Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Gizemleri

Dostum anlatımını ve video hazırlanış şeklini cidden beğendim. Özellikle fon müziğin ve karakter resimleri üzerindeki oynamaların hoşuma gitti. Başarılarının devamını diliyorum.

Konuya gelecek olursak Mihawk hakkında en çok yazan 3-5 üyeden biri olarak gözlerinin neden bu şekilde olduğuyla ilgili kısımda aynı düşünüyoruz. Daha önce çok kere yazmışımdır bunu zaten. Güçlü bir kılıç ustası bulma amacında da söylediklerine katılıyorum. Sadece güç seviyesi olarak daha yukarıda görüyorum kendisini.

Emeğine sağlık. Diğer videolarını da izleyeceğim ;)

Dostum anlatımını ve video hazırlanış şeklini cidden beğendim. Özellikle fon müziğin ve karakter resimleri üzerindeki oynamaların hoşuma gitti. Başarılarının devamını diliyorum.

Konuya gelecek olursak Mihawk hakkında en çok yazan 3-5 üyeden biri olarak gözlerinin neden bu şekilde olduğuyla ilgili kısımda aynı düşünüyoruz. Daha önce çok kere yazmışımdır bunu zaten. Güçlü bir kılıç ustası bulma amacında da söylediklerine katılıyorum. Sadece güç seviyesi olarak daha yukarıda görüyorum kendisini.

Emeğine sağlık. Diğer videolarını da izleyeceğim ;)
Teşekkürler güzel yorumların için :alkis:Güç seviyesi olarak daha yukarıda olabilir tabi ki. Zaten bahsettiğim güç seviyeleri arasında çok ince çizgiler var bana göre. Yani demek istediğim, bir amiral ile bir yonkou arasındaki güç farkı çok az. Mihawk da, amiraller de, yonkoular da aynı klasmanın oyuncuları :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık