Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü Neden Açıklanmadı? Sizce Eski Ödülü Ne Kadardır?

Adı: Dracule Mihawk
Okunuşu: Jurakyūru Mihōku
İngilizce Adı: Dracule Mihawk
İlk Göründüğü Bölüm: Manga 49, Anime 23
Bağlantısı: Shichibukai
Unvanları: Korsan, Shichibukai
Yaşadığı Yer: Kuraigana Adası
Lakapları: Şahin Göz (Jap. Taka no Me, İng. Hawk-Eyes), Dünyanın En İyi Kılıç Ustası (Jap. Sekai Saikyō no Kenshi, İng. Greatest Swordsman in the World)
Yaşı: 43
Durumu: Canlı
Doğum Günü: 9 Mart
Boyu: 1.98 cm

http://www.korsanfan.com/konu/dracule-mihawk.13/

Evet yeni ekleme yapıyorum, gördüğünüz gibi Mihawk'ın kartı mor, yani korsanların kartı kırmızı oluyormuş ama Mihawk'ın kartı mor, bu da korsan olmadığını gösteriyor. Ayrıca kartında WG bayrağı olan tek Shichibukai.

Burada da ödülü olduğunu da görüyoruz, yani Mihawk reisin ödülü de mevcut.

Evet, Arkadaşlar bildiğiniz üzere tüm eski ve yeni Shichibukai ödülleri bilinirken, yani açıklanmışken, Dracule Mihawk abimiz'in ödülü bilinmemektedir. Bir kaç yerde yazıldı ama tam anlamı ile konuşulmadı ve geçiştirildi diye biliyorum. O yüzden bu konuyu açmayı düşündüm ve fikirlerinizi merak ediyorum. Sizce, kimilerine göre seride çok önemli olmayan ya da güçsüz görülen, Unvanının çok değeri bilinmeyen, Hala ödülü açıklanmamış, Krallığı ve Tayfası olmayan, Tek başına bir sal ile gezen ve dünyanın en iyi kılıç ustası unvanını almış, Bu şahin gözlü abimiz'in, ödülünü ODA sensei'miz, neden açıklamamıştır? Ve sizce ödülü ne kadardır?

Son düzenleme:
Ödülü açıklanmadı çünkü yonko ve üzeri olanların ödülü açıklanmıyor. Mangakanın bu konudaki politikası böyle. Tahmin etmek çok zor, ne desek sallama olur. O seviyenin örnek bir ödülünü görmek gerek.

Tek tabanca takılması her ne kadar mistik bir hava katsadaaaaa
Belli bir seviyenin üzerinde olan gücü ve denizci torpili nedeniyle rahat takılıyor diye düşünüyorum
O yüzden ödül namınada Doflamingo gibi 300 küsürlerde durdurulmuştur diye düşünüyorum:hmm:

Tek tabanca takılması her ne kadar mistik bir hava katsadaaaaa
Belli bir seviyenin üzerinde olan gücü ve denizci torpili nedeniyle rahat takılıyor diye düşünüyorum
O yüzden ödül namınada Doflamingo gibi 300 küsürlerde durdurulmuştur diye düşünüyorum:hmm:
Peki Dof'un ödülü ilk görüldüğünde açıklanmıştı. Mihawk'ın neden açıklanmadı sence?

Bence iki ihtimal var; ya Mihawk'ın ödülü yok ya da ödülü yüksek olduğu için açıklanmadı. Tıpkı yonkou gibi. Başka bir mantığını göremiyorum. Diğer Shichibukailer'den ne farkı var?

Bence iki ihtimal var; ya Mihawk'ın ödülü yok ya da ödülü yüksek olduğu için açıklanmadı. Tıpkı yonkou gibi. Başka bir mantığını göremiyorum. Diğer Shichibukailer'den ne farkı var?
Dediklerin mantıklı, bende böyle düşünüyorum. Ama bence ödülü yüksek olduğu için, Oda havayı bozmak istemedi ama Mihawk'ın da gözükmesi lazımdı o yüzden öyle yaptı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık