşte , birbirleriyle ölümüne dövüşürler.
Ama iki durum çok farklı. Zoro ile Mihawk arasında duygusal bir bağ oluştu. Bu usta-çırak ilişkisi gibi. Mihawk Zoro'yu artık öğrencisi olarak görüyor ve onu destekliyordur. Kendi bildiklerini bu adama geçirdi.

Zoro ile Luffy'nin durumunu ise ciddiye almıyorum bile.:D Öyle ciddi bir dövüş gelecek ve Nami'nin yumruklarıyla sona erecek?

Buggy'dir.
İkisi de zamanında Shanks ile aynı seviyenin adamlarıymış.
İkisi de şu an Şibukai.
Buggy kılıçdan daha çok bıçak, barut vb. araçlar kullandığı için aynı tarz saldırılara sahip değiller.
Buggy=Mihawk.

Yazını okuduktan sonra aklıma geldi de bu Mihawk nasıl bir karekter böyle. Kendini geçecek elemanı bile kendisi yetiştiriyor ki bunu da sırf zamanında vs atıp eğlendiği rakibi Shanks'ın, üzerine bahse girdiği çocuğun çıkarına olsun diye yapıyor.

Mihawk gibi düşmanın olsun, dosta falan ihtiyacın olmaz :sapkali:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık