Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Marvel vs Anime

'Çizgi Roman Sohbet' forumunda RagnarLothbrok tarafından 9 Haz 2018 tarihinde açılan konu

?

Marvel mi Anime mi?

Bu anket 9 Oca 2019 16:20 tarihinde kapanacaktır.
  1. Marvel içinden geçer

26.9%
  2. Anime karakterleri rahat alır

73.1%
  1. Marco So Daro ?

Marco (So Daro ?)
    Mesaj Sayısı 1,441
    Üyelik Tarihi10 Haz 2018
    Bazı anime karakterleri sınırsız güçte gibiler Marvel evrenine göre. Dragon Ball Super tek atar mesela.

2. Jolly Roger Realist

Jolly Roger (Realist)
    Mesaj Sayısı 197
    Üyelik Tarihi9 Şub 2017

3. red john Akainu=Yonkou

red john (Akainu=Yonkou)
    Mesaj Sayısı 382
    Üyelik Tarihi24 Ara 2016
    Haklısın.Ben sırf animeleri daha fazla sevdiğim için oy kullanmadım.

4. Mesaj Sayısı 43
    Üyelik Tarihi20 May 2017
    Bir Saiyan bin marvel karakterini yok eder.

5. Earendill (Üye)
    Mesaj Sayısı 125
    Üyelik Tarihi16 Ara 2017
    Dragon Ball Super sandığınız kadar güçlü değil. Örnek olarak Tengen Toppa Gurren Lagann serisindeki Super Tengen Toppa Gurren Lagann formu direk tüm Dragon Ball evrenin üstünde. Onu geçtim Tenchi Muyo isimli seride bildiğimiz tanrının kendisi (Kami) var. Gücü her yönden sınırsız ve ölçülemez. Ancak Marvel'in de tanrısı (The One Above All) var ki onun da gücü sınırsız.

Sınırsız olan şeyi yenemezsin. Böyle bir savaşta kazanan olmaz. Beraberlikten öteye gidemez. Nitekim Dragon Ball oldukça low evren.

6. Marco So Daro ?

Marco (So Daro ?)
    Mesaj Sayısı 1,441
    Üyelik Tarihi10 Haz 2018
    Zen-Oh'u kast ettim ben.Şu sınırsız fikrine de katılmıyorum ayrıca.

7. Earendill (Üye)
    Mesaj Sayısı 125
    Üyelik Tarihi16 Ara 2017
    Dediğim gibi Süper Tengen Toppa Gurren Lagann formu direk tüm DB serilerinin (DB serileri karakterlerinin toplamının) üstünde güce sahip.

''The One-Above-All is Omnipotent (All Powerful), Omniscient (All Knowing), and Omnipresent (Everywhere). He is the most powerful being in the Marvel Multiverse. He exists beyond space and time. His power is unlimited, incalculable and immeasurable, he cannot be damaged in any way and he has control over all forms of energy''

Son düzenleme: 27 Tem 2018
  8. Mesaj Sayısı 721
    Üyelik Tarihi27 Eyl 2017
    Normalde Marvel derim ancak anime evreninde Saitama denen garip bir güç var sınırlarını biliyor olsak o zaman cevap verilebilir.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık