Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meruem veya Muhafızları, Zincir Hapsini kırabilir mi?

Kimler kırar?

• Kullanılan toplam oy
    67
Kurapika, Uvo'nun kırıp kıramayacağından yüzde yüz emin değildi, pouf dışındakiler zincir falan dinlemez.

(örnek)
Seriye yeni başladım, Kurapika'yı biliyorum sadece.
Zincir hapsi diye bir tekniği olduğunu henüz bilmiyordum. Sadece başlığı okuyarak öğrenmiş oldum.
Kırabilir mi ifadesi de ileri bi teknik olduğu algısını oluşturuyor. Başlıkta Meruem ve muhafızlarının bu ileri tekniği kırıp kıramayacaklarının muamma oluşu, final boss oldukları algısını oluşturuyor.

Cidden yeni başladığım ana denk gelse şu başlığı görüşüm, ağır küfretmiştim. Haberin olsun :D
Böyle hiçbir konu açamam ki ama :D

Zincir spoiler ama doğru diyorsun, ben önemsemezdim bunu yine de.

Yemininin sınırlaması ne kadar katıysa o derece muazzam güç kazanıyorsun. Gon yemin edip dönüştüğünde Meruem ile eşit seviyeye gelmişti.

Kurapika kızıl göz moduna girdiğinde bütün nen türlerinde %100'e çıkıyor. Kuroro bile bir şey yapamıyor.

O yüzden, normal halinde hepsi kırar ama Kurta modunda sadece Meruem kırabilir. BENCE.

Açarsın ya, neden açamayacakmışsın. Başlıktan Kurapika ismini silmen gibi 3 saniyeni almayacak bir revize yeterli sayılabilir bence.
Ama dediğim gibi, seriye yeni başlamış olsam başlığı gördüğüm an ağır küfrederdim.

Gerçi seriye yeni başlamış olmama gerek yok. Bu hassaslığı göstermemene hala küfredebilirim diye düşünüyorum.
Evet, küfürlerim seninle. Çınlıyodur kulağın umarım :D
Çok önemli görmüyorum, yine de Kurapika'nın ismini sildim, silahı sonradan belli olmuştu.

Meruem, Netero ve dengi kişiler dışında hiç kimsenin şansı yok. Zinciri Chrollo kıramadıysa muhafızlar hiçbir şekilde kıramaz.

Meruem, Netero ve dengi kişiler dışında hiç kimsenin şansı yok. Zinciri Chrollo kıramadıysa muhafızlar hiçbir şekilde kıramaz.
Chrollo kıramadı ise değil ya olay. Kurtulmak için tamamen fiziksel güç lazım. Chrollonun gücü fiziksel güç değil, Uvoginin Kurorodan daha fazla şansı vardı yani ki bunu Kurapika da belirtiyor.

Zetsuya zorlanmış bir Netero'nun da kurtulması hususunda şüpheliyim

Chrollo kıramadı ise değil ya olay. Kurtulmak için tamamen fiziksel güç lazım. Chrollonun gücü fiziksel güç değil, Uvoginin Kurorodan daha fazla şansı vardı yani ki bunu Kurapika da belirtiyor.

Zetsuya zorlanmış bir Netero'nun da kurtulması hususunda şüpheliyim
Üst seviye karakterleri göstermemin sebebi en üst noktada oldukları ve onlardan daha sağlam karakterlerin olmamasıdır. Zaten, örneği, bu kişilerin kıramamasının; diğer karakterlerin şansının bile olmadığını kısa yoldan belirtmek için verdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık