Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Raiden adam yeni dünyada bile değil ne diye gidip Mihawk ile vs atacak ? Kimsenin umursamadığı ünvan olayı için mi :artiz:

Mihawk'ı o şekilde indirmenin yolu, Mihawk'ın kolsuz dostuna yardıma gitmesi ile olur ancak ve öyle bir durumda Mihawk bire bir vs'de yenilmez çünkü eğer ölümler üst üste gelecekse büyük ihtimal inanılmaz heroic takılacaktır Oda. Heroic ne ya, kahramansı, kahramanlık falan fistan işte :bilmem:

Jozu önce gitsin üstü olan Marco'yu yensin de sonrasına ondan sonra bakarız.

Shanks da kılıç kullanıyor. Ne olacak peki? Koskoca yonkou Jozu karşısında çaresiz mi kalacak? Kılıcının kabzasıyla kafaya kafaya geçirir yeminle. :/ Ümüğünü sıkar bırakır ya da.

Shiryuu harekete geçtiğinde Mihawk severler çok üzülecek. :( Klişe ve herkes tarafından bilinen bir senaryo olsa da gerçekleşecek diye düşünüyorum. Zaten herkes "Herkes böyle söylüyor. İşte bu yüzden Oda ters köşe yapacak." dediği için, bu söylediğim senaryo gerçekleştiğinde asıl o zaman ters köşe olacak xD Kimse beklemiyor çünkü.
Hacı söyle bir şey var ki. Mihawkı yenen kişi hakkıyla yenmiş olmalı ki Zoro onu yendiğinde gerçekten en iyi kılıç ustası olsun. Yani okuyucunun aklında acaba Mihawk Zoro'dan güçlü müydü sorusunun kalmamış olması gerekiyor.

@Shakky
Hacı söyle bir şey var ki. Mihawkı yenen kişi hakkıyla yenmiş olmalı ki Zoro onu yendiğinde gerçekten en iyi kılıç ustası olsun. Yani okuyucunun aklında acaba Mihawk Zoro'dan güçlü müydü sorusunun kalmamış olması gerekiyor.

@RedTeroR
Başka bir klişe senaryo daha var. Meşhur Teach vs Shanks senaryosu. :D Bu olay yaşanırken Mihawk da orada olacak, sırf eski kankisine yardım edebilmek için. Zehahaha ve tayfası ikisini de gömecek. :/

Shiryuu meyvesizken bile çok üst düzey bir karakter benin gözümde. Büyük, baba isimleri kaçırtan Magellan ile denk seviyede. Bir de üstüne elmas meyvesi yedi mi al sana amiral. Sen Mihawk'ı amiral üstü görüyorsun farkındayım ama öyle olsa bile çok fark etmez. Mihawk, Kizaru'dan ziyade elmaslı Shiryuu'ya karşı daha çok zorlanır görüşündeyim.

Tam manasıyla adil bir dövüş olur veya olmaz orasını bilemem ama benzer bir senaryo göreceğimizi düşünüyorum. Seri sonlarına doğru Shiryuu için sağ kol seviyesi diyemeyeceğiz. Oda'nın "Güçlü olmak isteseydim Teach'in ekibine katılırdım. Çünkü gerçekten çok güçlüler." demesi bile yeterli benim açımdan.

@Shakky
Haklısın. Mihawk'ı biri yenecekse ortadaki bu soru işaretini kaldırmalı. Ama bu kişi Shiryuu olacaksa işin içinde pislik bulaşmadan kazanılan bir dövüşü hayal edemiyorum ben. İlla Mihawk'ı birilerinin yenmesi de gerekmiyor. Gayet düz bir şekilde seri sonunda Zoro'da yenebilir Mihawk'ı.

@RedTeroR
Başka bir klişe senaryo daha var. Meşhur Teach vs Shanks senaryosu. :D Bu olay yaşanırken Mihawk da orada olacak, sırf eski kankisine yardım edebilmek için. Zehahaha ve tayfası ikisini de gömecek. :/

Shiryuu meyvesizken bile çok üst düzey bir karakter benin gözümde. Büyük, baba isimleri kaçırtan Magellan ile denk seviyede. Bir de üstüne elmas meyvesi yedi mi al sana amiral. Sen Mihawk'ı amiral üstü görüyorsun farkındayım ama öyle olsa bile çok fark etmez. Mihawk, Kizaru'dan ziyade elmaslı Shiryuu'ya karşı daha çok zorlanır görüşündeyim.

Tam manasıyla adil bir dövüş olur veya olmaz orasını bilemem ama benzer bir senaryo göreceğimizi düşünüyorum. Seri sonlarına doğru Shiryuu için sağ kol seviyesi diyemeyeceğiz. Oda'nın "Güçlü olmak isteseydim Teach'in ekibine katılırdım. Çünkü gerçekten çok güçlüler." demesi bile yeterli benim açımdan.
Elmas meyvesinin bir kılıç ustasına fayda sağlayacağını sanmıyorum. Sonuçta o meyve büyük ihtimal hareket alanını kısıtlıyordur kullanıcı için. Yani Mihawk'ın dediği gibi bir kılıç sadece güçle güçlü değildir sözü elmas meyvesi için handikaptır. En fazla kesilmesi zorlaşır ki, En iyinin herşeyi kesmesi gerekir. Zoro'nun sensei(İlk) bile elması kesiyordu diye düşünüyorum.

Haklısın. Mihawk'ı biri yenecekse ortadaki bu soru işaretini kaldırmalı. Ama bu kişi Shiryuu olacaksa işin içinde pislik bulaşmadan kazanılan bir dövüşü hayal edemiyorum ben. İlla Mihawk'ı birilerinin yenmesi de gerekmiyor. Gayet düz bir şekilde seri sonunda Zoro'da yenebilir Mihawk'ı.
Çok klişeye girecem ama Artık aralarında bir öğrenci öğretmen ilişkisi oluştu. Zoronun iç
direk mihawk ile dövüşmesini beklemiyorum. Ama olursa da baya şaşırtıcı olur sanırım :D
Yenecek kişi illa Shiryuu olmak zorunda degil diyeceğim de şu an için başka alternatif de yok açıkçası. Henüz görmediğimiz birinin indirme ihtimali ise çok az.
Shiryuu hileye hurdaya karışmaz bence. Çünkü dediğim gibi soru işareti kalacak akılda. Belki hile hurda kullanmaya gerek bile duymayacak kadar güçlenir. :(

Shiryuu ve aşma konusunda şu da olabilir.Zoro en iyi kılıç ustası olacağım diye luffy kk olduktan sonra Shanks ile düello atar ve kazanır.

Bunu duyan Mihawk koşa koşa gelir.Vaay koçum yeğenim benim.Ben onu hiç yenememiştim biliyor musun eğ bakayım kafanı der.Ve dünyanın en iyi kılıç ustası yazan madalyonu boynundan geçirir.:ehe:

Zoro sorar.Usta peki nasıl en iyi kılıç ustası olmuştun sen der.

Mihawk : Orasını karıştırma meslek sırrı.

Diyerek uzaklaşır.

Çok klişeye girecem ama Artık aralarında bir öğrenci öğretmen ilişkisi oluştu. Zoronun iç
direk mihawk ile dövüşmesini beklemiyorum. Ama olursa da baya şaşırtıcı olur sanırım :D
Yenecek kişi illa Shiryuu olmak zorunda degil diyeceğim de şu an için başka alternatif de yok açıkçası. Henüz görmediğimiz birinin indirme ihtimali ise çok az.
Shiryuu hileye hurdaya karışmaz bence. Çünkü dediğim gibi soru işareti kalacak akılda. Belki hile hurda kullanmaya gerek bile duymayacak kadar güçlenir. :(
Yahu Mihawk'tan unvanı almak için Mihawk'ı öldürmesine gerek yok ki, üstünlüğünü kabul ettirse yeterli.
Shiryuu ve aşma konusunda şu da olabilir.Zoro en iyi kılıç ustası olacağım diye luffy kk olduktan sonra Shanks ile düello atar ve kazanır.

Bunu duyan Mihawk koşa koşa gelir.Vaay koçum yeğenim benim.Ben onu hiç yenememiştim biliyor musun eğ bakayım kafanı der.Ve dünyanın en iyi kılıç ustası yazan madalyonu boynundan geçirir.:ehe:

Zoro sorar.Usta peki nasıl en iyi kılıç ustası olmuştun sen der.

Mihawk : Orasını karıştırma meslek sırrı.

Diyerek uzaklaşır.
Ahahahahah :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık