Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meruem vs Gon

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    68
Netero'yu Wb gibi düşünün dünyanın en güçlü adamı öldü ama ondan daha güçlüsü çıkcak. Bence Gon mereum'in ilk halini son halini de alabilir kesinlik yok ortada. Mangakaya kalmış. Kurapika'nin neyden neye dönüştüğü ortada. Ayrıca başkan bizi niye çağırmadı diye sitem eden Avcilar mevcut. Bence başkandan güçlü en azından denk kişiler var avcı organizasyonunda. Hunter evreninde olay sadece güç değil taktik zeka strateji çok önemli seyler. Gerçi Mereum'de hepsi vardı ama. Ben insanlardan daha güçlüler çıkacak diye düşünüyorum. Tıpkı Kaido gibi misal.

Yami

Kral ile netero arasindaki guc sohbetinize katilayim. Soyle aciklamak gerekirse o savas marineford arci gibiydi. Netero adaya geldiginde Pitouya bile denk degildi. 10 kusur gun isindi. Ve kendini belli seviyeye getirdi ki bana sorarsaniz 10 kusur gunde zirve haline cikamazsin. Pitouya bile denk degil iken birden krala denk oluyorsun. Bence takdire sayan bir durumdu. Savas basladi ancak guclu gozuken kral , dogrudan neteroya yaklasamadi. Ayni sekilde neteroda binlerce darbeye ragmen zarar veremedi. Burada basabas bir mucadele goruyorum. Daha sonra is dayaniklilik savasina gitti binlerce darbeden sonra kaybeden taraf netero oldu. Meruem insan okuyamasa dovus gunlerce surerdi. Iki tarafta birbirine zarar veremiyor sonucta. Genc halinde ki neteronun 10 gunde ulastigi seviyeden daha ustun oldugunu dusunuyorum hal boylr olunca meruemi yenme ihtimali olan kisi konumuna geliyor. Gon savasida ayni sekilde dayaniklilik savasina doneceginden savasin galibiyeti meruem olurdu.

Şöyle bir yorum okumuştum yemin ile ilgili mantıklı da gelmişti alıntılıyorum.

" Yine aklıma geldi ölen başkanımız neden o kadar güçlüydü. Çünkü men yemin kullanıyordu. Nasıl men yemin : gücü aktif etmek için 10bin kere yumruk atmalıyım ( yada dua etmeliyim o elleri birleştirme olayı işte ) eğer yumrukları tamamlayamazsam güç aktif olmasın şeklinde kendisini men yemine soktu. Sırf 10bin yumruk atabilmek için dağda taşta yıllarca çalıştı yeterli hıza ulaşınca dağdan inip dağılın moduna girdi. "

Olabilir mi bu şekilde ?
Güçlü isimlerin hepsi yemin ile bu kadar güçlenmiş olabilirler bence de.

Yami

" Yine aklıma geldi ölen başkanımız neden o kadar güçlüydü. Çünkü men yemin kullanıyordu. Nasıl men yemin : gücü aktif etmek için 10bin kere yumruk atmalıyım ( yada dua etmeliyim o elleri birleştirme olayı işte ) eğer yumrukları tamamlayamazsam güç aktif olmasın şeklinde kendisini men yemine soktu. Sırf 10bin yumruk atabilmek için dağda taşta yıllarca çalıştı yeterli hıza ulaşınca dağdan inip dağılın moduna girdi. "

Olabilir mi bu şekilde ?
Hayir olamaz.

Olabilir mi bu şekilde ?
Bence pek alakası yok zira Meruem üstünü vurgulayarak söylüyor bu hıza ulaşmak için kaç sene çalıştın 5 mi ? hayır en az 10 sene çalışmıssındır diyor. Öyle bir şey olsaydı mangaka bunu vurgulardı Neteronun gücünü nasıl kazandığını anlatırken olmaz diye bir şey yok belki böylede olabilir.

Bence pek alakası yok zira Meruem üstünü vurgulayarak söylüyor bu hıza ulaşmak için kaç sene çalıştın 5 mi ? hayır en az 10 sene çalışmıssındır diyor. Öyle bir şey olsaydı mangaka bunu vurgulardı Neteronun gücünü nasıl kazandığını anlatırken olmaz diye bir şey yok belki böylede olabilir.
Valla bilmiyorum bence ihtimali yüksek, Alluka'nın gücünün de nen yemin ile işlediğini söylüyorlar.İlk 3 kişinin dileğini yerine getireceğim ama 4. kişi benim istediğimi yapacak vs...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık