Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Meyvesiz Luffy vs Doflamingo

'Manga Anketleri' forumunda Monkey D. Dragon tarafından 1 Eki 2019 tarihinde açılan konu

?

Kim kazanır?

1. Monkey D. Luffy

40.7%
  2. Donquixote Doflamingo

59.3%
  1. Dattebayo..! Fingolfin

Dattebayo..! (Fingolfin)
    Mesaj Sayısı 3,641
    Üyelik Tarihi29 Haz 2011
    Hem lastik meyvesinin Luffy'e kattıkları hem de yeni haki teknikleri küçümseniyor. İlk kısmı küçümseyenler Luffy yeni haki teknikleriyle sıka sıka ilerleyecek sanıyor. İkinci kısmı küçümseyenler ise Dof'un Luffy'i bağlayıp kırbaçlayacağını hayal ediyor. G4 kullanmayan bir Luffy vs Kata konusu açsak neler konuşulacak çok merak ediyorum.

2. Alpamis Monkey D. Luffy

Alpamis (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 16,906
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Burada da ilk 'Edged Mochi' kullanışını görüyoruz. Ondan sonra bunu kullanmaya devam ediyor. Her defasında 'Edged Mochhi' mi diyecek? Demesi gerekiyor?
    Uyanışta yaptıkları da 'Power Mochi' oluyor anlaşılan.

Bu gibi bir çok yerde 'Edged Mochi' kullanmaya devam ediyor ama isim yok. Bu da kurduğun mantığı haksız çıkarıyor işte Emre. Bahsettiğin saldırıların küçüklük ve büyüklükleri sahneden sahneye değişiyor.

Yer de böylesine göçük açan saldırılar herhalde büyüktür.

[​IMG] [​IMG]

3. Miyata Ichirou Takamura>>İppo>>Miyata.

Miyata Ichirou (Takamura>>İppo>>Miyata.)
    Mesaj Sayısı 2,478
    Üyelik Tarihi3 Şub 2018
    Kata öyle böyle dövmez g4 kullanmayan Luffy'yi.

4. Master of Puppets Wano'nun Kapısı

Master of Puppets (Wano'nun Kapısı)
    Mesaj Sayısı 5,431
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Bölüm 894'ü okumanı öneririm

5. Miyata Ichirou Takamura>>İppo>>Miyata.

Mesaj Sayısı 2,478
    Üyelik Tarihi3 Şub 2018
    Çok fazla okudum.Katakuri'nin g4 kullanmayan bir Luffy'ye yenilme durumu yok bana göre.Snakeman'i döverken uyanış kullanmıyor bu adam.Ki Katakuri'nin g4ü uçurduğu güçlü mochi ile Luffy'nin durdurduğu güçlü mochilerin boyutu bir değil.

6. Master of Puppets Wano'nun Kapısı

Mesaj Sayısı 5,431
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Tamam da sen öyle böyle dövmez demişsin, eskiden öyle böyle dövemiyordu hakisini geliştirdikten sonra Luffy, şimdi mi dövecek öyle böyle.

7. Miyata Ichirou Takamura>>İppo>>Miyata.

Mesaj Sayısı 2,478
    Üyelik Tarihi3 Şub 2018
    894.sayıda bile Luffy 1 kere dokunabiliyor yahu Kata'ya.G4 kullanmayan Luffy'nin o sayılarda Katakuri'ye oluşturabileceği bir tehdit bile yok ki :D G4 kullanmayan Luffy'yi dövemiyorsa bu adam Snakeman ile nasıl uyanış kullanmadan eşit kapışabiliyor ?

8. Master of Puppets Wano'nun Kapısı

Mesaj Sayısı 5,431
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Ben eşit kapışıyor demedim ki gearsız Luffy'e, ayakları üzerinde durabiliyor dedim. Ayrıca o yumruğu atmasının sebebi yavaş yavaş 1-2 tane yapıştırabiliyor olmaya başlamasına sevinmesidir.
    Bu sahneden sonra Kata'yı ilk gördüğümüz sahne şu:
    Emanetiyle yüzünü de çizmediyse Luffy o arada bi' kaç tane daha yapıştırmış.

9. Miyata Ichirou Takamura>>İppo>>Miyata.

Mesaj Sayısı 2,478
    Üyelik Tarihi3 Şub 2018
    Luffy gözlemi kastıktan sonra ataklara karşılık verebilmeye başladı onda sıkıntı yok zaten ama üstünlük yine açık ara Kata'da.Kata kendini mızrakladıktan sonra 2.30 saat daha dövüşüyorlar zaten Luffy arada geçirmiş olabilir dediğin gibi.Dövüşün son 32 dksı Snakeman formunda Luffy bam güm birbirlerine giriyorlar.Şu anki Luffy'nin her ne kadar oldukça büyük bir b.haki p.upu alıp,geleceği görmesini daha da geliştirmiş olsada g4süz Kata'yı yeneceğini sanmıyorum.G4 ile Kata'dan güçlüdür artık ama fazla fark yoktur bence.

10. Orcunyus Üye

Orcunyus (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,722
    Üyelik Tarihi2 Eyl 2016
    Biri demiş ki kimse meyve gücü olmadan Doflamingo'ya karşı koyamaz.

La Garp'ın serçe parmağıyla atacağı iki tokat Dof'u bitirir neyin kafası bu.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık